Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

POdle toho, jestli je za ocasem enemák, nebo ne. Taky jestli má munici a nebo není v bezvědomí... Mě třebas přijde že začínaj střílet moc brzo...

Psal jsem, že kouknu dozadu a nepřítel je tak blízko, že se až leknu a musím začít střílet sám. Střelec prostě chrápe. Někdy začne střílet sám a někdy ne a to bych rád věděl, jaký má spouštěcí podnět. Když je v bezvědomí, tak to je jasné, tím se není třeba zaobírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem, že kouknu dozadu a nepřítel je tak blízko, že se až leknu a musím začít střílet sám. Střelec prostě chrápe. Někdy začne střílet sám a někdy ne a to bych rád věděl, jaký má spouštěcí podnět. Když je v bezvědomí, tak to je jasné, tím se není třeba zaobírat.

 

Hele dost často se mi stane, že střelec nestřílí, a když se přepnu, tak zjistím že enemák je škovnej a schovává se v mrtvým úhlu. Další věc je, že systém přebíjení je u zadních střelců jakejsi podivnej. Někdy to nestřílí, nejde přebít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dost často se mi stane, že střelec nestřílí, a když se přepnu, tak zjistím že enemák je škovnej a schovává se v mrtvým úhlu. Další věc je, že systém přebíjení je u zadních střelců jakejsi podivnej. Někdy to nestřílí, nejde přebít...

Mrtvý úhel to nebude, když můžu střílet já, tak snad může i on, ne? :biggrin:  Připadá mi to, že je to jak spoting ve WoT. Má to nějaký systém ale nikdo neví jaký :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě také zajímalo čím se jako spustí střelec? Kouknu dozadu a pár metrů za ocasem se mi motá nepřítel, vezmu to za střelce a pěkně mu to sypu do kožichu. Proč ten trouba sám nestřílí? Vyhoněný je docela dost, tak někdy to fakt nechápu.

 

Možná právě proto, kvůli honění nemůže střílet, bolí ho ruka :-D

 

Sorry za OT, ale tohle nešlo :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

no tak asi jedine na lacno. :Smile_trollface-3:

a jak to simuluje G-cka? si tak vzdycky rikam, kdyz mam na obrazovce 9G jaky dostava pilot kapky a ja mu chca nechca nalozim jeste vic, ze by jednoznacne chcipl.

Pretizeni je na hydraulickem simulatoru provadeno opacnym pohybem, napr. potlacis a kabina se zvedne cumakem vzhuru a naopak. Samozrejme tam nedosahnes skutecne pretizeni, jde jen o to, aby telo citilo manevr.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...