Přejít na obsah

Hledají se 2 skautilove


the_Mystic {ST-1}

Recommended Posts

Toto je založeno na motiv topicu od CZmato.

 

Hledám 2 "čumily" co by otravovaly nepřátleské tanky. Hledám takové co umí hrát ve stylu pruzkumníka.

Pokud jste pedobearci a honíte artynky není jich nedostatek. Každou bitvu (s pár vyjímkama) v tanku FV215(183) mám proti sobě 4-5 artyn které kazí hru :Smile_confused: . Takže pokud chcete honit killy, artky, medaile. Přihlašte se. Beru T5 skauty i větší stroje jako třeba zkušený AMX13 90, T71, Batchat atd...

 

Čety s těmito stroji nejlepe 18:00-20:00 každý den.

 

Lovu zdar a hodně potrolenejch hráču přeje H3llion :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Toto je založeno na motiv topicu od CZmato.

 

Hledám 2 "čumily" co by otravovaly nepřátleské tanky. Hledám takové co umí hrát ve stylu pruzkumníka.

Pokud jste pedobearci a honíte artynky není jich nedostatek. Každou bitvu (s pár vyjímkama) v tanku FV215(183) mám proti sobě 4-5 artyn které kazí hru :Smile_confused: . Takže pokud chcete honit killy, artky, medaile. Přihlašte se. Beru T5 skauty i větší stroje jako třeba zkušený AMX13 90, T71, Batchat atd...

 

Čety s těmito stroji nejlepe 18:00-20:00 každý den.

 

Lovu zdar a hodně potrolenejch hráču přeje H3llion :Smile-izmena:

Ahoj,mám AMX 13 90 a rád hraju aktivní spotting s možností vyvolat mezi nepřáteli zmatek.Pokud bys měl zájem,tak dej vědět.Zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...