Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

Získal jsem tankové eso, což je podle mě ohodnocení na které se nejdéle čeká a k němu patří i o něco lehčeji dosažitelný lovec tanků. Nahánění posledního chybějícího tanku je správný nervák.Pro mě to byl Cheef a lovce mám za Lowe. Na tohle se musí prostě odehrát několik tisíc bitev. Zajímalo by mě kdo se k tomu dopracoval. Já z toho tankového esa mám docela radost. :Smile_veryhappy:

http://imageshack.us...507/stat3a.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lovce tanků už mám docela dlouho, najednou to bylo, ale na Master tanker mi chybí posledních 5 kousků ( Object 261, GW Typ E, T92, T95, Maus), a mám strach, že právě kvůli mausovi to nedám, tuhle bestii jsem už strašně dlouho neviděl a Maus trap je úplně hotovo :Smile_veryhappy:

Jinak nahráno 3892 bitev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale toto nee! Já myslím, zda se dá nějak zjistit, kdy jsem ho získal a ne hned poté co jsem ho získal. Chápeš? Mám jich už 114 a zajímalo by mě, kdy jsem získal prvního. Resp., kolik jsem měl za sebou už bitev a dostal prvného odstřelovače.

 

Aháááá tak sorry :) Určite to je v zložke z hrou , ktorá má na starosti posielanie automatických reportov pri súťažiach :Smile_veryhappy: ako Kill the courier a pod .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lovce tanků už mám docela dlouho, najednou to bylo, ale na Master tanker mi chybí posledních 5 kousků ( Object 261, GW Typ E, T92, T95, Maus), a mám strach, že právě kvůli mausovi to nedám, tuhle bestii jsem už strašně dlouho neviděl a Maus trap je úplně hotovo :Smile_veryhappy:

Jinak nahráno 3892 bitev...

Mause potkáš většinou pokud hraješ tiery 8,9,10. Dnes 5.11. jsem s E75 dostal konečně taky Myší past(Mause trapp) za 10 Mausů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš asi pravdu, když jsem se díval na svoje údaje tak mě chyběl jen Cheeff a ten se potkává nejčastěji od tieru 8. Honil jsem ho skoro 1000 her. Když jsem ho dostal, tak jsem ho v následujících hrách krátce za sebou trefil ještě 2x. Vypadá to tak, že WoT pozná co chybí a při posledním kusu tě pořádně vydusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...