Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

On se ten Objek 261 ukáže ale za posledních 14 dní mi už asi 20x utekl. Buď mě někdo dundal dřív nabo mi ho zhasnul někdo jiný. I toho desítkového Frantíka jsem si nakonec ulovil, ale ten Objekt je asi prokletý. A deadline se zkracuje, proběhl server maintanance a 7.2 je blízko. Tipuju už na konci tohoto týdne ( ale nenám to posloženo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju hodně štěstí v lovení Objektu 261 já ho nemohl dostat více než čtyři měsíce, byl poslední před patchem s frantíkama - pak jsem musel lovit je a zase mi zbyl poslední. Nakonec jsem ho dostal s AMX 13-75, kdy se sebevražedný průjezd vydařil po ulicích Ruinbergu - po jeho likvidaci se mi ale klepali ruce tak jsem jsem nemohl hrál dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On se ten Objek 261 ukáže ale za posledních 14 dní mi už asi 20x utekl. Buď mě někdo dundal dřív nabo mi ho zhasnul někdo jiný. I toho desítkového Frantíka jsem si nakonec ulovil, ale ten Objekt je asi prokletý. A deadline se zkracuje, proběhl server maintanance a 7.2 je blízko. Tipuju už na konci tohoto týdne ( ale nenám to posloženo )

Tak to uz je pekna smula no ze ti tolikrat utekl.No snad se ti to do patche podari.drzim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono, pokud mas uz sejmuty desitky tak verim tomu, ze driv sejmes ty novy US tanky a pripadne i novy rusky tanky v dalsim patchi nez tu artinu. Obzvlast po patchi jich bude jezdit dost, takze kdyz vezmes TD 8 nebo tank 9 tridy tak je proste ulovis behem par dnu.

 

Na ty artiny fakt clovek musi jit s T-54 nebo frantikem aby mel co nejvetsi sanci.

13-90 ma na to slusne vysokej matchmake, ustoji i jednu šupu od obj704, je malej takze se blbe trefuje kdyz jede v plne rychlosti, mapu prejede za chvilku a na tu artinu by mu melo stacit se trefit 3-4 coz se da udelat za par sekund z jednoho zasobniku i kdyz neco mine nebo kritikal za 0.

 

nebo si na to poridit taky 7-8 tier arti a jen sledovat trasirky / spottery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morobud : Díky

 

ka_r_los : Já to právě chci dát před patchem a´t to mám z krku a už nemám nervově ničící bitvy s vyplavováním adrenalinu.

 

bobo74 : Jo ty klepající ruce po bitvě, vyplavený adrenalin a dech v háji znám taky. Tohle jsem měl naposled při lovení AMX 50B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Tohle jsem měl naposled při lovení AMX 50B...

k nemu jsem prisel ani nevim jak. ale 50-120 to byla story. jednoho jsem uz mel pred sebou s ferdou na 250 metru, 1,5sekundy pred nabitim mi ho vyzobla artina.

dalsi, uspesny pokus, vidim ho na stepich... zustal jsem uprostred, pak ho spotli vpravo(zacinal jsem kde nejsou koleje), pak jsem videl, ze uz ma 300HP, vyrazil jsem bezhlave proti nemu, vidim ho, zastavim, zamirim, DING! frantik mi dingnul proti 128mm! to se mi snad jeste nestalo. mezitim to do me zacal sypat lorain co byl s nim, tak jsem rozjel proste naprudko smer 50-120 ktery zmizel za horizontem dole v udoli, naraz se mi objevil na 3 hodinach asi 30 ode me, prudka zatacka, vystrel bez zamireni a bac. dostal jsem ho, lorain zase mermomoci sel po me, dostal me ale vjel si pred lauf IS-4 a sel taky na parek... aneb kdyz se 3 bijou 4. se smeje(a ja s nim). po tom dingu mi vyjel za tech 12 sekund tep snad na 180.

 

EDIT: mimochodem mam pocit ze jak neco takovyho sejmu poprvy tak pak behem dvou dnu dalsi 3 killy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně chybí už jen GW TypE, mrška arty a ne a se nechat poslat do šrotu. Jezdím proto s IS-7 a E100. Jednou jedinkrát se mi ocitla na cca 100m před laufem IS-7 s 50HP a byla bokem, 100%, prásk, kritikal za 0%, otočil se na mně, schovat nebylo kam, prásk a sem na šrotišti. Myslel sem že to pc i s periferiema vrhnu z 3 patra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

EDIT: mimochodem mam pocit ze jak neco takovyho sejmu poprvy tak pak behem dvou dnu dalsi 3 killy.

 

To není pocit. To je pravda. Tohle jsem měl s AMX 50B. Xkrát jsem ho potkal, xkrát mi utekl. Pak jsem se s Objektem 704 zakopal na bažinách ve zbořeništi města a on byl schovaný za barákem 300 metrů ode mne. Postupně jsem ho ustřílel malinkým okýnkem a spadl mi strašný šutrák ze srdce. Uběhly další dva dny, kdy už nebyl potřeba a druhý den po sestřelu jsem dvě bitvy za sebou tohodle frantíka sundal bez problémů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem ho konečně dostal, nejdříve jsem si říkal, že se na eso vyprdnu, ale pak mi zvědavost nedala a zjistil jsem co mi chybí. Pak začal lov. Probíhalo to úplně stejně u všech chybějících. Pokud jsem ho moc chtěl dostat, vždy mi utekl, nebo mě někdo předběhl. Když už jsem se na to chtěl vyprdnout, náhle tu byly proti mě požadované kousky :-). dokonce jsem chybějící arty T92 a GW Typ E dal v jedné bitvě najednou. Poslední byl Maus, toho jsem dostal hned druhý den. Takže rada, co moc chceš, to nedostaneš! Hodtě to za hlavu, ono to přijde samo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud muzu radit, tak bych se tim tankovym esem moc nezabyval. To tam dali stejne jen, aby u toho lidi meli co delat. Pokud te tanky bavi, tak to hraj a neres nake eso. Pak totiz budes hru prizpusobovat tomu, abys ziskal to eso a podle me to ovlivni tvoji kvalitu hry. Coz me trosku potvrzuje tvoje veta o amx 13 90, pac si trosku pod tim predstavuju nake silene run na arty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeju všem co tankové eso mají a tiše závidím,mě chybí jeden a to Hotchkiss H35,a díky tomu ,že nejezdím malé tiery a za snad brzkou chvíli tu budou další tanky na sestřel tak potěž koště,nedělali mi problém frantíci ty sem střílel když sem je sám jezdil ale tento je Oříšek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem ho konečně taky dostal. Chyběl mi několik týdnů jen Object 261. Vcera hraju s AMX 13 90, mapa Westland, koukam stav něco kolem 0:6. Přede mnou M46 a dole pod ním AMX 50 100. Najednou to bylo asi 2:8. Řikám si, dám suicide run na arty. Object 261 byl určitě dole, tak jedu. První rána od M46 bloknutá věž, už jsem myslel že to nedám. Dvakrát miss s bloklou věží. Nakonec 1 hit - asi ammorack a Object 261 byl dole. To AMX na mě vystřílelo snad celej zásobník, asi jsem měl kliku ale je to tam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...