Přejít na obsah

Nový PC na WoT


Mixalko

Recommended Posts

Za sebe bych určitě doporučil procesor I5 - 4670K. Ve hře se mi vzedly fps tak o 20-30 a mam teď na skoro full detaily průměrně 50-80 fps bez mikrozáseků a lagů a žádné fps dropy k 30 atd.... Před tim Intelem jsem měl AMD a nedoporučuji AMD procesory - měl jsem AMD FX-8350 (4Ghz,8Jádro). Ve hře jsem měl mikrolagy,fps dropy, fps lítali 30-70fps. Nedalo se to vůbec hrát. Po koupi I5 úplně parádní hraní!!! Jinak grafiku mam MSI 660Ti, Wotko mam na SSD disku a paráda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě jinýho výrobce graf. karty.. Za ty samý prachy jde koupit EVGA nebo ASUS.. MSI bych bral mezi posledníma

 

http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-760-dual-sc-w-acx-cooler-2gb/135930/produkt?q-category-id=7edu87d26kgr5blkf3ig7o1p93&q-c-0-f_2027483=sGeForce+GTX+760

 

http://www.czc.cz/asus-gtx760-dc2oc-2gd5/132009/produkt?q-category-id=7edu87d26kgr5blkf3ig7o1p93&q-c-0-f_2027483=sGeForce+GTX+760.

 

a nad jednou věcí bych se zamyslel.

+ 400 kaček a máš modular a navíc od Enermaxe. Ten pořádek ve skříni má něco do sebe, airflow to taky pomůže

http://www.czc.cz/enermax-triathlor-eco-550w/138980/produkt?q-c-0-f_26628721=t1&q-category-id=b90hu92agsge6a7susr6uch2ic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk co není línej a úplně neschopnej modular nepotřebuje, protože si ty káble sváže a schová za desku, snad každá skříň na to má "díry" :D

co se výrobce grafiky týče, tak to je o tom co kdo preferuje - všichni jsou na tom +- stejně - navíc asus má větši poruchovost (aspoň na czc), je to stejně jen o tom co kdo preferuje. Nejlepší je sledovat poměr cena/výkon a pak hlučnost http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_msi_gaming_review,7.html (já jí neřeším, protože PC mám mimo a stejně mám sluchátka) 

Osobně bych šel po radeonu (http://www.czc.cz/msi-r9-280-gaming-3g/148201/produkt) poměr cena/výkon je asi nejlepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na WoT vam staci pc z bazaru za 4-5 KKc + GK za 1500,-, nechapu co tu resite za hu. Hlavne aby mel pc co nejvyssi frekvenci! 2,8 GHz a vys. Dvoujadro bohate staci.

 

Ehm... pokud bys četl VŠECHNY příspěvky od "D3XT3Ra", tak bys zjistil, že nehraje pouze WoTko, ale i jiné = modernější gamesky, takže ten výkon mu v PC nebude jen tak zbůhdarma dřímat ;-)

 

Díky za rady, grafika od MSI se mi nezdá špatná v recenzích ji popisují velmi pěkně (ASUS má více negativních ohlasů, co se týče těchto typů karet).

Zdroj Seasonics je pro mě dostačující.

Teď ještě jedna otázka : Nemá někdo nějakou slevu do CZC ? :) :cool:

 

V recenzích se člověk nedozví nic o spolehlivosti ;-) jinak EVGA je docela vyhlášená coby výrobce grafických karet. Já bych asi primárně řešil kvalitní chlazení = kvalitní větráček. Aby to nedělalo moc kravál a přitom to slušně chladilo.

Na co slevu do CZC? Já jsem to pochopil tak, že uživatel "IcE BoX" ti to poskládá osobně za prachy... nebo jsem vedle? :-) Pokud to tak není, tak si najdi nejlevnějšího solidního prodejce (třeba přes heureka.cz) a nech si to poskládat tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm... pokud bys četl VŠECHNY příspěvky od "D3XT3Ra", tak bys zjistil, že nehraje pouze WoTko, ale i jiné = modernější gamesky, takže ten výkon mu v PC nebude jen tak zbůhdarma dřímat ;-)

 

 

V recenzích se

jinak EVGA je docela vyhlášená coby výrobce grafických karet. Já bych asi primárně řešil kvalitní chlazení = kvalitní větráček. Aby to nedělalo moc kravál a přitom to slušně chladilo.

Na co slevu do CZC? Já jsem to pochopil tak, že uživatel "IcE BoX" ti to poskládá osobně za prachy... nebo jsem vedle? :-) Pokud to tak není, tak si najdi nejlevnějšího solidního prodejce (třeba přes heureka.cz) a nech si to poskládat tam...

No jo :devil:  tímto děkuji ICE BOXovi za spolupráci, kam že to mám poslat fakturační adresu ? :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk co není línej a úplně neschopnej modular nepotřebuje, protože si ty káble sváže a schová za desku, snad každá skříň na to má "díry" :D

co se výrobce grafiky týče, tak to je o tom co kdo preferuje - všichni jsou na tom +- stejně - navíc asus má větši poruchovost (aspoň na czc), je to stejně jen o tom co kdo preferuje. Nejlepší je sledovat poměr cena/výkon a pak hlučnost http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_msi_gaming_review,7.html (já jí neřeším, protože PC mám mimo a stejně mám sluchátka) 

Osobně bych šel po radeonu (http://www.czc.cz/msi-r9-280-gaming-3g/148201/produkt) poměr cena/výkon je asi nejlepší

ad řeči o lenosti a neshopnosti.. co se týče mého PC tak neplatí ani jedno :) ne vždy jde komplet kabeláž schovat za desku, ne všechny case mají za deskou dost místa..většinou prostě někde vznikne klubko kabelo bordelu.. a tipuju že s tím CoolerMasterem tak dopadne.. ale chápu že závratná investice + 2% k ceně počítače je pro někoho  obvzlášť u zdroje kterej může odsloužit cca jen 10 let moc. Ne nechápu, já mám rád kvalitní skříně a v nich pořádek no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdroj může bejt taky první věc co na PC odejde a to ať už úplně nebo i tak že začne dělat nesnesitelnej rachot (ložisko), takže tak.

Místa pro káble je ve skříni spousta, takže asi tak... A jinak v poslední době jsem neviděl žádnou skříň co by měla málo místa pro kabely, nemluvím o mini/micro bednách, ale v každý normální větší skříni je toho místa až až... 

 

CM-N300-N500-case-inside.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to krasne ciste.. bez zapojeni grafarny, disku, mechaniky, vetraku, pripadne regulatoru na vetraky atp... chtel bych videt foto z druhy strany a je super zabava tam cpat tu druhou bocnici.. tak aby se tam to klubko vlezlo, takze asi tak.A pokazdy mam desnou radost kdyz ji musim sundat prudit se s tim bordelem

 

ze zdroj odejde.. ne ze bych enermaxu prodal desitky...ale par jich bylo a vsem slouzi do dnes...kdyz se ti podela lozisko na vetraku tak tam placnes novej vetrak a jedeme dal..to je fakt argument jak noha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel obycejnyho corsaira a vydrzel 5 let a za 600 jsem ho poslal dal.. tedka jsem tezil tu kryptomenu tak jsem tam hodil fortron 1000W a pohoda.. podle me ty zdroje jsou vsechny dobry krome vyjimek jako jsou lc power eurocase ard..

 

podle me uz to neni jak kdysi davno ze ty zdroje byly nekvalitni tedka uz to je nabouchany vsemoznejma ochranama certifikace 80plus atd takze riziko ze vam zhori pc uz je ta tam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozdily v nich najdes, ale ty podstatny - tzn pouziti kvalitnich japonskych soucastek vetsinou najdes az u zdroju s cenou kolem 3k+

V cenach okolo 2k je  vicemene vsechno zplacany z tech samejch cinskejch sra*ek.  Ja spis resim jestli modular nebo ne.. na znacce si zas az tak moc nezakladam. Obvzlast resit jestli Seasonic nebo Enermax ... obe znacky jsou pro me ve zdrojich na topu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

caute potrebujem od vas pomoc chcem postavyt PC,zatial som vybral toto ale potrebujem odvas radu cosi z neho nechat a co radsej menit abysom to mohol tento tyden dat spravyt diky zapred za pomoc.Takže zostava PC:Základna doska-ASUS M5A99X EVO R2.0 soc.AM3,  Procesor-AMD FX-8320(8-jadrovy,3.5GHz,8MB L2, 8MB L3 Cache+chladič CM TX3, Pamät-8GB(2x4)DDR3 1600MHz Kingston HyperX Genesis, Pevný disk-1TB Seagate Barracuda(7200rpm,64MB Cache, Sata3)  Graf.karta-ASUS R9 270X(2GB DDR5, 256bit,2xDVI,hdmi,DP) optická mech.-SAMSUNG S224DB, Zdroj-CoolerMaster B series 600W, Skrinka- Evolveo K4 case Operačný systém zatial w7 home premium 64 bit sk.    Diky za pomoc vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě vyměň CPU od AMD za Intel :-D

 

Jinak tady máš kvalitní tipy na sestavy dle ceny / použití:

 

http://www.svethardware.cz/doporucene-pc-sestavy-duben-2014/38955

 

PS: postavit (měkké "i" bude i ve slovenštině ;-))

ked vymenim za intel ostatné moze ostat? sorry za slovenčinu ale je premna cudzi jazyk takze chybi budem mat v pravopise:) ale toje mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked vymenim za intel ostatné moze ostat? sorry za slovenčinu ale je premna cudzi jazyk takze chybi budem mat v pravopise:) ale toje mimo

 

Musíš ještě vyměnit základní desku, jinak nemusíš měnit nic.

 

Já jsem psal o slovenštině proto, že mi přišlo, že se jako Slovák snažíš psát česky, ale tvůj příspěvek obsahuje slovenská slovíčka. Pokud jsem se spletl, promiň ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš ještě vyměnit základní desku, jinak nemusíš měnit nic.

 

Já jsem psal o slovenštině proto, že mi přišlo, že se jako Slovák snažíš psát česky, ale tvůj příspěvek obsahuje slovenská slovíčka. Pokud jsem se spletl, promiň ;-)

nic sa nestalo mam madarsku narodnost tak sa nejak snažim dorozumiet :) ohladom PC  co mi navrhujes za vymenu zakl.dosku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravim panove,potreboval bych poradit s new PC na hry vcetne wot,melo by se jednat o sestavu nejlepe z komponent CZC (kvuli sestaveni) zakladni pozadavek je Intel Core i5-4690K ,zakladni deska Z97 ,grafiku priblizujici se vykonu R9 290,mensi SSD na system + wotko, jinak sestava cca do 30 000,- +os ,(lcd,klavesnici,mys,bedny - mam) predem dekuji vsem za navrhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...