Přejít na obsah

AW - Různé


pítt64

Recommended Posts

  • 1 month later...

Přátelé, ví někdo v čem je zakopaný pes, nebo jestli blbě chápu podmínky?

V Cestě bojovníka je ve finále 4. mise, kdy mám zničit 100 tanků.

Podmínka technika 8+, složitost Veterán a vyšší. To jsem splnil. 

Proč to nejde stejně s výsledky bitvy? 

Jeden příklad - 11 killů a dalo mi to jen 4 kusy. Což odpovídá na poslední fotce v detailech - eliminováno nepřátel: 4.

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0003.jpg

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Paullus napsal:

Přátelé, ví někdo v čem je zakopaný pes, nebo jestli blbě chápu podmínky?

V Cestě bojovníka je ve finále 4. mise, kdy mám zničit 100 tanků.

Podmínka technika 8+, složitost Veterán a vyšší. To jsem splnil. 

Proč to nejde stejně s výsledky bitvy? 

Jeden příklad - 11 killů a dalo mi to jen 4 kusy. Což odpovídá na poslední fotce v detailech - eliminováno nepřátel: 4.

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0003.jpg

ScreenShot0004.jpg

 

Probíralo se to tu mnohokrát, kill a eliminace jsou různé pojmy:

https://www.worldofwars.cz/index.php?/topic/10468-aw-krčma-u-tankána/&do=findComment&comment=374673

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Paullus napsal:

Přátelé, ví někdo v čem je zakopaný pes, nebo jestli blbě chápu podmínky?

V Cestě bojovníka je ve finále 4. mise, kdy mám zničit 100 tanků.

Podmínka technika 8+, složitost Veterán a vyšší. To jsem splnil. 

Proč to nejde stejně s výsledky bitvy? 

Jeden příklad - 11 killů a dalo mi to jen 4 kusy. Což odpovídá na poslední fotce v detailech - eliminováno nepřátel: 4.

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0003.jpg

ScreenShot0004.jpg

Ahoj, asi nemáš aktuální verzi, nebo opravy

 

el.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Nejprve trochu technického povídání. Od zrušení 32 bitové verze mě nešlo nahrávat video interní aplikací AW v laucheru (Alt+F5). Vypadla z toho vždy černá obrazovka. Teď jsem to potřeboval, tak jsem si stáhl jinej program. Fungoval, jen ne v AW. Tak jsem chvíli laboroval a zjistil, že nesmím mít AW spuštěné v celoobrazovém režimu, ale jen v okně. To jen kdyby měl někdo stejný problém. Co se týká kvality, hraju to na kalkulačce, tak jsem rád, že z toho vyleze něco alespoň drobek koukatelného. :-D:-P

 

Teď k té hře, ze které sem chci dát video:

AW se zase vyznamenalo. Za tuhle hru mě potrestalo odnětím base expe jako kdybych dezertoval. To ačkoli v PvE je režim time kill a spoluhráče nepoškodíte. Mě se to evidentně povedlo. Tedy né mě, ale bottům, které jsem zapálil a oni bouchli u spojence. Mě přičetli asistenci a penalizaci. tedy, to je domněnka, protože druhá možnost je, že jsem penalizován za poškození seba sama taranem nebo těmi explozemi. Posílal jsem screny i repley na podporu, ale to jsem to mohl zrovna hodit do koše. To oddělení AW je úplně k ničemu. 

 

Další agument pro to video je, že spousta lidí má problém plnit úkoly na zapalování. V téhle hře jsem zapálil 21 tanků, skoro polovině přitom bouchla munice. To nastřílené dmg (70,5k + cca 5k do vrat, pěchoty a autíček sebevrahú) taky není k zahození. Kdyby spojenci za něco stáli, tak do mohlo bejt i víc. Sám dvě báze neudržím.

T10 Challi je můj oblíbenec. Pripadám si v něm alespoň jako v tanku, ne v papírový krabici. Není pomalej jako želva, želvy jsou rychlejší. Mobilita žádná, dělo má nejkřivější ve hře. Za to ale má tvrdej pancíř (v té hře jsem nepouži "8", a jen jedno oživení) a suprovou zelenou munici, asi tu nejlepší ve hře. Jedno jestli HESCH nebo PISH (druhá je lepší, ale ne o mnoho).

 

ScreenShot0251.thumb.jpg.4b401940946ded722d4646dd951351e6.jpgScreenShot0252.thumb.jpg.62d4f8f29972a15dce8a808370fe16d8.jpgScreenShot0256.thumb.jpg.f13ff57c6e2e33fc7500ecbcd216f10b.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...