Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Jo takové vyžirání kilů, jako že jde letoun ve spirále k zemi a tesně nad zami ho nějaké "eso" sestřeli jsou hnus. V první řadě je, ale moje chyba, že letadlo nesetřelím hned a dám možnost někomu jinému to dokončit.

 

Několikrát, to se přiznám, že jsem už úmyslně někomu vyžral kill, to bylo,  když borec pižlál letadlo dvě minuty a my měli poslední jednotku, tak bohužel jsem musel ho svouknut jemu před nosem, jeho chyba, ale to jsou vyjímky, kdy to vlastně musíš udělat pro výhru.

 

 

Takže víceméně, pokud mi někdo vyžere kill, tak je to moje chyba...většinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jak kdy... třeba u bombardérů se mi nechce zůstávat "na kontakt" až do poslední chvilky jeho bídného života a když vidím, že hoří jak pochodeň a jde do háje, tak už uhnu, kolikrát se stane, že pak člověk "slízne" dvě tři dobře mířený od palubního střelce a to vítězství mu dost zhořkne... nebo třeba když je člověk ve větším "chumlu", tak si nerad dovoluju ten "luxus" pižlat někoho nějak moc dlouho, abych poskytl jinému nepříteli čas si na mě nadletět... a je mírně řečeno k nas...ání, když člověk vidí, jak se to řítí k zemi, ale přiletí tam nějakej snaživec, co se celou dobu za mnou táhl jak smrad za lejnem a udělá puf puf puf a já z toho mám jen asista... to naštve :-)

 

Ale jak říkám - "pouhá vyžírka" je ještě OK, to mi zas tolik neva... i když v duchu třeba zanadávám... ale abych dostal ještě po čumáku, protože někdo "horlivě" chce vyžrat kill, na kterým jsem si já zapracoval, tak to mě tedy točí slušně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju převážně arkádu a moje win ratio není nic, čím by se dalo chlubit. Tak jsem se rozhod, že si budu litat jen to co mě baví a dál nepůjdu. Na liony a EXpy už nehraju, hraju si pro zábavu. A tak jak někoho vyklepu že sotva letí, s klidem přenechávám nedočkávámu hejnu zamnou a letím si n adalšího :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám zpátky z reklamace ten krááásný SAITEK

 

http://www.alza.cz/saitek-cyborg-f-l-y-5-pc-stick-d261086.htm

 

který mi vyměnili za nový a je to fakt parádní knipl a můžu vřele doporučit. Ve FR je to sakra poznat, jak to hezky citlivě jde ovládat. V arkádě se sice nedá moc trefovat ale ty manévry, které s tím jdou dělat, tak na to myšoidi jenom koukají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa mi stala taká vec v HB, vyhliadol som si ciel ktorý začal klesať skôr ako ja, ja som šiel zaním bola to premiová FW190 (či jak) ja Yak 9t....dostal sa až k zemy letel nízko ja som sa pomaly približoval z hora a ako som bol pod 45 uhlom za ním/nad ním asi 800m tak z ničoho nič sa vyparil jednoducho zmizol nepadol, ako je to možné ? Počasie bolo jasné a bol deň...napodol mi spotting system z WOTU ale tu to nebolo ak si dobre pamatám . btw. teraz hrám piaty deň po polročnej pauze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych si ty ruce zamotal - to pustíš joy a ovládáš střelce, nebo joy v pravé ruce a myš v levé?

když přepnu na střelce tak se zapne autopilot, tak jsem si to nastavil. Jde to i bez autopilota, ale je potřeba mít vytrimované letadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa mi stala taká vec v HB, vyhliadol som si ciel ktorý začal klesať skôr ako ja, ja som šiel zaním bola to premiová FW190 (či jak) ja Yak 9t....dostal sa až k zemy letel nízko ja som sa pomaly približoval z hora a ako som bol pod 45 uhlom za ním/nad ním asi 800m tak z ničoho nič sa vyparil jednoducho zmizol nepadol, ako je to možné ? Počasie bolo jasné a bol deň...napodol mi spotting system z WOTU ale tu to nebolo ak si dobre pamatám . btw. teraz hrám piaty deň po polročnej pauze .

Zrejme se Te bal, tak se odhlasil....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som po 4 dňoch dostal inú mapu ako Berlín (nepočítam samozrejme JAP) - Ruhr, v BF109 F4.

Už som ani nedúfal :D

 

btw - ešte 100k expov a 109 F4 bude vylietaná. Ešte, že tam je tá verzia trop.

Jediné, čo ma mrzí je, že už zrejme neodomknem tu kamufláž za zostrely nad Kubánom. Ešte mi ich chýba 5 a Kubán som nevidel ani nepamätám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem to nehrál a teď jsem objevil, že někdy ten zaměřovací kruh bombardéru při najetí na cíl zčervená a jindy ne. Co to je za novinku?

 

Ty myslíš ten zaměřovač co se ukazuje v Arkádě? Tak to je už celkem dlouho a v tréningu je to vysvětleno. Každopádně to znamená, že v tn moment míříš přímo na cíl a je vhodné odhodit bomby a když ti nezčervená tak prostě to hážeš trošku vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě napadlo ale nemá to logiku. Kruh mám perfektně na cíl a není červený. Ještě jsem zjistil další pro mě novinku, že jsou tam nějaké Sheel rack 1 a 2. To je jako na co? To si můžu nějak volit v bitvě a nebo před? Nebo kdy se použije 1 a kdy 2 ?

 Hmm ty jsi dlouho nehrál co? :biggrin:

 

Takže u každého máš čeho se to týká jestli kulometů nebo kanónů. Když máš jen kulomety nebo jen kanón tak tam máš jen Shel rack 1 a když na tom letadle máš 2 typy výzbroje(2 typy kulometu nebo kulomet a kanón) tak tam máš + Shel rack 2 a klidně u některých letadel tam je ještě + Shel rack 3 (2 typy kulometů a kanón například).

 

Jinak tam si nastaveš jaká munice bude vypálena s toho děla/kulometu takže si doporučiji pročíst odkaz co sem dal Milano a potom se ptát dál. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, to je mi jasné, já myslel, zda se to dá nějak přepínat a nebo jenom navolit a hotovo. Je tam totiž ve volbě ten rack1 a rack2 ale netuším, který se v bitvě použije. Ještě se mi občas stává, že odstartuju ve FR a po chvilce ztrácím rychlost až spadnu. motor jede bez problémů, paliva mám plnou nádrž, nikdo do mě nestřelil, nehlásí to žádné poškození nebo poruchu a já nevím proč to spadne. Co to může být? A ano, nehrál jsem to dlouho a i když jsem to před tím občas hrál, tak jsem to vlastně nehrál ale jenom zápasil s nastavením kniplu a teď jsem ho měl měsíc a půl v reklamaci. Myší létat odmítám. Letadlo není kombajn... :smile: Jo, a ještě něco. To se asi ani nedá létat HB a FR bez prémiáku, že? Ceny těch oprav jsou naprosto katastrofické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, to je mi jasné, já myslel, zda se to dá nějak přepínat a nebo jenom navolit a hotovo. Je tam totiž ve volbě ten rack1 a rack2 ale netuším, který se v bitvě použije. Ještě se mi občas stává, že odstartuju ve FR a po chvilce ztrácím rychlost až spadnu. motor jede bez problémů, paliva mám plnou nádrž, nikdo do mě nestřelil, nehlásí to žádné poškození nebo poruchu a já nevím proč to spadne. Co to může být? A ano, nehrál jsem to dlouho a i když jsem to před tím občas hrál, tak jsem to vlastně nehrál ale jenom zápasil s nastavením kniplu a teď jsem ho měl měsíc a půl v reklamaci. Myší létat odmítám. Letadlo není kombajn... :smile: Jo, a ještě něco. To se asi ani nedá létat HB a FR bez prémiáku, že? Ceny těch oprav jsou naprosto katastrofické.

Když shel rack označuje munici těch předních zbraní tak se asi použijou oba typy když máš třeba kulomety shel rack1 a kanón shel rack2 nebo kulomety vůbec nepoužíváš? Se startem netuším kde máš problém, protože ostatní to hrajou v pohodě.Letadlo není kombajn, ale pro lidi co nemají joystick a nehodlají vyhazovat prachy tak je myš dobré řešení. A ano ceny jsou velké, ale když to nepoděláš příliš rychle tak vyděláš a do 12 ranku myslím není žádný problém vydělávat pěkné sumy(taky si všimni, že ty vyšší ranky mají větší odměny), ale vše by se mělo upravit k snad k lepšímu v některém s příštích patchů(něco mezi tímhle a co bylo předtím). Tak si ty jety nezálétáš no(beztak na těch vysokých rancích nejsou moc lidi) :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikam se neženu. Jenom si to ošahávám. Mám nastavenu střelbu všemi zbraněmi na jedno tlačítko (spoušť) na kniplu protože tam nejsou dvě tlačítka nijak dost dobře postavená tak aby se dalo mačkat dvě naráz a to bez problému. Takže je lepší pálit vším najednou. S těmi racky jsem to prostě nepochopil o co jde. Takto je to jasné. Já měl představu, že to je nějaká volba jedné sady munice a druhé sady munice a nenapadlo mě, že je to munice pro každou zbraň zvlášť. Mají to holt vymakané, jako v reálu. S tím spadnutím pár minut po startu je to ale záhada. Je vidět, že se vrtule točí asi pomaleji ale výkon motoru je OK, rychlost postupně klesá i když letím vodorovně. Koukal jsem na budíky a žádný neukazoval nějaké abnormální hodnoty, tak opravdu nevím. V tom FR módu je to docela problém vůbec někoho uvidět takže netuším, jak to jiní dělají, že mě najdou i těsně nad zemí. Letím si a naráz prrrrd a jdu k zemi a ani nevím kdo a odkud. Z kabiny je prdlajs vidět a i když se rozhlížím kloboučkem i myší a nebo mám pohled dozadu na knoflík, tak stejně nic nevidím. Abys rozuměl, tak já už létal kdysi dávno FS ještě na počítači AT486 a později pak IL-2 Sturmovik, takže zas uplně nováček nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...