Přejít na obsah

Nábor do klanů PCSTB a PCSTR


Recommended Posts

Ahoj,pokud máš zájem o jeden znašich klanů, dovol mi abych se Ti nejprve představil, a představil i naše velení na které se můžeš kdykoliv obrá*** s dotazem ohledně všeho co se týká našich klanů.

Můj nick ve hře je Rozzyr a jsem velitelem klanů PCSTB a PCSTR můj zástupce je Mikesus a má stejnou funkci a důležitost v klanu jako mám já,další je Chakuza – náborář,KurýrGeorge-náborář,Hombre-člen velení,Kitaqve-náborář.Zástupce velitele v našem druhém klanu je E3llion který se nabídl, že nám pomůže s přípravou rekrůtů pro náš 1 klan tedy PCSTB.

Hledáme pohodové lidičky, kteří hledají teamovou hru ve WoT a už je nebaví hrát samotné.Primární cíl našeho klanu je hrát především čety , filozofie být dobří a něco dokázat v WoT tkví v teamové spolupráci a umět hrát v teamu co se v těchto klanech učíme spolu, nehledě na to kdo ve kterém klanu je - k tomu nám pomáhá TS3.Zastáváme názor, že by jsme měli být jedna velká rodina a kamarádi – což ale neznamená, že si každý bude dělat co chce – máme určitá pravidla které platí pro všechny.Rodiná atmosféra klanu je pro mě to , že když má někdo osobní problém , tak si s ním pokecám po Tsku dáme panáka pokecáme -podebatíme- a ne v tom, že ve výcvikovce bude přes xtá upozornění do někoho střílet nebo narážet a tím narušovat výcvik a soustředění ostatních.Filozofie našeho klanu je aby se tu cítili všichni tak dobře, aby nechtěli od nás odejít jediný člen klanu – a to se nám zatím daří.Naopak za hrubé porušování naší filozofie se u nás daní hráči moc dlouho neohřejí – ale za trvání našeho klanu jsem se museli rozloučit jen se dvouma hráči – kteří nepochopili naši filozofii klanu: všichni jsme si tu rovni pro všechny platí ty samá pravidla všichni jsme kmoši ALE jestli chceme něco dokázat jako klan musíme pro to něco udělat.

Hledáme především hráče zkušené a to do prvního klanu PCSTB kde jsem začali s vylodováním – tudíš se hrou CW, v tomto klanu hrajeme VIII roty , naleznete zde i spousta hráčů do ESL turnajů,a X Tieru čet.Podmínka vstupu je mít minimální rating 1000 plus skill a mít tier VIII nebo Arty VI.V tomto klanu naleznete spoustu výborných hráčů, kteří jsou schopní ovlivnit hru na pablicku v četách minimálně z 80%.Jakmile hraji čety s někým z klanu jsem téměř vždy na horních příčkách teamového hodnocení – na toto jsem velmi hrdý, že náš klan má velmi kvalitní hráče – to spolu se sehráním a zvládnutí dobrého velení na mapách a špetkou štěstí je základem k získání území v CW a posléze i jeho udržení.

Dále hledáme hráče kteří se chtějí něco naučit a kteří nechtějí hrát sami. Těch se týká náš druhý klan PCSTR kde se naučí spousta nového a vylepší si tím svůj styl hraní a někteří i svůj skill.Těmto hráčům rádi poradíme aby si mohli co nejdříve zahrát s námi „ vyšší ligu“ ať už s námi nebo s jiným klanem.

jestli jste náš nábor dočetli až dokonce tak vám moc děkuji - je to delší, ale snad jsem tam napsal vše...Jesli bude mít někdo zájem kontaktujte ve hře, hraji skoro každý den.

Více naleznete na : pcstb.tym.cz

 

Všem přeji hodně štěstí v ToW.

 

 

Velitel klanů PCSTB a PCST Rozzyr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...