Přejít na obsah

S.T.A.L.K.E.R.


Zoltar

Recommended Posts

Tak mi teď taky přišla pozvánka do CBT Survarium :-)

Pár bitev jsem odehrál, zatím spíš zklamání. Vím, je to beta, ale čekal jsem i v ní maličko víc. No, uvidíme. Lokace jsou parádní, střelba dle očekávání obtížná- Špagin je opravdu " zákopový koště " - ale pořád toužím po příběhu. Doufám, že nebudu zklamanej a nebude to ptákovina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

zkusil jsem to poslední Misery, 2.1.1 jako v tom videu nahoře. ztráta času. tenhle mod jsem hrál naposledy ve verzu 1.2 a byl výbornej, teď? nehratelný

 

v poslední době jsem docela vylepšil komp, takže mi jedou nový hry na 60fps, včetně Witchera a podobně. tohle? 25fps :-D bez keců

banditi po mě střílí stovky nábojů a když je prohledám, tak po kapsách nemají nic.

oprava AK-47 stojí dvakrát víc než koupě novýho

nějaký zombie kočky, co trávě vůbec nejsou vidět, mě zabijou na 2 hity, že se ani nestačím rozkoukat, co se děje

všude je divná mlha, takže to vůbec nevypadá hezky

asi bych narazil na další věci, ale fakt nemám náladu tohle hrát

 

takže asi abych si CoP zase v pohodě zahrál, tak bych musel nainstalovat starou verzi Misery, ale já blbec jsem jí smazal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha Developer's Cut release! http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/news/stalker-lost-alpha-developers-cut

 

Já bych to moc rád odehrál, Stalker je pro mě kult, ale po zkušenosti s původní Lost Alpha, kdy to naprosto nesmyslně padalo, samotná instalace byla obtížná jako prase se mi do toho vůbec nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...