Přejít na obsah

Diskuze k seznamu CZ/SK hráčů


Duke_CZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kdo je teď vůdcem cz/sk klanu? vím že ho zakládal sextude, ale teď vydím jen Duka nebo Kanára, Challengera a sem tam taky Arga...

Pokusím se o vysvětlení.

Zde se nejedná o klan, ale o redakci webu World of Tanks CZ/SK, kterou opravdu založil Stexude. Součastný stav redakce a obsazení postů je zveřejněn na stránkách. Co se týče klanových příslušností u členů redakce, tak je opravdu velice pestrá. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S příchodem nového fóra jsem dnes aktualizoval seznam hráčů, kteří se přihlásili na předchozím fóru. Jedná se o dokument ve formátu word a seznam je seřazen abecedně. Seznam obsahuje všechny dosud přihlášené hráče ze staré verze fóra, nicméně hráče z nové verze fóra jsem zatím nepřidával.

Zatím není možné vkládání příloh, takže připojuji odkaz na stažení:

http://www.uloz.to/1...t-20-9-2011-doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se o vysvětlení.

Zde se nejedná o klan, ale o redakci webu World of Tanks CZ/SK, kterou opravdu založil Stexude. Součastný stav redakce a obsazení postů je zveřejněn na stránkách. Co se týče klanových příslušností u členů redakce, tak je opravdu velice pestrá. :Smile_blinky:

to jsem se asi špatně vyjádřil.. měl jsem na mysli cz/sk komunitu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

CZ/SK hráčů je určitě více než je v tom souboru.

Řekl bych minimálně 3-4 tisíce.

Jen v CZ/SK klanech to bude tak 2,5 tisíce a těch co jsou mimo klany bude taky pár tisíc.

Tuccy by mohl vytáhnout informace z WG podle IP přihlášených klientů, což bylo i odůvodněním pro založení CZ/SK threadu na oficiálním herním fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

to jsem se asi špatně vyjádřil.. měl jsem na mysli cz/sk komunitu....

Cz/Sk žádného velitele nemá. Češi a slováci jsou v mnoha různých klanech, které mají vlastní velitele. A pokud vím, neexistuje aliance spojující všechny klany, nebo alespoň většinu. A pokud by existovala, těžce pochybuji, že by se všichni podřídili velení jednoho člověka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...