Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

presne ako vraví švejk, kašlať na to a ono to príde samo. tiež som to nesledoval, potom sa o tom začalo písať, pozerám štatistiky a je tam, ani som nevedel kedy som ho získal, potešilo no...

bolo to ešte pred francúzmi, ale možno aj tých mám, oni sú pomerne ľahko zostreliteľní, hlavne s iným francúzom :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne ako vraví švejk, kašlať na to a ono to príde samo. tiež som to nesledoval, potom sa o tom začalo písať, pozerám štatistiky a je tam, ani som nevedel kedy som ho získal, potešilo no...

bolo to ešte pred francúzmi, ale možno aj tých mám, oni sú pomerne ľahko zostreliteľní, hlavne s iným francúzom :-)

 

Sestřelitelní jsou lehce - jen je musíš potkat, a AMX 50B 68t je na publicu vzácnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky už se mi poštěstilo, cca po 4,5k bitev, ale přiznám se, že posledních pár bylo cíleně vyhledávaných, poslední mi chybělo M40/M43, který jsem honil snad tři týdny. Když už jsem ho v bitvě potkal a střelil, tak mu buď zůstaly třeba jen pár HP a někdo mi ho dorazil nebo mi pro změnu klidně i třikrát s devítkovým tankem dinglo, takže to bylo dost o nervy. Radost z ocenění jsem měl velkou, vážně to potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...