Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No bitva nic moc, ale dostal jsem s IS-4 AMX 50 Foch (konečně jsem ho potkal!). Podřídil jsem jeho zničení úplně všechno a asi 7 ranama jsem ho udolal ve spolupráci. Ta mrcha má zepředu prostřelitelný jen ty tykadla. Bitva č. 10 620, obhájené Tank. eso, když nehraju s arty je to hodně těžký je všechny udolat.

 

Porážka

Bitva: Rybářský přístav 15. září 2012 19:58:42

Vozidlo: IS-4

Získáno zkušeností: 158

Získáno kreditů: 12 063

úspěchy v bitvě: Tankové eso, Expert: Francie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Konečně mám opět Tankové eso zpět v plné kráse. Jenže SU-122.54 se vyskytuje ještě méně než Foch 155. Od patche 0.8 jsem ho potkal v enemy týmu do dneška 22.10 celkem 4x. a vždy jen pokud jsem hrál s Jpz E 100, což je zločin spáchaný WG. Nejvyšší provokace byla když jsem ho měl asi 3x ve svém týmu ! Někdo ho dostane hned v první hře a mě to podusilo teda řádně.

 

http://imageshack.us/a/img685/9374/tankeso.jpg

 

Potřeboval jsem na to 338 bitev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám opět Tankové eso zpět v plné kráse. Jenže SU-122.54 se vyskytuje ještě méně než Foch 155. Od patche 0.8 jsem ho potkal v enemy týmu do dneška 22.10 celkem 4x. a vždy jen pokud jsem hrál s Jpz E 100, což je zločin spáchaný WG. Nejvyšší provokace byla když jsem ho měl asi 3x ve svám týmu ! Někdo ho dostane hned v první hře a mě to podusilo teda řádně.

 

http://imageshack.us...374/tankeso.jpg

 

Potřeboval jsem na to 338 bitev

A kolikrát jsi potkal obj.263? Já ho v bitvě ještě neviděl, a to ani na vlastní straně. Přitom třeba JgPz E-100 nebo obj.268 není až tak problém potkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Konečně mám Tankové eso zpět a teď můžou přijít Číňani.

 

http://img90.imageshack.us/img90/3227/tankoveso2.jpg

 

Jednoznačně můžu potvrdit, že od patche 8.0 se nejméně vyskytuje Objekt 263 a z angličanů to je FV4202(105), aspoň teda v mých bitvách.

 

Je to docela stresující zábava honit určitý typ tanku, zvláště když si ho sklepeš ze 100 na 5% a někdo ti ho ustřelí před nosem.(v tomhle vynikají artyny a amx 12t nebo 13 75).

V ten moment bych mu nejraději narval klávesnici našíř do míst kde záda ztrácejí slušné jméno !

Je to na psychiatrickou léčebnu, ale tohle mě nevím proč docela baví.(hádka s manželkou je pak neškodné povídání) :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankové eso sem už přestal řešit, měl sem ho, pak mi ho bohužel WG sebralo a momentálně vydávají nové stroje rychleji než já hraju, takže na to zvysoka prdím. :Smile_sceptic:

Z WOT se stává džungle mnoha strojů a rozhodně si nemyslím, že je to ku prospěchu hratelnosti a zábavnosti hry nebo hráče.

Jo a jak píše Satan, taky se mi párkrát stalo že skoro ustřílený hledaný objekt mi vyžral někdo jiný a pak ta flustrace je obrovská a už se u Wot fakt nemíním stresovat nad únosnou míru, takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankové eso sem už přestal řešit, měl sem ho, pak mi ho bohužel WG sebralo a momentálně vydávají nové stroje rychleji než já hraju, takže na to zvysoka prdím. :Smile_sceptic:

Z WOT se stává džungle mnoha strojů a rozhodně si nemyslím, že je to ku prospěchu hratelnosti a zábavnosti hry nebo hráče.

 

to patri do kamene tesat.presne vystiženo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bitva č. 12235 a:

 

Vítězství!

Bitva: Klidné pobřeží 1. prosince 2012 18:37:17

Vozidlo: Objekt 704

Získáno zkušeností: 1 516 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 26 909

Úspěchy v bitvě: Tankové eso, Expert: Británie

 

A to za arty nehraju (pomáhá to s tankama a hlavně artynama vyšších tierů). Chce to trpělivost a kliku, potkat některý kousky je o náhodě, a sejmout je, to je výhra v loterii. No, a teď zas budu hrát jen s tím co mě jde a baví mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak mám Tankové eso opět zpět. Dnes jsem poprvé ve hře potkal(celkem 3x) v nepřátelském týmu americkou T54E1.No a na třetí pokus jsem ji dostal.V mých honech na eso se nejméně vyskytují i do teď ve hře obj.263, potom FV4202 a samozřrejmě T54E1.(která je pravděpodobně přeskakována za volné expy na T57 Heavy kterou potkávám dost často)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Trvalo to 14638 bitev, ale konečně je doma :)

 

 

Vítězství! Mapa: Siegfriedova linie (Siegfried Line) 13. ledna 2013 20:13:32

Vozidlo: AMX-50 Foch (155)

XP: : 1 670 (x2) + Kreditů: 31 839

Úspěchy v bitvě: : Tankové eso, Expert: SSSR

 

Dojel jsem si pro něj přes celé město....prostě už jsem musel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...