Přejít na obsah

S.T.A.L.K.E.R.


Zoltar

Recommended Posts

dost hustou součástí CoP jsou zombies! :D

už jsem jich killnul nepočítaně. tyhle zombie nejsou nakažený žádným virem (ala resident evil) ani to nejsou oživlý mrtvoly (úsvit mrtvých), tyhle vlivem psychickýho záření přišly o svojí mysl, tzn že jsou uplně tupý, ale mají pořád svojí výzbroj a střílí na všechno, co je vyruší. docela sranda je kolem nich se plížit, v některejch oblastech jsou jich totiž hordy a plížení může znamenat nejsnadnější cestu, jak se přes ně dostat.. ale když člověk udělá jeden hlasitej zvuk, strhne se smršť. každopádně jednu věc mají společnou se zombíkama z jinejch her a filmů - spolehlivě na ně platí kulka do hlavy

 

5514444772_240a813054_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi to pri zapnuti game pada.. :( no zkusim si pohrat s nastvenim grafiky...dal sem vsechno na max..

JInak mody me zajimaj.. nechce se mi na to rpichazet samotnemu tak pokud mas nejakej ozkousenej setup tak to sem pls nahod

kterej díl hraješ? jestli Call of Pripyat tak pro lepší stabilitu je dobrej 3GB patch http://tinyurl.com/brlmy4p mě hra dost lagovala a tohle pomohlo

dost hustej je mód Misery, kterej už jsem psal nahoře, přidává dost zbraní a dalších věcí, ale je to dost hardcore na můj vkus (hlavně mě teda štvalo jak se furt postava unavovala, plus další věci, ale jinak je to skvělej mod pokud chce člověk nějakou výzvu). Misery jsem pak odinstaloval

 

teď tam mám mod Complete, tady je stránka s downloadem a popisem co všechno to přidává - http://www.moddb.com...ripyat-complete (funguje jak na českou tak anglickou verzi hry)

plus jsem si do toho dal jakejsi mód Particle Paradise, co dost zlepšuje grafiku, dá se kombinovat s Complete, když stáhneš tu poslední verzi "build 1713" tak to funguje společně

http://www.moddb.com...ise-3/downloads

 

je fakt že Complete + Particle Paradise zlepšujou grafiku o nehoráznej kus, vypadá to fakt reálně, jediný co trochu bije do očí je vegetace, hlavně křoví, ale to už jsou malý mouchy

tu je pár screenů jak to vypadá

 

 

d410831c5dbb6eef8c9a6e6407ed4ab8.jpg

9cabfcc9973a5500b41e3ae2b0938a6e.jpg

811c2b00ea754c0dcdc7b579626f764a.jpg

594c7aa348963140a2764ca30c5ae4a9.jpg

0450f4272bc52281012dc5de6a774fd9.jpg

31775edb84e4b9bbdc0670847df3376a.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kam mam prosím tě ten patch 3GB nakopírovat? Moc neumím angl. dík

a) zálohuj si 'Stalker-COP.exe'.

b )vlož Stalker-COP.exe do složky s 3GB patchem, co sis stáhnul

c) rozklikni 'START.BAT'

d) následuj instrukce v příkazovým okně

e) až se objeví 'large Address aware has been enabled', vrať Stalker-COP.exe zpět do herního adresáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Call of Pripyat mám dohraný všechny mise v Zatonu, jdu na Janov, nikam se moc nehrnu :) zatím mám ze hry dobrý dojmy, i když Shadow of Chernobyl to nejni ani náhodou

 

jinak jsem vyzkoušel grafickej mod Autumn Aurora na Shadow of Chernobyl, graficky podle mě asi nejhezčí mod na tuhle hru, nahrál jsem z toho krátkou ukázku na youtube v 1080p, protože ty ostatní videa co tam jsou maj kvalitu jak štětka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám novou grafárnu a rád bych to prubnul. Která ta verze je pro začátečníka vhodná? Už se v těch verzích a módech uplně ztrácím :Smile-hiding: . Popřípadě mi do pošty hoďte odkaz na stahování. Dík.

mod Complete je určitě vhodnej pro začátečníka, protože je snad ještě lehčí než základní hry (je tam hafo munice, vidíš nepřítele dřív než on tebe atd). Complete vyšlo pro všechny tři Stalkery. ale samozřejmě se ta obtížnost i v tomhle modu dá měnit v nastavení, kdyby ti to přišlo moc lehký. blog autora: http://artistpavel.blogspot.ca/search/label/stalker

 

jinak každej stalker i v základu bez jakejkoliv módů je hodně dobře hratelnej (pokud ti nevadí například trochu zvláštní chování nevylepšenejch zbraní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem se ke G36, dost dobrá útočná puška, je přesná, rychlá, má dobrej zaměřovač (po úpravě i s nočním viděním) a tak se hodí i na delší vzdálenosti, tři režimy střelby, celkově dost efektivní zbraň. i když je jasný že ve hře jsou i lepší

 

 

d803273a406deea4327ead93dcaa2140.jpg

 

7a0f84ef8d9cd4bea2ea2a16fe57b587.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem odkaz ke koupi na těchto stránkách...

http://hry-pro-pc.he...all-of-pripyat/

má to cenu objednávat nebo je nějaký lepší způsob jak hru získat?

Hrál jsem Shadoes of Chernobyl a tohle je prý 100x lepší,no a vzhledem k tomu jak se mi původní líbila,tak bych to aj rád zkusil.

tak za 120 Korun je to fakt dobrej kšeft, za hru takovýho rozsahu je to směšná cena

klidně bych to za tuhle cenu koupil i v tý verzi s EN dabingem, protože RU dabing (mnohem lepší imho) se dá přidat pomocí modu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mi to doručí domů na dobírku (počítám i s dopravným +- 100kč),nebo si pro to budu muset jet?

Sry,za dotazy,ale přes net toho (krom goldů na prémiák) kupuju zatraceně málo (vlastně nic).

V el. objednávce bývá upřesnění ohledně platby i dodání. Aspoň podle mých zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už nějakou chvíli hraju Sigerous mod (SGM 2.2) pro Call of Pripyat a musím říct, že je to dost zvláštní mód. v první řadě je to asi nejrozsáhlejší mód co jsem kdy v jaký hře zkusil (když nepočítám zabugovaný overhauly pro Elder Scrolls). hromada novejch zbraní, (staro)nový lokace, celková změna hratelnosti. taky musím říct, že je to docela hard - ne tak hard jako Misery mod, ale je. v prvních fázích hry je nejlepší zbraň co se dá najít jen AKM, která se chová jak se jí zachce a hra proti mě posílá fakt tuhý nepřátele. jdu si takhle bažinou, kde přes rákos nevidím na krok, a vyskočí na mě dva Bloodsuckeři? no problemo. další a podle mě asi nejlepší změna na tomhle SMG modu je realismus soubojů. stačí pár zásahů a hráč je tuhej. je to super protože člověk musí uvažovat trochu takticky a nemůže jít do bitek bezhlavě. další plus - hromada novejch zbraní

mod má ale taky svý nedostatky: hra občas nepochopitelně zamrzne a konec (když si člověk připočte ten nekonečnej loading time při spuštění hry, je to dost opruz), pak je taky řada z těch novejch zbraní úplně k ničemu. upilovaná brokovnice, AK-74, nebo bohužel i Beretta (která byla v Misery skvělá), všechno odpad. ale vynahrazuje to hromada jinejch zbraní, který jsou v SGM provedený dobře. celkově vzato se zbraně chovají jinak, mají větší rozptyl, víc kopou, též se rychle opotřebují. jinak ale autor odvedl slušnou práci, když si vezmu jakej rozsah ten mod má. rozhodně zábava, ale Misery bylo imho lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...