Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

. A jestli je nabubřelost to, že se pokládám za inteligetního člověka, tak se omlouvám, příště se to již nestane  

 

 

Nechci jakkoli hatit tvuj prispevek,  jen bych dodal, ze inteligentni clovek o sobe nikde nebude psat, ani prohlasovat, ze je inteligentni, protoze je na tohle prilis inteligentni, aby to delal  :-)

 

 

Ale to s hrou nema nic spolecneho, tak sry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

No to lano by mohlo být logické vysvětlení .

 

Hezký další krásnej Fokouš,na tohohle ovšem ještě nebudu mít rank.Zatím jsem se coby příležitostný letec dohrabal u skopců na toho prvního .Mohli by do hry přidat časnější verzi .

Tempest se mi líbí víc ten ,,s bradou "

 

Dneska jedna rychlá za skopce a paráda. Mise Nálet a v noci, to jste neviděli ten chaos co někteří měli. Já si to docela užíval ,jen ty světlomety jsou otravný, ovšem zase dělaj atmosféru. Dal jsem si několik sestřelů a mě nesundal nikdo. To jsem zvládl jednou sám když už jsem se dostal nízko nad zem a nějak přehlédl ve tmě ten obrovský zásobník poblíž přístavu. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to přesně historické a pěkně se to podobá WoWp

rač se podívat např sem http://www.ww2aircraft.net/forum/aviation/captured-fw-190d-9s-soviet-use-10815.html

 

A co to má co společného s nikdy neletícími letouny  ve WoWp nechápu už vůbec....

 

Ale jako pokus o křečovitý hejt dobrý.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rač se podívat např sem http://www.ww2aircraft.net/forum/aviation/captured-fw-190d-9s-soviet-use-10815.html

 

A co to má co společného s nikdy neletícími letouny  ve WoWp nechápu už vůbec....

 

Ale jako pokus o křečovitý hejt dobrý.... 

 

Aarone nikdo nezpochybňuje skutečnost, že Rusáci měli D-9. Ale kolik toho s nima nabojovali proti Němcům??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tolik, kolik nalétali amíci se spitfirem IX nebo kolik létalo D-13, kolik japonců bojovalo s dorou, Bfkem či Corsairem....... Ale tahle chyba v systému prémiových a kořistních letadel je známá a je přislíbeno její řešení, respektive kompletní přepracování tohoto systému...

 

BTW: Kde byli ti hejtaři když létaly D-13 v počtech ve kterých ani nebyly vyrobeny??? 

 

Podobnost s WoWp však nevidím vůbec žádnou a prosím o její vysvětlení... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rač se podívat např sem http://www.ww2aircraft.net/forum/aviation/captured-fw-190d-9s-soviet-use-10815.html

 

A co to má co společného s nikdy neletícími letouny ve WoWp nechápu už vůbec....

 

Ale jako pokus o křečovitý hejt dobrý....

Pro tebe to možná bude zábava létat s Fw proti Fw, ale tím pádem jakékoliv dělení na strany např. RU vs Ger. bude na nic a z HB se stane arkáda bez respwnu, což je samozžejmě furt lepší než WoWp.

Viz hlavní tahoun leteckých soubojů za US prémium spitfire v HB rank 11 v GB stromě rank 13 a to je taky v pořádku.

 

Až bude v HB třeba 10 eventů aby si každý mohl vybrat, tak ať si tam dají kldně jako prémiu vysavač

 

Edit. na dominaci D 13 v HB jsem nadával furt a byl jsem označen za hejtera, vsadím se že i tebou.

A řekl bych, že je ve hře spousta chyb, které by chtěly opravit a ne tam furt házet nová a nová letadla jako tanky ve WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nepsal, že to bude zábava... Naopak viz post výše... Ale chyba je v systému prémiových letadel.... Je oficiálně přiznaná a anoncovaná změna tohoto systému... 

 

Kde jsi se toulal se svými hejty, když bylo nebe plné Spitů IX nebo D-13???

 

A stále nechápu to přirovnání k WoWp... Stale zatím vnímám tyto dvě hry jako diametrálně odlišné.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba bude můj názor diametrálně odlišný od většiny ale já osobně moc nechápu smysl hrát za nějaký národ a lítat s kořistním letounem.Pokud by ten daný letoun nebyl nikde jinde ve hře tak ještě dejme tomu,ale lítat za japonce a brát si do bitvy fokouše . . . . .

FW mám rád ale s rudou hvězdou na něm určitě lítat nebudu, a to není nic proti rudé hvězdě jako takové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je špatné že je ve hře jakýkoliv kořistní letoun.... Ať už je to La - 5FN či Welouš u Němců, Corsair u Japonců a podobně.... 

 

Mě jen spíše zaráží, že je tohle první kořistní letoun u Rusů a najednou pyskují i ti co jim nedělalo problém hrát s La- 5 v německých barvách (zejména v době kdy byla chyba v FM a La -5 byla maličko ufoidní), s Corsairem v japonských barvách (a opět největší boom byl "překvapivě" v době kdy byl ufoidní Corsair).... Má to znamenat, že u Němců, Američanů či Japonců jim kořistní letouny nevadili???

 

Ale i s technikou v rámci L&L či spojenecké výpomoci lze napáchat ve hře dost zla... viz kauza amerických Spitfire IX... 

 

 

A přece se tu nedočtu, že:

 

kořistní letadla - celé zle

 

Dočtu se že D-9 jako ruský prémiák - celé zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě mám od USaf půjčenýho Hellcata a nic moc FM a to je za prachy :-), schvaluji P 39/36 v rámci pomoci byly dodány, ale ta ty kořistní letouny jsou prostě out, alespoň kdyby to v HB nějak informovalo, že tam jsou.

Letíte např proti zerům a najednou se na Vás snese Corsair nebo Fw či Bf, by mě zajímalo jestli byly takhle vůbec nasazeny ve službě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě mám od USaf půjčenýho Hellcata a nic moc FM a to je za prachy :-), schvaluji P 39/36 v rámci pomoci byly dodány, ale ta ty kořistní letouny jsou prostě out, alespoň kdyby to v HB nějak informovalo, že tam jsou.

Letíte např proti zerům a najednou se na Vás snese Corsair nebo Fw či Bf, by mě zajímalo jestli byly takhle vůbec nasazeny ve službě?

ja mam premiovej Hellcat a jsem s nim spokojenej :) zadnej zazrak to neni, ale myslim ze to je umerny svymu ranku. obcas prepnu na bomber mode podle mapy, ale spis jen vyjimecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě mám od USaf půjčenýho Hellcata a nic moc FM a to je za prachy :-), schvaluji P 39/36 v rámci pomoci byly dodány, ale ta ty kořistní letouny jsou prostě out, alespoň kdyby to v HB nějak informovalo, že tam jsou.

Letíte např proti zerům a najednou se na Vás snese Corsair nebo Fw či Bf, by mě zajímalo jestli byly takhle vůbec nasazeny ve službě?

Samozrejme nebyly...vetsinou slo o jeden koristny kus.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...