Přejít na obsah

ingame chat v četě..


oresprut

Recommended Posts

Bug s chatovaci oknem opraven 9.3.?

Tak to tezko, od patche 8.4 je to proste jinak. Nejdriv zprava pro tym, po TAB pro cetu (pokazde). Aspon vcera (15.3.) to tak jeste bylo. Me to taky dost vadi a zajimalo by me jestli se s tim da neco delat.

 

edit: sorry neumim cist, BUDE OPRAVEN, no tak uz aby to bylo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odjezdil těch 11 000 bitev s fps průměrem 21 asi tak..a ano byl to marast a děs,hlavně když to padlo dolů k těm 11 ti,taky jsem si bohužel nemohl dovolit trefovat za jízdy když to kolem bouchalo hnací kola na enemy tancích,někdy jsem byl rád že jsem vůbec trefil tank...a to s těmi FPS je diskutabilní ale jednu dobu jsem to hledal na netu a našel zhruba to,že lidský mozek vám pozná 30 FPS,pak už mu to přijde nastejno,at 30,60,90 ale oko to je schopné pobírat..ovšem u závisláků a pařanů vědci vypozorovali to,že už dokážou rozeznat i 50 od 70 FPS....proto si dříve ti extra pařani stahovali na CSku detaily tak,aby jim to šlapalo na co nejvíc FPS,i když vědeckého hlediska je to blbost...ovšm hrál jsem Wot na hodně strojích,doonce i s 80 FPS a narovinu od těch 30 jak jsme psal mi to splývalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...