Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

No měl sem bobky, že to nestihnu a pak čekat na řadu frantíků to by byl vopruz. V pondělí sem dal se štěstím prvního Mause a včera při mně stál tankový bůh a smiloval se nade mnou. Mausů ani T-95 moc nejezdí a pokud ano je problém je dostat, nejsou to žádný vořezávátka. :Smile_teethhappy: T-95 sem měl už dvakrát na lopatě jednou s ferdou sem jí skoro ustřílel z boku na dálku a pak mi ji sebrala artyna a podruhý sem byl s T-54 přilepenej na její zadek a naši capli bázi i když sem je prosil ať počkají.Tak do třetice se fakt s obrovským štěstím zadařilo v aleji Prochorovky, kde se mezi našim útokem začala točit, dopředu sem jí 2x neprostřelil AP municí pak nic neubral HE granátem a ona se mezitím otočila za E-75 a to byl můj okamžik. Měl sem radost jak malý kluk, rodina si klepala na čelo, ale to mně nevadilo, hlavně že je to doma :Smile_teethhappy::Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle mrchy potkáš nejvíc když jezdíš desítkovej tier, kterej bohužel nemáš. Takže budeš potřebovat fůru štěstí, nebo dvě fůry her a štěstí :). Já včera 6 her s Mausem a v každý byl jeden až dva GW-E, nebo T92. Nejlíp se lověj s artynou vyššího tieru, nebo s T-50-2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hraju zatím nejvíc Tier 8, E-75 mám vyzkoumanou ale bez prémia nejsou kredity. Tak nějak jsem čekal, že je potkám s T-44, nebo IS-3, ale zatím se to nepodařilo. Když je potkám tak s Ferdim nebo ISU-152 a s těma se na druhou stranu mapy dostatnu málokdy. Jinak potkat E-100 nebo IS-7 není problém, zato Maus to už je na publicu taky vzácný brouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-7 teď jezdí jako much. Bohužel. Včera masakr. V teamu u nás 4x E-100, já Maus a 4x E-75. U enemy 4x IS-7, jedna E-100 a 2x E-75, 2x IS-4. Bohužel jen jedna artyna, tak to neměl kdo zastavit. Bylo mi to jasný hned na začátku. Pukli jsme snad 1:15. Ty IS-7 jsou teď neprůstřelný bestie a žádná desítka se na ně nechytá. Hnus. Už mě s tím séřou. Proč musej dát vždycky jednu desítku o třídu nad ostatní? Tři rány z bezprostřední blízkosti Mausem do těla IS-7 tělo na tělo. Neprošla ani jedna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo artynu T 92 smahnout to byl taky kumšt, je jich jako šafránu, já ji dostal před Vánocema úplnou náhodu na bázi u kostela Himlhergotdorfu. Jel sem s T-44 vlevo po kolejích až dozadu a pak vlítnul na artyny, myslel sem že sem smahnul ruskýho objekta páč se tam motal taky, ale ve výsledcích sem měl T92, tak to sem byl moc moc rád. Na IS-7 mi chybí 50 k expů a 3 mega stříbrnejch, už se na ní těším a teď jak je poštelovaná, tak ještě víc. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

to,že existuje ESO,jsem se dozvěděl až po přidání francouzů,chyběla mi jem t92,nicméně jsem se dnes stal čerstvým držitelem tohoto ocenění,ulovil jsem amx 50-120,takže mám všechny,včetně francouzů.kdybych sem uměl přidat screen,tak bych vám jej ukázal,jsem docela rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkná stránka jen mi trochu chybí Heinz Guderian...

No vela robia CW tam clovek nazbiera ARTY tier9 a maus .

tjn, až na to, že tier je max 8 ;) A mause spíš sejmeš v random bitce s mediumem než v CW... Ale ono většinou kdo jezdí CW tak má něco naexpeno a zabito v random bitkách, protože vysoký tiery jezdíš docela mnohem déle kvůli expení. Každýmu spíš chybí menší tiery, ty totiž přelítneš rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pro mě je Tankový eso asi zakletý. Než přišli francouzi chyběli mi GW E a T92. Francouze jsem dal a chybí mi GW E a T92! Přitom jsem na každýho z nich už střílel poslední ránu na doražení (v několika bitvách) a vždycky chybí zlomek vteřiny nebo mám Bulhara na 50m! No třeba se to změní až vyzkoumám a nasadím T-54. S jiným než T9 tankem jsem je snad nepotkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéék se na to nesmí soustředit. To je pak konec. Já ho dostal ani nevím kdy. Ale kámoši co si pořídili ten prográmek na staty a zjistili co jim chybí sejmout....ti trpěli i několik měsíců. Těch zbytečných smrtí, když se jim zatmělo před očima v touze dostat tu poslední artynku......Kdepak. Získat tento metál je jen otázkou času. On neuteče. Ale výhoda pro nás co hru hrajem od začátku jedna byla...nemusíme killovat další přidané stroje. Na Tankové eso jsem toho museli sejmout méně :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéék se na to nesmí soustředit. To je pak konec. Já ho dostal ani nevím kdy. Ale kámoši co si pořídili ten prográmek na staty a zjistili co jim chybí sejmout....ti trpěli i několik měsíců. Těch zbytečných smrtí, když se jim zatmělo před očima v touze dostat tu poslední artynku......Kdepak. Získat tento metál je jen otázkou času. On neuteče. Ale výhoda pro nás co hru hrajem od začátku jedna byla...nemusíme killovat další přidané stroje. Na Tankové eso jsem toho museli sejmout méně :Smile_veryhappy: .

 

jo když si vzpomenu na lov M40/M43 - to byl porod - vždycky tam byly všechny ostatní arty jen ne tahle - a když už tam byla tak sme rupli - a když sme nerupli tak mě zabili dřív než sem se k ní dostal - a když mě nezabili a dostal sem se k ní tak mě zabila ona - a když mě nezabila, tak mi jí někdo vyžral

tak sem se na to vysr... a během tejdne sem jí měl zabitou a tankový eso doma :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme prhledal disk a nic. U Win XP 64 bit prostě v složce uživatele už App data nejsou. PRohledal jsem celý počítatač a App Data jsou u nějakých media center apd, ale nic co by s VG či WOT souviselo. Škoda

 

 

Edit: nalezeno ihned poté co si člověk postěžuje. A vůbec ta mrcha nebrala v ohled že ji celý den hledám. To je prostě standart. Tak to mi chybí už jen pár tanků - za to samé desítky- Kurňa

 

AMx 50 68t, T30, E100, Bat Chatalion a pak hafo premiáků

Upraveno uživatelem Jakuza87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dopoledne sem se po dlouhých utrapách s naháněním T92 stal taky hrdým majitelem tohoto metálu :) touto cestou děkuji všem za trpělivost a za pomoc :)

 

No vidis gratulace, ja strasne rlouho nahanel t18, nakonec jsem ji dal s luchsem, sle diky tomu ma odehrano za kazdej druhotierovej tank krom premiaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zredukoval nedávno za pomoci GLOCKa ve vynervované hře o T30. S ISU-152 jsem ji já trubkin dvakrát dingnul ( i s BL10 ) a začal se schovávat za barák, kdy jsem měl 500hp a on 661. Když mi dobíhalo asi ještě 6 sekund do doládování, T30 vyjela v plné kráse a já už počítal, že končím. Vystřelil a ... dingnul mě .... mě to doládovalo, hodil jsem ho přes celý zaměřovač, zavřel jedno oko, koukal druhým, jak si na mě hledá lepší místo a zmáčknul to..... a podařilo se.

 

teď už zbývá jen AMX38 z nízkých a Maus, X tier frantík a Object 261 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...