Přejít na obsah

S.T.A.L.K.E.R.


Zoltar

Recommended Posts

nový hračky! :D Saiga 12, ruská automatická brokovnice, snad nejefektivnější zbraň proti mutantům, je to žrout munice jak kráva, no aspoň už nemám strach z bloodsuckerů ale oni ze mě

 

 

0eff2f577a7915f0feb1635285e6c09a.jpg

 

 

RPG-7. myslím že netřeba moc komentovat :D škoda jen, že ve Stalkerovi nemá moc využití, použil jsem to jen jednou na poltergeista (kterýho bych teda ochcal i jinou cestou, ale nechtěl jsem s ním ztrácet čas)

 

 

d3590f3ed7d0d33b817596ffc542b8d7.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Kdo by měl zájem, na Steamu je výprodej a mezi nima se možná objeví i S.T.A.L.K.E.R. (zatím je bez slevy). :Smile_Default: Ceny se mění každej den několikrát, tak to můžete sledovat. :Smile_Default:

 

Shadow of Chernobyl (6,99 €)

http://store.steampowered.com/app/4500

 

Call of Pripyat (19,99 €)

http://store.steampowered.com/app/41700/?snr=1_7_15__13

 

Clear Sky (9,99 €)

http://store.steampowered.com/app/20510/?snr=1_7_15__13

 

A ještě dotaz - hrál jste někdo z Vás ve S.T.A.L.K.E.R.ovi multiplayer? Dá se to hrát, nebo je k ničemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by měl zájem, na Steamu je výprodej a mezi nima se možná objeví i S.T.A.L.K.E.R. (zatím je bez slevy). :Smile_Default: Ceny se mění každej den několikrát, tak to můžete sledovat. :Smile_Default:

 

Shadow of Chernobyl (6,99 €)

http://store.steampowered.com/app/4500

 

Call of Pripyat (19,99 €)

http://store.steampowered.com/app/41700/?snr=1_7_15__13

 

Clear Sky (9,99 €)

http://store.steampowered.com/app/20510/?snr=1_7_15__13

 

A ještě dotaz - hrál jste někdo z Vás ve S.T.A.L.K.E.R.ovi multiplayer? Dá se to hrát, nebo je k ničemu?

za stejnou cenu se prodávají krabicovky, takže spíš se vyplatí počkat na slevu tu slevu. Pripyat je teda na Steamu pěkně drahý...

 

Mulťas jsem zkoušel, ale přišel mi prapodivný, ty postavičky se pohybujou zvláštně :) Já mám doma všechny 3 díly - originálky a hraju jenom první díl. Druhý jsem hrál jenom chvíli, ale pak mě přestal bavit a třetí jsem ani nenainstaloval. ta jednička měla prostě skvělej příběh. U clear sky, když se vracíš do stejných lokalit a děláš tam jiný úkoly, tak ti to přijde jak nastavovaná kaše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Film je prd proti knížce.

Já hrál nejdřív hru, pak viděl film a teď si k moři koupil knížku. Knížka je fakt super, hezky napsaná, ale více se mi líbí atmosféra a příběh ze hry. Film není vůbec prd, je to mistrovské dílo. Statická kamera, pomalá temporytmika do dlouhých záběrů, prostě Tarkovský. Jeho film se buď vůbec nelíbí, nebo uchvátí. Ono vlastně v podstatě nelze hru, knížku a film srovnávat, jelikož ( ač je to zvláštní ) je každé dílo z jinýho prostředí , s jinýma postavama a jiným příběhem. Ale ta hlavní podstata zůstává stejná ( až na hru, kde na ní není kladen takový důraz ).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pánové a milovníci této hry, dočkali jste se..nyní je S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl na Steamu ve slevě za 1,74 € (cca 44 Kč)!! :Smile-bajan2:

 

http://store.steampowered.com/app/4500/?snr=1_620_4__46

 

Call of Pripyat za 4,99€

http://store.steampowered.com/app/41700/?snr=1_7_15__13

 

Clear Sky za 2,49€

http://store.steampowered.com/app/20510/

 

Takže neváhejte, sleva končí za 30 hodin! :Smile_popcorn1:

Upraveno uživatelem Lord_Ice_Cube
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Neměl jsem šanci to hrát. Ta grafika je nějaká divně snímkovaná nebo co, a po chvilce se mi uplně obrací kufr. Zkoušel jsem to nějak poštelovat ale nepovedlo se mi to nijak pořešit. Stavy nevolnosti při hraní mi to prostě nedovolí hrát.

mě todělá zase při call of duty.zkoušel jsem to jednou asi hodinu a pak mi bylo zle celý den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dobrý typ, díky ale bohužel velké zklamání. Stáhnul jsem t a instalace hlásí toto:

 

Error Code:    -5001 : 0x80070002
Error Information:
>SetupNew\setup.cpp (142)
PAPP:
PVENDOR:
PGUID:
$17.0.714
@Windows 7 / Server 2008 R2 Service Pack 1 (7601)
IE Version: 9.10.9200.16721

 

Nevím si s tím rady. Už jsem zkoušel nějaké prográmky na netu k opravě toho stavu a nic..... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšně staženo a nainstalováno...

 

Tedy se jedná opět o individuální chybu někde na tvé straně.... Nechci být impertinentní, ale na člověka, který se tu buší v prsa, že se živil deset let skládáním počítačů je těch individuálních a neřešitelných problémů objevujících se jen na jeho kompu nějak hodně...  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý typ, díky ale bohužel velké zklamání. Stáhnul jsem t a instalace hlásí toto:

 

Error Code:    -5001 : 0x80070002

Error Information:

>SetupNew\setup.cpp (142)

PAPP:

PVENDOR:

PGUID:

$17.0.714

@Windows 7 / Server 2008 R2 Service Pack 1 (7601)

IE Version: 9.10.9200.16721

 

Nevím si s tím rady. Už jsem zkoušel nějaké prográmky na netu k opravě toho stavu a nic..... :confused:

Zkus vyčistit složku Temp (např. CCleanerem), je možný, že se Ti to nestáhne celý a pak hodí chybu při instalaci. A pak tu hru stáhni znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je kompletně stažená. Když si dáte tu chybu do Googlu, tak zjistíte, že v tom nejsem sám a že se to vyskytuje i jinde ale protože neumím tak dobře anglicky, tak si v tom nedovedu rychle vybírat ty informace, které jsou třeba. Že mám neřešitelných problémů hodně bych netvrdil, pokud vím, tak mám problém s jakýmkoliv kniplem ve hře WT a teď už i ve WoWP, jak dali poslední pač, což je asi věc hardwaru a když si koupím počítač, tak asi těžko mohu dopředu vědět, že bude něco v tak triviální věci špatně a asi kvůli tomu nebudu měnit základní desku. Pak jsem měl problém s instalací MechWarrioru, což bylo asi něco podobného, jako je teď ale to byla chyba, kterou opravili ,bylo na webu kolem toho dost návodů co s tím ale mě to nepomohlo a tak po asi 2 mesících jsem stáhnul poslední verzi a ta už se instalovala bez problému. Jinak mám celý systém zazálohovaný hned těsně po čisté instalaci a když je nějaký problém, tak tam tu zálohu prdnu, takže je to jako bych zrovna nainstaloval W7 a nemůže tam tudíž strašit nic nevhodného a stejně to nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mě to stáhlo i spustilo :smile: Stahování dost pomalý, ale i přes výpadek netu komplet. Instaloval jsem přímo z toho jejich downloaderu a hru defragmentoval jako vždy. Podobný problém jako ty jsem měl u jiné hry, zkus jim to poslat, jestli to nepůjde. Když už je sleva zadarmo, tak škoda nevyzkoušet :yes: jsem na to zvědav. Hlavně na rychlost načítání hry, někde kdysi psali že je strašidelná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšně staženo a nainstalováno...

 

Tedy se jedná opět o individuální chybu někde na tvé straně.... Nechci být impertinentní, ale na člověka, který se tu buší v prsa, že se živil deset let skládáním počítačů je těch individuálních a neřešitelných problémů objevujících se jen na jeho kompu nějak hodně...  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Já mám třeba problém s SH4 po aplikaci modu FRB. Během hry se mě někdy zpomalí zvuk (třeba po použití hydrofonu) a když hru vypnu naskočí BS s h nesmyslnou hláškou, že je špatná nebo neplatná hlavička svazku. Nepřišel jsem na to proč, co na to pan odborník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám mód FRB... A to jsem sérii SH věnoval značný čas.... ( i když SH4 už je upadající produkt lákající pouze na grafickou líbivost... Poslední pořádný SH byl SH3 s modem GWX nebo TGW) Jediný mód, co znám a je označením nejblíže je Real Fleet Boat... Znamená to, že pán chce být jízlivý a ani neumí napsat co používá???

 

No nic... Chtělo by to znát verzi SH4... Verzi RFB... A jaké další mody používáš... Pak by mě ještě zajímalo zda-li byl mód instalován přes JSGME či natvrdo.... 

 

No a ve finále přesné znění hlášky....

 

 

A já ti pak napíšu zda-li vím co zkusit, či nikoliv...  :smile:

 

Nejsem žádný odborník, ani jsem se neživil skládáním počítačů... A ani něco takového netvrdím pokaždé když přijde řeč na počítače....  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vidět, že nejsi žádný odborník, když nerozeznáváš problémy HW a SW a klidně je hážeš na jednu hromadu. Skládat PC je totiž věc HW a nikoliv SW a kdyby sis nevytahoval jen to co potřebuješ k napadání jiných, tak bys to psát nemohl protože jsem několikrát upozorňoval na to, že nejsem žádný programátor. A ještě jednu věc. Prosím admina aby ti dal nějaký ten trestný bodík protože pomáhat nechceš ale provokovat tojo, to bys rád, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto jsem za celou dobu nenarazil na jediný problém, který bych si v kompu nevyřešil... 

 

Sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto vím, že u kompu vše souvisí se vším a HW problém se může projevit v SW oblasti...

 

Sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto vím, že na nainstalování programu není potřeba programátor...

 

Já tě nenapadl... Pouze jsem vyjádřil podivení, že člověk, který neustále argumentuje, že počítačům rozumí, protože se deset let živil jejich skládání, má tolik individuálních problémů se svým počítačem... Že se tě to dotklo mě naopak vůbec nepřekvapilo, leč účelem to nebylo...

 

Tobě opravdu pomáhat nechci... ale např. tomu problému s modem na SH4 se (jak jsem anoncoval) zkusím věnovat... Takže mám dostat trestný bodík s komentářem "Nechce pomoct Kanárovi"??? Ale to snad ne...  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože odborník nejsi a počítače neskládáš, tak  proto asi nevíš, žes měl asi zatím pouze kliku protože těch problémů, které vznikají jsou mraky a na některé nestačíš i kdybys chtěl. Ovšem to ty jako neodborník nemůžeš vědět a proto žiješ ve šťastné nevědomosti a myslíš si, že si se vším poradíš..... :biggrin: a to máš narozdíl ode mne výhodu, že umíš anglicky. Ono se také naskýtá otázka, zda nám tady zámerně nezatajuješ problémy, které jsi nevyřešil. Kdybych já nic nepsal, tak jsem stejný machr jako ty, že? :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys nic nepsal, tak v sekci WT a WoWP ubyde slušná porce příspěvků, motajících se kolem tvých problémů s joystickem :-D :-D :-D

(sorry za OT, ale nemohl jsem si pomoct :-D)

Nevím proč jsi si nemohl pomoci, když je to stále jeden a ten stejný problém? Není to pokaždé něco jiného, takže tě tak nějak nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto jsem za celou dobu nenarazil na jediný problém, který bych si v kompu nevyřešil... 

 

Sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto vím, že u kompu vše souvisí se vším a HW problém se může projevit v SW oblasti...

 

Sice nejsem odborník... ani počítače neskládám... a přesto vím, že na nainstalování programu není potřeba programátor...

 

Já tě nenapadl... Pouze jsem vyjádřil podivení, že člověk, který neustále argumentuje, že počítačům rozumí, protože se deset let živil jejich skládání, má tolik individuálních problémů se svým počítačem... Že se tě to dotklo mě naopak vůbec nepřekvapilo, leč účelem to nebylo...

 

Tobě opravdu pomáhat nechci... ale např. tomu problému s modem na SH4 se (jak jsem anoncoval) zkusím věnovat... Takže mám dostat trestný bodík s komentářem "Nechce pomoct Kanárovi"??? Ale to snad ne...  :smile:

Budeme zcela OT a nefunguje tady ted cestina.

Nemusis mi pomahat tim, ze se otocis na tom, ze jsem prehodil pismena :down:

RFB nejde instalovat pres JSGME a krome grafiky upravuje i vlastnosti boutu a mise, nesmi tam byt jiny mod, takze tam je jen tenhle.

SH4 jsem si koupil, ptz se tyka jinych oblasti, jak asi vis. Od nejake doby mi kriticky padly fps, kdyz jsem se priblizil k pobrezi, v zakladu to jde ale s modem je to v haji.

Hlaska v BS je bad pool header. Blblo to i v SH5, kterou ze znamych duvodu uz nehraju. To, co jsem v tvem postu vytucnil je asi zasadni a u me se to asi tyka zvukove karty, ale nevim co. Uz jsem zazil, ze kvuli konfiguraci hw nesla hra naistalovat nebo spustit. Proste nejake hre pocitac z neznameho duvodu vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, ze je to uz starsi hra, proti Skyrimu to u me chodi tak hrozne, ze tam ani nebudu davat nejaky mod. Atmosferu to ma dobrou, jinak me to neco pripomina, jen je to zasazene do originalniho prostredi a situace. Nejlepsi je ten hyenizmus, kdy vsichni vybehnou po emisi sebrat mrtvolam jejich veci, ptz vse je drahe. Po pokusu me okrast o artefakt radsi driv strilim nez odpovidam. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ničem jsem se neotočil... Jen pokud jsi chtěl být jízlivý, tak jsi si měl pohlídat co píšeš... Bez té jízlivosti bych to prohození písmenek přešel mlčky.... 

 

Ale k věci....

 

RFB jde instalovat přes JSGME a je jedno kolik toho ve hře upravuje....

 

RFB pracuje i s jinými mody (RSRD, TM) ale musí to být verze pro tento mod...

 

Tedy znovu...

 

Jakou verzi hry používáš??? 

 

Pokud 1.4 (tzn nemáš datadisk) tak si ho sežeň, protože podpora modu je už jenom pro verzi 1.5...

 

Dále použij RFB v 2.0 http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=1467&act=down

 

a patch pro něj z března 2010 http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=2774

 

(Musíš mít registraci na subsim.com)

 

Nainstaluj to přes JSGME (použij verzi 2.6.0) http://www.gamefront.com/files/21681483/JSGME.7z

 

Pokud si nebudeš vědět rady, nebo budeš mít problém při instalaci tak se ozvi, i když asi přes PM, ať tady dál nešíříme to OT... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...