Přejít na obsah

Nový PC na WoT


Mixalko

Recommended Posts

a už to zase není doma :-D první problém vadná baterie na desce, výměna a šlapalo to. Další- asi ramky nebo deska. Jedna ramka přestala pracovat. Nemaká ani v jednom slotu. Ovšem na jiné desce maká přímo vzorně...takže ramky jsou na reklamaci a asi tam nechám poslat i desku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asus Z170-P

Ona ta volba se ukázala jako trošku nešťastná. Protože jsem podcenil sílu detailu. Například používám víc HDD+ mechanika. Co čert nechtěl, ta deska má jen 4x SATA a já potřebuji pět...to samé se zdrojem. Jen dvě větve a každá má pozici na dvě zařízení.

 

Takže u desky to vyřeší řadič a na zdroji rozdvojka molex- SATA. Takže pokud kdokoliv bude plánovat nové PC, tak pozor na drobné detaily co můžou komplikovat život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je teda pěkně osekaná deska. Hlavně, že to má chipset Z170. 4x SATA je výsměch. Obyčejná Realtek zvukovka a zadní panel je taky pěkně osekaný na USBčka i audio výstupy.  :-D Hned bych jim to vrátil, že to byl omyl a koupil pořádnou desku, ne tuhle low end desku za totálně přestřelenou cenu.  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Ne nutně + se dají pod tlačítka dokoupit gumové kroužky které tlumí doraz a tak jsou zase o něco tišší. Hodně záleží na spínačích které ta klávesnice používá, ta co jsem poslal má Khail red nebo blue(u nás se prodává asi jen red) a pokud vím tak ty nemají ten klikací zvuk když se aktivují. 

Toto je k cherry MX spínačům, ale hádám, že to je prakticky to stejný

Srovnávací test hlasitosti mezi mechanickou a membránovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za rady, ještě mám v merku A4tech Bloody B314 CZ .. protože je pravda,  za 2000 klávesnici na které sem tam datluji a hraju hlavně wotko a sem tam něco jiného, je zbytečnost. Sice je poločeská ( nemá osvětlené české diakritika) ale to si myslím přežiju. Líbí se mi totiž, že má ty nej tlačítka mechanické a ostatní membránové. Nebo to je blbost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co a jak- čekám, že klávesnice bude fungovat jak má což plní. V první řadě mi šlo o podsvícení klávesnice na večerní hraní či psaní. Též to je ok. 
Klávesnice QWER a ASDF nepoužívám při hraní neboť mi to vadí.
Mokru a bordelu odolnost jsem netestoval a vědomě to testovat nebudu.

Asi jediné mínus je problikávání klávesnice při nečinnosti a tuším, že to nejde nijak nastavit. Jo a občas štve ochrana proti dvojstisku. Občas to vynechá písmeno při psaní s diakritikou. A moje mínus je, že jsem si nezvykl na vyšší klávesy a tak mám daleko více překlepů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a potom, že to nepůjde.

Když sháním informace o ně čem, čekám, když už někdo něco přidá, tak to pomůže a né jenom informaci.

Mě na těch A4kách štve, že nejsou schopni prostě udělat klasickou českou klavesnici a jen tam dotisknou písmena s diakritik znaky ...  je to škoda si myslím.

Já používal 12 let jednu klávesnici (takže neosvětlenou) a v pohodě, jen teď prostě D a S ...sice fungují tak nějak,ale už to není ono. A bohužel si budu muset zvyknout na jinej zvuk i zdvih to mi je jasné.12 let je 12 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsem měl tu logintech g105 a jestli není mechanická, tak to je teda hukot, tak cena v českém provedení 1800kč a anglická jen 1200 kč, dále je hodně hlučná ale opravdu, když to porovnám s A4tech Bloody B314 a s těmi mechanickými klávesy WASD, jsou hlučnější než ostatní klávesy, ale stále tišší než na g105. Potom měla strašně dlouhej krok, člověk musel mačkat pomalu 0,5cm...,U A4tech  mi vadí jen asi zvolený typ písma na klávesnici nebo zkratky kláves, musím si na něj zvyknout. A hlavně a to jsem věděl, že není osvícená celá, že jsou tam jen dotištěny znaky, které nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...