Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tak o pol 9 som sa tam dostal a asi po 15 bitvach 3 výhry.. čista sialenost. Neviem či si za klávesnice posadali opice ale inak si to vysvetliť neviem. Schválne som hral low rank tam to ide rýchlo , ale aby niekto nevedel pochopiť že sa staci proste zobrať a proste kulometmi sundat tých par obrnených vozidiel tak to je moc. Prisám bohu vyhral som len tie hry kde som sam sundal asi dve tretiny pozemných cieľov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já včera v akci neuhrál nic a fakt moc díky za pozvánku na akci co mi přišla do emailu :facepalmic:

Půl hodiny sem se přihlašoval, pak vyhrál 1 bitvu ze 3, potom mně to vykoplo s hláškou, že je server nedostupný a že je údržba či co, následovala další půlhodina přihlašování potom 3 losty v řadě. Hromada hráčů se odhlašovala sotva začala bitva, což sem nepochopil, protože bez hráčů se to fakt vyhrát nedá. Pár troubů co jsme ve hře zůstalo se stalo lovnou zvěří. Takže po tomto očistci jsem se vztekem hru vypnul. Nezískal jsem nic, akorát sem se pořádně ******, takže si dám od WT zase pár dní pokoj. Co by to Gaijingu udělalo, kdyby akci rozložili do celýho dne a lidi si normálně zahráli. Takhle se ze hry stala šílenost, kdy si sice vyzkoušeli "stabilitu" :Smile_teethhappy: serverů, páč bylo ve hře přes 76 tis. lidí, ale o zábavě a hratelnosti se tedy nedá vůbec hovořit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak během eventu byl počet přihlášení do hry o 2000% větší než normálně....to by nečekal snad nikdo :)

No jestli obesílali všechny lidi emailem co mají účet, tak mohli čekat že se jich přihlásí hodně. Potom se asi divili, že se jich přihlásilo moc a že jim padají servery a blbne hra.  :Smile_trollface-3:

Jinak pár dní před tím bylo ve hře kolem 40 k hráčů a hra šlapala úplně normálně a v pohodě.

By mně zajímalo, zda ta akce byla taky na RU serveru a kolik se tam přihlásilo hráčů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár dní dozadu sa mi podarila dosť dobrá hra, kde som v HB bol úspešný v súboji proti 3 súperom súčasne. Tak som si záznam z tej hry archivoval. Teraz mi ale píše, že ho nemôžem prehrať pretože bol vytvorený v starej verzii hry.  To mi ako každý mini update znehodnotí záznamy z hry ?  Potom mi nejako uniká význam tej možnosti si záznam uložiť.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..nevíte proč nemůžu přidat do garáže typhoon mk.1b? slot v hangáru mám. Rank mám taky. A u letadla mi to píše že sem ho dostal za účast v closed beta ale tlačítko koupit nebo tak něco u něj neni...

 

Tak zkus kliknout na nějaký z těch slotů a dej změnu letadla a projdi si ten seznam letadel, na které můžeš posádku vyškolit a třeba tam bude, když bys ho měl už mít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..nevíte proč nemůžu přidat do garáže typhoon mk.1b? slot v hangáru mám. Rank mám taky. A u letadla mi to píše že sem ho dostal za účast v closed beta ale tlačítko koupit nebo tak něco u něj neni...

Nevim jak ty ale já to mám u těchle dárkovejch letadel taky i když na něj nemám nárok.... a naopak sem dostal tu2 a ten ma ve vyzkumu jakoby zlutou barvu...teda barvu letadel ktery vlastnim. Jestli to mas sedivý tak asi smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ty ale já to mám u těchle dárkovejch letadel taky i když na něj nemám nárok.... a naopak sem dostal tu2 a ten ma ve vyzkumu jakoby zlutou barvu...teda barvu letadel ktery vlastnim. Jestli to mas sedivý tak asi smůla.

TU 2 si dostal ked si hral v Closed bete a prechadzalo sa na Open betu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte podle čeho se počítá cena oprav po bitvě? Protože podle poškození letadla to evidentně neni. Příklad: letadlo mi sestřelí a to se rozpadne na mikročástice - oprava 9000 (spitfire mkXVI). Bitvu potom příjdu v souboji o motor ale v klidu si dosednu na zem i s podvozkem - oprava 13K. A ještě jedna věc, občas mám pocit že když vyskočím s pilotem je to levnější. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte podle čeho se počítá cena oprav po bitvě? Protože podle poškození letadla to evidentně neni. Příklad: letadlo mi sestřelí a to se rozpadne na mikročástice - oprava 9000 (spitfire mkXVI). Bitvu potom příjdu v souboji o motor ale v klidu si dosednu na zem i s podvozkem - oprava 13K. A ještě jedna věc, občas mám pocit že když vyskočím s pilotem je to levnější. Je to tak?

 

Oficiální odpověď na tuto otázku, kterou jsem obdržel je, napíš bug report a pošli log nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj panove mam mensi problem byl sem tak trochu nesikovny a pri hrani war thunder sem neco ve hre pomackal a zmenilo se mi ovladani letadla :D tim stylem ze mam kolem letadylka bile kolecko a a v nem je dalsi mensi kolecko a tecka ktera to ovlada nejsu schopen to dat na puvodni nastaveni poradte nekdo prosim :D za kladne odpovedi predem dekuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj panove mam mensi problem byl sem tak trochu nesikovny a pri hrani war thunder sem neco ve hre pomackal a zmenilo se mi ovladani letadla :D tim stylem ze mam kolem letadylka bile kolecko a a v nem je dalsi mensi kolecko a tecka ktera to ovlada nejsu schopen to dat na puvodni nastaveni poradte nekdo prosim :D za kladne odpovedi predem dekuji :D

V nastavení ovládání to překlikni na úplně levou záložku a "použití myši" nastav na "míření myší". Nebo tak něco. Použití myši jsi si přepl na Mouse-joystick. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...