Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

Da sa to zneuzit??? Napr. Pred polrokom som predal Type 59.... Ktory som nikdy nemal...

 

???

Tohle by ti podle mě neprošlo a mají to moc dobře pohlídané, pokud ne, tak jsou trdla, ale zkus to, třeba nedostaneš ban :-P

 

Ale už se to tu psalo a je to i napsané na té stránce supportu  : https://support.worldoftanks.eu/Knowledgebase/Article/View/117/18/how-do-i-get-back-an-accidentally-sold-premium-tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by ti podle mě neprošlo a mají to moc dobře pohlídané, pokud ne, tak jsou trdla, ale zkus to, třeba nedostaneš ban :-P

 

Ale už se to tu psalo a je to i napsané na té stránce supportu  : https://support.worldoftanks.eu/Knowledgebase/Article/View/117/18/how-do-i-get-back-an-accidentally-sold-premium-tank

len im vypadla databaza isty cas... Takze mozno by to preslo, ale ban riskovat nebudem... Ked to niekomu vyjde, skusim to tiez.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len im vypadla databaza isty cas... Takze mozno by to preslo, ale ban riskovat nebudem... Ked to niekomu vyjde, skusim to tiez.

oni udělaj něco dobrýho pro lidi, a ty je chceš ještě okrádat? tyvole.. tohle je pro lidi typický. neříkám že jsem nějakej extra poctivej, ale tohle mi příjde dost přehnaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je to mrhání penězma, ale někdo si hold neřekne, že je škoda se toho zbavit (když by šlo o něco jinýho než o tank, mohl bych mít plnej barák neužitečnejch věcí například). Já třeba prodal pershinga, protože sem u toho pěnil, a že byla ta akce, řekl sem si že mu dám  ještě šanci. Ale nemyslím si, že sem hloupej, že sem ho prodal, prostě to byl krám, kterej mě nedal co sem chtěl (kdyby tam byla čtrnáctidení lhůta, je to lepší), tak sem ho střelil, teď má šanci na reparát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja na rozdiel od vacsiny nie som tak... hlupy?....(bez urazky), aby som predaval premiove tanky...

 

Sorry ludia ze pouzivam vyraz "hlupy" ale ja proste nechapem tu ludsku blbost ze nieco kupim za realne prachy... A potom to predam... To si potom nevazis svoje prachy...

Já tu T-127 nekoupil, byl to dárek od WG (vánoce nebo nějaký výročí). Tenkrát mi přišla na nic, ale teď když bych ji mohl dostat zpátky, tak klidně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...