Přejít na obsah

Filmy s válečnou tématikou


paramel

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tohle je hezké:

 

...něco na způsob Wolfstein.... :thumbsup:  a hraje tam Roden šíleného vědce. :devil:

 

http://www.csfd.cz/film/312306-frankensteinova-armada/

 

Ruští vojáci objeví tajnou nacistickou laboratoř, kde doktor Viktor experimentoval s výrobou supervojáků - Frankensteinů. Poslední Hitlerův zoufalý trik, jak uniknout porážce.

 

33461.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem včera skoukl tu Frankensteinovu armadu (na kinotip.in)- dobrý béčko, a karel ten si to vyloženě užívá - a proto hraje tu roli fakt dobře..

Karel si snad užívá každou roli. To je neskutečný PAN HEREC !!!

_Toshi_ ten tvůj link není v češtině, co? já to mám jen s titulkama. Ono to asi ani není nadabované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl někdo tohle???

 

https://www.youtube.com/watch?v=hnif6cU36GU

 

Na CSFD to má dva komentáře, oba negativní, což znamená, že by to mohl být vynikající film...  Jen jsem trochu nesvůj z té země původu.... A navíc jsem zjistil, že někde je to prezentováno jako Wings of Honour...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jeden panáčku ušatý :-) vůbec neumíš hledat...

 

 

Co blbneš? NA tohle jsem tu dával link každému kdo mi napsal do PÚ. Ale teď jsem psal o tom filmu o těch pilotech a né o Frankenstajnovi.... :laugh: Napsal jsem jen fofrem, že tam ten film Angel of The Skies je v dobré kvalitě ale na hledání titulků nemám teď čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...