Přejít na obsah

Cyberpunk 2077


Lynx_cz

Recommended Posts

I přes můj papírově nedostatečný HW (v profilu) jsem to zkusil a překvapivě to je zcela krásně hratelné a se žádnými problematickými bugy jsem se zatím nesetkal ...

 

HW nároky https://www.zing.cz/novinky/96204912/zverejneny-hw-pozadavky-pro-cyberpunk-2077/

 

Je to docela zajímavá hra, zatím mne baví ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to supr hra, vypadá to na pár stovek hodin hraní (už jen kvůli levlování - zkusil sem si po xy hodinách, co se mi odemklo město, vykosit kyberpsychouše v nejtěžší úrovni (hru hraju na Normalní) a měl sem co dělat... připomnělo mi to, když sem s nízkým levlem zkoušel zabít netopýra ve Fallout 76 :-D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já podlehl davovému šílenství z téměř hotového nákupu couvl. Míst toho jsem šel na Steam a koupil Machinarium a Creaks od Amanity. Ale jak koukám, tak tomu asi dám šanci. On je asi největší problém optimalizace na starší a novější generace konzolí, ale my PCčkáři (neplést s prasečkáři) bychom mohli být v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak do toho jdu. Má cenu tahle verze z Alzy, nebo to jde levněji? Na GOGu jsem to viděl za 59,99 éčka, na Steamu némlich tak a to je ta krabicovka levnější. A ještě ty blbůstky co jsou v krabici jako bonus. Máte půl hodiny na to mi to potvrdit, nebo vyvrátit. Pak to koupím a běda vám, jak mě to nepůjde. Běda vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...