Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

Guest Bonebreakers

Nevím co máte pořád za problémy , mně Tetrarcha vrátili za 16 hodin od vytvoření incidentu i s potvrzováním. Jestli oni z toho WG nevidí jak jste na ně naštvaní a teď Vám to takto protahují  :Smile_blinky: , ale zase se na tančíky můžete těšit jako na dárečky pod stromečkem, no jo vlastně, aby Vám ty tanky neposlali zabalené až pod stromek  :Smile_teethhappy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já po několika dopisování s podporou stále nic....

 

Nebo Vám snad tohle připadá normální...

 

MÁ ŽÁDOST V PÁTEK DOPOLEDNE:

Tímto Vás dle vaší nabídky žádám o vrácení omylem prodaného prémiového tanku ruské výroby T-127. Kreditů mám dostatek a místo v garáži taky.

Děkuji

S Přátelským pozdravem VVothan

 

ODPOVĚĎ V PÁTEK ODPOLEDNE:

George Madison 10 Kvě 2013 20:08

Dobrý den,

Děkujeme Vám za zprávu.

Můžeme Vám vrátit jeden prémiový tank. Pokud Vám byl omylem prodán některý z prémiových tanků, dejte nám prosím vědět, který to byl a který byste si tak přál vrátit a my Vám ho vrátíme. Pamatujte však prosím, že se jedná o jednorázovou nabídku a tato výjimka se již nebude opakovat.
Zároveň prosím pamatujte, že spolu s přidáním daného tanku Vám bude stržen příslušný obnos kreditů, který jste prodejem tohoto tanku získal. V případě tanku T-127 se jedná o 170000 kreditů. Taktéž prosím nezapomeňte na fakt, že abychom mohli tank přidat do Vaší garáže, musíte v ní mít minimálně jedno volné místo. Děkujeme za pochopení.

Pokud si budete tank skutečně vrátit, dejte nám prosím vědět a my vše obratem vyřídíme.

S pozdravem a v očekávání Vaší brzké odpovědi,


George Madison
CS Wargaming Europe

 

MÁ ODPOVĚĎ V SOBOTU RÁNO:

Tímto Vás dle vaší nabídky žádám o vrácení omylem prodaného prémiového tanku ruské výroby T-127. Kreditů mám dostatek a místo v garáži taky.

Děkuji

S Přátelským pozdravem VVothan

 

ODPOVĚĎ V SOBOTU DOPOLEDNE:

Jiří Moravec Včera v 13:18

Dobrý den,

Děkujeme Vám za zprávu.

Můžeme Vám vrátit jeden prémiový tank. Pokud Vám byl omylem prodán některý z prémiových tanků, dejte nám prosím vědět, který to byl a který byste si tak přál vrátit a my Vám ho vrátíme. Pamatujte však prosím, že se jedná o jednorázovou nabídku a tato výjimka se již nebude opakovat.
Zároveň prosím pamatujte, že spolu s přidáním daného tanku Vám bude stržen příslušný obnos kreditů, který jste prodejem tohoto tanku získal. V případě tanku Т-127 se jedná o 170 000 kreditů. Taktéž prosím nezapomeňte na fakt, že abychom mohli tank přidat do Vaší garáže, musíte v ní mít minimálně jedno volné místo. Děkujeme za pochopení.

Pokud si budete tank skutečně vrátit, dejte nám prosím vědět a my vše obratem vyřídíme.

S pozdravem a v očekávání Vaší brzké odpovědi,



Jiří Moravec
Wargaming Customer Service Europe

 

MÁ ODPOVĚĎ V SOBOTU ODPOLEDNE:

 

VVothan Včera v 15:13

Tímto Vás dle vaší nabídky žádám o vrácení omylem prodaného prémiového tanku ruské výroby T-127. Kreditů mám dostatek a místo v garáži taky.

Místo v garáži - volný slot ANO.

Nachystáno 170 000 Kreditů.

Souhlasím s umístěnímT-127 do mé garáže - odečet 170 000 kreditů a zaplnění jednoho volného místa v garáži.

Děkuji

 

NEDĚLE:

...V NEDĚLI ZMĚNĚN STATUS Z "V POŘADÍ" NA STATUS " VYŘEŠENO". TANK ALE V GARÁŽÍ STÁLE NENÍ ANI V NEDĚLI V NOCI.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy jsi podávál žádost? :facepalmic:

 

Dochází mi trpělivost, takže jsem jim napsal 5x to stejný do různých sekcí, 5x incident. Třeba dostanu BAN za SPAM a bude klid. :facepalmic:

Proc pises tolikrat ja to vytvoril jen jednou a vse v poho akorat mi ho preklikly na vyreseno tak jsem to musel  znovu otevrit ... a dostanu M3 light 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky skinu mi nešlo zdejší forum a zjišťuji, že se nic nezměnilo, dospělí lidé se stále chovají jako vulgární děcka a postoj k WG, ikdyž Vám nabídne slušnou, velice slušnou akci je stále stejný. Jste nevděční lidé...

Já využil akci a tank jsem měl do dne bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, že dalším mojim dopisem směrek k nim nebude žádost o tank ale stížnost na danou problematiku. Na jejich "obratem zařídíme" už čekám skoro 84 hodin.... :down:

 

Připadám si tady jako ve spořitelně nebo na Čezu. Ještě mi tu chybí dispej s číselníkem.... :biggrin:

 

Moje vyvolávací číslo: PFI-273-68597 V Pořadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, že dalším mojim dopisem směrek k nim nebude žádost o tank ale stížnost na danou problematiku. Na jejich "obratem zařídíme" už čekám skoro 84 hodin.... :down:

 

Připadám si tady jako ve spořitelně nebo na Čezu. Ještě mi tu chybí dispej s číselníkem.... :biggrin:

 

Moje vyvolávací číslo: PFI-273-68597 V Pořadí

Máš aspon v pořadí. Já mám po jejich odpovědi akorát znovu otevřený ticket a 3 dny se už nic neděje....dohromady to už řeším 4,5 dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale předpokládám, že se stane to co už několikrát.... jejich počin bude znít " vyžadovány další informace", kde se budou opět dotazovat, zda li chci vrátit nějaký prémiový tank a že musím mít dostatek kreditů a místo v garáži.

 

... No nejhorší na tom je to slovo obratem. V podstatě když sednu na vlak, tak bych byl už z Francie ( nebo kde sídlí české zastoupení) zpět i s tankem .

 

Můj první post byl napsán ve čtvrtek večer...od té doby se to táhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuloou středuv noci jsem napsal žádost, nebo vytvořil incident, to je jedno, o svačině ve čtvrtek jsem mrknul na mejl, přišly mi tam ty hlášky jak tady ukazujete, potvrďte blablabla, konkrétně tento tank bude stát tolik a tilki, potvrďte že s podmínkami souhlasíte.

Napsal jsem pouze "ANO souhlasím a děkuji". Jestli oni netrvají vyloženě na tom že souhlasíš... Pak jsem došel z práce dom a Tretrarch byl v garáži ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...