Přejít na obsah

Nový PC na WoT


Mixalko

Recommended Posts

jen ten otevrenej seznaam :) ja vim,hazel jsem to vse do kosiku,nepotvrdil :)

já myslím, že tobě něco skládat nemá cenu, protože si ti pořád něco nezdá a stejně si to upravíš podle svého. Ať koupíš co koupíš jsou to tvé peníze, ale jedna rada. Místo té radeonky bych si počkal na tu GTX 970. Ta je ve všem lepší.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic uz vymejslet nebudu ,aby jsi to pochopil,psal jsem si o radu na vice forech a bohuzel mne zajimal nazor lidi z vice for(vcetne tebe) ,uz mam jasno a varianta co jsi psal jako konecnou s levnejsima ramkama a i mozna levnejsi deskou je pro mne uz definitivni volba,nejsem ten typ co lita 14 dni po forech a vymejsli blbosti,stacil mi den :) na tve konecne verzi se shodlo vice lidi a to mi staci,kazdopadne diky za pomoc a pevny nervy kocoure

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle presne miluju,celej den se tu s tim prc... spolu s cca  10ti lidma z for,vcetne tohoto ,jeden prosazuje toto,druhej tamto a kdyz se najde optimalni cesta a uz by melo byt vse v pohode,dorazis ty a vsechno spatne ? to jako ze jsou ti lidi na forech ,poradnach PC k nicemu ? nezlob se na mne ale kdybych tomu vic rozumel,tak tady neotravuju .ty mi ve finale napises jaka jsem okurka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...