Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

War Thunder vám představuje speciální akci ke Dni německé jednoty

 

   Od 3.října 11:00 do 4 října 11:00

  • 5x násobek zkušeností za první vítězství ve hře u každého národu
  • 30% sleva pro všechna německá letadla
  • a speciální 50% sleva na následující letadla: Do.217J-2, Me-410B-6/R3, Hs.129, Fw.190F-8, Bf.109E-1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byl nějaký event na sestřelování vlastních hráčů v AB ? :biggrin:  Zahrál jsem první bitvu a čtu červený hráč Xy byl sestřelen červeným hráčem YX .Říkám si ,,nějak jim blbnou barvy ". Druhá hra a zas nějaký červený sundal svého vlastního, vždy při startu nebo chvíli po něm. Třetí bitva beru oblíbence Bf 110 ,začne bitva a lup už jsem jí koupil ,chvilku koukám co se děje a šup další, mrknu dozadu a za mnou náš ,,hurikán " a věrně mě sleduje přilepený na ocas, tak jsem mu stoupavou zatáčkou zkoušel uhnout ale visel na mě jako stín a zas se snažil trefit, zbavil jsem se ho až prudkým  dajvem zakončeným ostrým nanévrem. Fakt tomu nerozumím,že by se děti mstili jiným hráčům za sestřelení v nějaké předchozí hře ?? I tak tři kusy ve třech bitvách je docela mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, WT hraju teprve relativně krátkou dobu a chtěl bych požádat o radu: dneska jsem si na stíhačku (Bf 109 E1) nainstaloval bomby. Ale když nalítávám na cíl, tak se pode mnou neukázal žádný zaměřovač jak to bývá např. u Stuky, a tak musím mířit "by voko" :). Ten zaměřovač tam nikdy není nebo dělám jen něco blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, WT hraju teprve relativně krátkou dobu a chtěl bych požádat o radu: dneska jsem si na stíhačku (Bf 109 E1) nainstaloval bomby. Ale když nalítávám na cíl, tak se pode mnou neukázal žádný zaměřovač jak to bývá např. u Stuky, a tak musím mířit "by voko" :). Ten zaměřovač tam nikdy není nebo dělám jen něco blbě?

U NEbombardérů se kruh neukazuje ( teda aspon v HB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mluvit o HB, protože s mé zkušenosti z AB jsou již archaické a po několika proběhnuvších patchích asi i neplatné!!!

Nebombardér není přesný výraz.... Nezobrazuje se u letadel bez bombometčíka.... Tedy ani u Stuky či SBD, což jsou sice oba bombardéry, ale bombometčíka nemají.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CIze gajim to rovno spoji nebudu tanky ani chvilu oddelene ? Hnedo d startu nam budu na hlavy bomby padat :D

to zatim tady asi nikdo nevi, mozna budou i samostatne. rekl bych ze na nekterych mapach urcite. kazdopadne v arkadovym modu budes mit respawn, takze te to zas az tak mrzet nemusi, a v realnejsich modech se letadla staraji spis o vzdusny souboje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalm_wowp: Ještě se to nespustilo a už víte co bude špatně.... Je logický předpoklad, že tam bude nějaký MM, který nespustí hru jenom letadel proti jenom tankům....

Jiné informace nejsou a tak musíme spekulovat a jestli MM bude fungovat, jako nedávno tier 5 vs tier 13 např. , tak to klidně může hodit, tak jak jsem napsal.

A moc se neplácej do čela, protože jsem nikde nepsal, že by to bylo špatně, jen drsně realistické. 37 mm do motoru a je konec :-), asi ty štuky vyzkouším.

Aby to na těch vysokých rancích nedopadlo jako u WoT kde to díky artynám přestala být zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzdusne suboje su jedna vec stihaciek sa nebojim je mi jasne ze si ma tam nejaky low tier JAK nebude pizlat z tim 20mm kanonom zase v mestskej mape v nejakej dlhsej ulicke ked tam catalina vysype tich 16 malich bomb moze odfajcit tretinu teamu a to je este aky nizky tier o bombarderoch na vysokych tieroch ani nehovorim :D Niekde na strategickom mieste sa spravi guca tankov sup tam 1000kg bombu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych na hodnoceni tehle situaci pockal az to budem sami hrat, ono prece jen z tech videi muzes leda tak zbezne zhodnotit jak vypada grafika nebo jak zni vystrely, hratelnost i v ty arkade se podle me bude hodne menit. treba na ofiku ve vlakne o War Thunder jsou vsichni chytry jak radio a vynasi definitivni soudy co a jak a co bude nebo nebude lepsi, pricemz nevi jeste v podstate nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 Nevim zda tento odkaz jiz tady byl ci nebyl, musim vsak podotknout, ze az do onoho zminovaneho videjka, jsem se o tanky ve War Thnuder nikterak nezajimal, takze pokud bude alespon z poloviny pravda co slibuji vyvojari, jako nejsilnejsi nemecky tank ma byt Koenigtiger, na bojisti potkate pouze skutecne tanky vyrobene do roku 1948 popr. funkcni a vyrobene prototypy jako Maus, ktery se do hry mozna prida (uz zadne nesmyslne ufo monstra z vykresu), odkaz na historicke bitvy (vybere si nemce a hrajete jen s nemci, nikoli, vsichni proti vsem, ale i klasicky deathmatch bude k dispozici) a hlavne destrukce tanku, uz zadne HP, ale vyrazovani dulezitych modulu v tanku, takze i tanky o xy trid horsi, dokaze pri zasahu modulu vas tank znicit, popr castecne vyradit z boje, samo v potaz se zde bere pancerovani a prubojnost, ktereho je dany tank schopen atd atd. No vypada to hodne slibne a hlavne hra ma nadech WWII, pro ktery jsem zacal WoT hrat, ale ktery uz ve hre bohuzel neni.  Jsem tedy hodne zvedav, zda me tahle hra presvedci, ze konkurence WoT, muze byt daleko lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juknul jsem na to video a musím říct, že hra vykazuje ty samé chyby co WoT. Vnořování tanku do podloží a podobné. Jako alternativa k WoT, díky historickým bitvám, to bude jistě suprovka. Ale na druhou stranu, můj tank zničen, já si vemu jiný a pokračuji v boji je něco, co mi připadne ujeté, takže já se do téhle hry určitě nepustím. Ale nevypadá to celkově zle. Budu doufat, že WT přetáhne spoustu lamek z WoT. Ale dost pochybuji. Pro obě hry se těch blbů najde na světě pořád dostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, moc s tím nesouhlasím, předně tanková část WT není ještě ani v closed betě, takže srovnávat to z hlediska vnořování tanku do podloží s WoT, která už je "na trhu" dva roky, mi přijde mírně řečeno ujeté.

 

Ale ten minus aspoň ode mě máš za ty dvě přehnaně nabubřelé poslední věty, nikoliv za to, že se ti nelíbí ta či ona hra, pro pořádek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, pokud to není hotové, tak to snad dotáhnou lépe než WG. Ale ani tak to nezačnu hrát. V podstatě až na jednu negativní zmínku jsem hru pochválil a hned jsem si vysloužil tolik záporů  :pirate:. Ale aspoň nějaké hodnocení.

 

Co se týče mé nabubřelosti. Nevím sice kde jsi to vyčetl. Ale budiž. Blbů se najde všude hodně. A já se za něj nepokládám, protože u hry používám hlavu a né zadní část svého těla, na které si sedím. A jestli je nabubřelost to, že se pokládám za inteligetního člověka, tak se omlouvám, příště se to již nestane  :biggrin:. 

 

PS: mínusko ti dávat nebudu, protože nejsem pomstychtivý :cool:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...