Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Nevím ,po té co jsem sem napsal jsem zkusil přihlášení ještě jednou a vyšlo to.I tam mám do 19 : 00 ale to je fuk. . Dal jsem dvě bitvy a v obou jsem měl kliku na ,,dobrej " tým ,hlavně v té druhé nás nehorázně převálcovali. Na to být nejlepší v týmu stačily dva sestřely :biggrin: .Když jsem chtěl zkusit další bitvu za japončíky (rank 3 ) tak mi to oznámilo že nejdřív musím být připojený :biggrin: :biggrin:  .Pak se nekonečně načítal server  .Takže to definitivně pro dnes balím. Hraju to pro zábavu a ne proto abych se vztekal kvůli tomu že je možno nahrát 300 orlíků.Od chvíle co jim jde Paysef není co řešit .

Všem ostatním přeju ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý. Jenom se přihlaš na oficiální stránce warthunder nebo to jde i přímo ze hry a jdi do obchodu. Tam si vyber co chceš koupit. Pak ti vyskočí tabulka se třemi možnostmi. Buď přes kreditku, paypal nebo ostatní platební systémy. Na ty klikneš a objeví se ti jejich nabídka doporučených (recommended) platebních systému. Paysafecard tam ještě nemusí být zobrazeno, aspoň já ho tam prvně neměl. Pokud tam nebude tak klikni na možnost Prepaid cards a tam to najdeš. Pak už jen vypíšeš číslo karty a je to. Teď jsem to zkoušel a pořád to funguje.

Dakujem za navod  funguje mito jak si napisal diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodom - instantný log out s bitky nefunguje, resp. funguje, ale win to neráta.

Vzhladom k časovej tiesni a k tomu, ako zase raz čosi gaijini zbabrali, odporúčam toto:

- dostať sa do hry, vybrat jeden stroj, vystrelit na supera, odhlásť sa z bitky a skočiť do dalšej ..., jediná šanca ako dohnať čas stratený snahou o nalogovanie sa

 

ale ako pozeram na čas, ani to už nebude stačiť.. no nevadí.. snaha bola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po hodine napajania sa na to mozem akurat tak vytoto.. racej si tie goldy kupim. Nechapem preco to nemohli dat na cely den .. takto to daju na 3 hodky nas.eru sa tam seci hraci a server je z toho tak torchu mimo.Po dnesku nechem WT videt minimalne tyzden.

EDIT: tak zo mna si uz asi nekdo robi *****.. konecne sa mi podari pripojit a pre zmenu mi spadne net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, 22 minút pred deviatou som sa dostal do hry - hned som nahodil ten systém z hora.

Stihol som za 15 minút 10 hier (7 minut pred koncom som to vzdal)

Postupne sa "quit" bitky zacali plnit výsledkami

- defeat

- defeat

- defeat

- defeat

- win (svitá maličká nádej)

- defeat

- defeat - tu som to vypol, pretože šanca, že pri tomto tempe chytím z posledných 3 hier dva winy bola mizivá

 

Ale predsa, nedalo mi to, zapnem to v hre na mna pozerá 300 GE.

Ozaj dúfam, že tá Žukovského čajka za tie nervy stáť bude 

 

EDIT: A aby som nezabudol, arkádu už nikdy viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pol roku v HB mi jednoducho padá sánka ... to je akože čo tá arkáda? WoT light ?

OMFG

 

Taky sem cumel jako puk, dal sem mensi rotaci a odrotoval snd v 10 obratkach s bojiste :D Po 6 sestrelu v rade sem se stal taranovacim cilem pro vsechny. Husty, to AB je opravdu silenost bez skillu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

300 eaglů za 30 minut + 30 minut přihlašování takže za hodinku hotovo a ještě dodělán 8 rank němců krásný to den jen škoda že zítra musím zase do vyučování jinak bych hrál dál.
krásný to bylo 6 bitev a vypadalo to následovně WIN-WIN-WIN-WIN-WIN A WIN u druhého vítězství se musím pochválit protože jsem ho zařídil já prohrávali jsme 8:5 jenže jsem si vzal A-20 4x zásah a bylo to 4:5 
za minutku nabito a 4 zásahy znovu a vítězství dostal jsem bombardéra,poslední uder 2x a 100eaglů 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...