Přejít na obsah

Hledám klan a jak na to ?


Sam

Recommended Posts

Dobrý den všem

 

Dnes otevíráme toto vlákno k Vašim potřebám. Jedná se hlavně o hráče, kteří hledají klan dle svých představ. Ať už se jedná o nováčky nebo bezpartajní mazáky. Než se ale dostaneme dále, je třeba vždy vyvinout vlastní aktivitu a nečekat, že Vám spadne klanová legitimace do klína :) Proto prosím vždy věnujte trochu času k přečtení těchto sekcí :

 

Seznam CZ/SK klanů : http://www.worldofwa...nam-czsk-klanu/

Aktualizace CZ/SK klanů : http://www.worldofwa...ace-czsk-klanu/

 

Zde najdete seznamy jak klanů staršího data tak i aktuálních klanů

 

a v neposlední řadě i náborové plakáty klanů : http://www.worldofwa...aty-czsk-klanu/

 

Toto všechno Vám může dát informace o klanech a můžete tam najít i to, co hledáte a očekáváte od hry.

 

Pokud i přesto hodláte využít toto vlákno, dodržte prosím tento postup,aby měli náboráři či funkcionáři představu, co nabízíte :

 

1) Herní Nick

2) Počet odehraných bitev

3) Dostupná technika ( celkový rozsah )

4) Technika na Roty 4,6,8 ( kolik, na které roty a jaká )

5) Technika na Roty 10 / CW ( kolik a jaká )

6) Dostupnost komunikace ( TeamSpeak, Skype, atd. )

7) CO OD KLANU ČEKÁM

8) CO KLANU NABÍZÍM

9) Časová dostupnost a frekvence hraní

10) Věk

 

Pokud budete v hledáčku náborářů a velitelů, tito Vás mohou kontaktovat formou PM, stejně tak jako vy je, pokud najdete sami nějaký zajímavý klan viz. výše.

 

A zde jeden příklad, abychom měli představu, co se dá očekávat :

 

1) SamuelG

2) Něco málo přes 9000

3) 26 strojů od 1. do 10. tieru

4) - Rota 4 - Pzkpfw III + SU-26

- Rota 6 - SU-100, KV-1S

- Rota 8 - VK4502A, Ferdinand, T34, T32, M12, T28 Prototype

5) - Rota 10 / CW - IS-7, IS-4, T92

6) Team Speak + Skype

7) Zábavu, relax odpočinek, společné aktivity, čety, roty a sem tam CWčka

8) Veškerou techniku do společných aktivit, pomoc s prezentacemi klanu, pomoc nováčkům

9) 4-7 týdně, večer od 21-22 hodiny

10) Strašně tajná Kristova léta

 

TOTO VLÁKNO NESLOUŽÍ K DISKUZI ALE K PREZENTACI TĚCH, JENŽ HLEDAJÍ KLAN A JEJICHŽ POSTY ODPOVÍDAJÍ VÝŠE UVEDENÉMU POSTUPU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdravím,

 

hledám NEPROFI klan, kde vládne rodinná pohoda a jedou se hlavně čety. Něco milounkého a malinkého :biggrin: . Jen včera mě sice oslovilo asi milion klanů, ale skoro všechny to byly skills nebo profi klany. Já děkuji za nabídky, vážím si toho, ale to jsem mohl zůstat v HUGU. Pro tyto klany jsem nepoužitelný.

Rád v četě předám mé zkušenosti, ale to je tak všechno. Mám práci a děti, hru zapínám abych se bavil a né minuty čekal na připojení do rot a pak se dál nudil v samotných rotách. Neříkám, že si občas rád roty a CW nezahraju, ale preferuji random a čety. Nehodlám někam psát nějaké omluvenky a podobné hovadiny, kvuli stupidní PC hře....Jestli existuje takový klan, kde se nikdo do ničeho nenutí, kde se večer sejde na TSku dobrá parta, jsem k dispozici. Ale prosím...jestli má klan do budounosti nějaké velké ambice či vize růst, neposílejte mi pozvánku. Jeden přerod z rodinného klanu do profi mám zasebou. Nechci si zas zvykat na další kámoše. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dost často jsem na TSku s kamarádem, když dohrajeme, tak ho zapomínám vypnout a velice často se tam za mnou připojí náborář, který se mě začne vyptávat, jestli nechci do skvělého klanu, který zrovna začíná. Mám podobnou představu jako švejk, s tím rozdílem, že já jsem o level níže. Tudíž bych byl rád, kdyby mi klan mohl nabídnout něco více, než to, co se naučím na publicku. Nehledám CWčka. Byl jsem v pár klanech, který se o něco snažil, sem tam vyhrál, sem tam prohrál. Už na to nemám. Chudák můj JgpzE100, který byl z nepochopitelných důvodů brán na klanové války to statisticky odnesl tak, že jsem ho do dneška nedostal do rozumných čísel. Omluvenky kvůli tomu, že jsem zrovna dneska nemohl, protože ... na to nejsem zvědavý. Hledám klan, který mě něco naučí, třeba v četách.

1) Tutik

2) 9751 bitev k 30.10.2013

3) Techniku nechávám hlavně X. tiery, nemám své oblíbené tanky na určitém tieru, tudíž buď X. tier nebo premiové tanky.

4) / ( mám například KV5, SU100Y, JT88, PzIV Schm, jestli se budou hodit do roty, vezmu je, pokud ne, tak nic )

5) Mám Jgpz, Mause, T57 HT, T110E4 ( vlastním E50, Wz120,Obj740, tudíž přibudou další v brzké době )

6) TeamSpeak, Skype, Ventrilo, Meebo není problém

7 a 8) viz výše 

9) Odpoledne, večer, takřka každý den, když se mi chce.

10) 19 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, dost často jsem na TSku s kamarádem, když dohrajeme, tak ho zapomínám vypnout a velice často se tam za mnou připojí náborář, který se mě začne vyptávat, jestli nechci do skvělého klanu, který zrovna začíná. Mám podobnou představu jako švejk, s tím rozdílem, že já jsem o level níže. Tudíž bych byl rád, kdyby mi klan mohl nabídnout něco více, než to, co se naučím na publicku. Nehledám CWčka. Byl jsem v pár klanech, který se o něco snažil, sem tam vyhrál, sem tam prohrál. Už na to nemám. Chudák můj JgpzE100, který byl z nepochopitelných důvodů brán na klanové války to statisticky odnesl tak, že jsem ho do dneška nedostal do rozumných čísel. Omluvenky kvůli tomu, že jsem zrovna dneska nemohl, protože ... na to nejsem zvědavý. Hledám klan, který mě něco naučí, třeba v četách.

1) Tutik

2) 9751 bitev k 30.10.2013

3) Techniku nechávám hlavně X. tiery, nemám své oblíbené tanky na určitém tieru, tudíž buď X. tier nebo premiové tanky.

4) / ( mám například KV5, SU100Y, JT88, PzIV Schm, jestli se budou hodit do roty, vezmu je, pokud ne, tak nic )

5) Mám Jgpz, Mause, T57 HT, T110E4 ( vlastním E50, Wz120,Obj740, tudíž přibudou další v brzké době )

6) TeamSpeak, Skype, Ventrilo, Meebo není problém

7 a 8) viz výše 

9) Odpoledne, večer, takřka každý den, když se mi chce.

10) 19 let

 

Ahoj, náš klan (Crazy Riders)  zaměřený na zábavu a radost ze hry ti nabízí možnost vstoupit do kolektivu pohodových lidí. Máš-li zájem je možno nezávazně si s námi záhrát nebo se jen pobavit.Jestli máš zájem můžeš si mě buď přidat na FB Martin Arnold nebo ve hře mida1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chcete mě??

 

1) B1gT0m
2) 20500+
3) 2 - 10 tier
4) Technika na Roty 4,6,8 (4 nic, 6: Hellcat, 8: 50 100, T32, Typ59 )
5) Technika na Roty 10 / CW ( cca 17 X tier tanků.... )
6)TS3 je samozřejmost
7) pohodovou partu lidí na čety, roty a CW
8) zkušenosti
9) každý den do cca 24:00
10) 29

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zvedavý, či sa niekto ozve... :-)

 

1) kubo4747

2) 9 590

3) 8 - 10

4) Technika na roty 8: Tiger II, Typ 59, KV-5 (ten ale neplatí :lol:),

5) Technika na roty 10/CW 2 SPG, 2 X. tier

6) TS3 je, ale využívam iba slúchadlá (tichá voda brehy myje)

7) Na tanku nemám žiadne logo a potrebujem zaplniť to prázdne miesto

8) Zrejme nič

9) Kvôli práci a (rozprávkam) až na večer cca po 19:00 a 20:00

10) 20

 

Úprimnosť je sviňa, že... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze pro klany, které ví, že se brzo nerozpadnou, mají nějaké cíle, úspěchy, vásledky a pohodové hráče. Nebudu někde, kde jde pouze o hru a napětí. PS: Nabízím se informativně a jen za těchto podmínek:

 

Mantavirus

Bitev: Zhruba 10 200

Dostupné tanky a tiery:16 tanků (z toho:6 premium), Tiery:  I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X (hlavní hrané tiery, které nejsou jen pro zábavu a odreagování, ale pro časté hraní: X, IX, VIII, VII, I)

Roty 4: marder 38T (4 tak nějak nehraju)

Roty 6: Dicker Max, Pz4 schml. (stejně jako 4 můžu v nejnutnější případě dokoupit. Zde je to Kv-1S)

Roty 8: Is-3, type 59

Roty 10/CW: Dostupný Jgdpnz E100, pokud bude dostatek kreditů zpětně koupím E100. (V nedohledné době IS-7, Objekt 268, GW E100*,    *tyto tanky jsou buď nedostupné vzhledem k financím, nebo zatím nevyzkoumány, ale předchůdci jsou buď koupeni nebo se mohou koupit).

Dostunpná komunikace: TS3, Skype.

Co od klanu čekám: úspěchy, ale hlavně pohodové prostředí.

Co klanu nabízím: Vtipy, rady, spokojenost dochvilnost, když čas dovolí.

Časová dostupnost a frekvence hraní: Dostupnost je většinou od 19:00 večer do 21:00 (pokud CW je úspěšné a je mě potřeba tak do 23:00)
                                                             Frekvence hraní je dosti nestálá a v poslední době s úpravou hry a stále horším vývojem hry samotné je hraní z mé strany jen vlastně čistě z nudy. (Může být změněno hraním s někým, kdo u toho vydrží bez nervů).
CW/roty jsem dostupný i přes nechuť hrát (pokud nějaké jsou). Porad se zůčasním když je čas.

Věk: 21

 

PS: jak jsem říkal, to, že mě kontaktujete neznamená, že k vám přijdu. Informuji se o vás stejně jako vy o mě. (Neplatí pro CSA, BIA) /Zamítám klan PCSTB/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) signature.png

3) II,IV,V,VI,IX,X
4) T40,KV-1S,chystám se koupit zpět T32,byla to srdcovka

5) Batchat,T62A

6)TS,neni problem Mumble

7) Pohodovou partu,parťáky do čet(i když jsem vlk samotář,jelikož mi to na poli Wot více vyhovovalo) plus zlepšení mé hry,po účinkování v L-FEW se poohlížím po klanu,který má cíl a cestu,ale nehrotí to do extrémů,dyť je to stále jenom hra

8) To se uvidí dle klanu

9) Občas jsou doby,kdy hraju 3-4 hodiny denně,pak se to zlomí a půl roku nehraji,ted relaxuji po večerech,ovšem není problém se zapojit do rot a CW

10) 22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chcete mě??

 

1) B1gT0m

2) 20500+

3) 2 - 10 tier

4) Technika na Roty 4,6,8 (4 nic, 6: Hellcat, 8: 50 100, T32, Typ59 )

5) Technika na Roty 10 / CW ( cca 17 X tier tanků.... )

6)TS3 je samozřejmost

7) pohodovou partu lidí na čety, roty a CW

8) zkušenosti

9) každý den do cca 24:00

10) 29

 

Ty určitě WN7 nad 1500 máš. Tak neváhej a jdi k nám. NIHIL. Těch 1500 je vlastně jedinný požadavek. Tedy pokud nechceš nějaký klan, který jede CW a roty jak o závod. NIHIL je vlastně parta lidí co se sejdou a paří čety...jakékoliv. ....nebojí se ani EGA a hrají prcky....často pak 6 a 9 ...prostě co chceš.

Národnosti? Ger, RUS, PL? CZ,BULH,HUN...všechno a pohodáři.

( A moc se neprohrává :biggrin: ).

 

Zoltar:  to samé :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ahoj, hledám klan, kde bych nemusel těžce schánět spoluhráče do čety. CW pro mě nejsou prioritou, ale rád bych se zůčastnil ESL. S CW totiž mám zkušenosti z BiA, ale s ESL ne. Nehodlám psát omluvenky, pokud náhodou nebudu večer online...Prostě pohodový klan aspoň s malým zájmem o ESL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj. Hledám nějaký přátelský a dobrý kolektiv na občasné roty i cw,který moc nehrotí docházku .Pracuju  totiž na tří směný provoz. Jinak hraju hnedle každý den.

 

1) Bombito

2) kolem 10800+-

3)1-10 tier

4)Technika na roty (4-Type1 Chi he,6-Type58,8- AMX 50 100, Lowe, Tiger2,Type59 atd.)

5)Na CW mam zatim jen IS4

6)tS3, Skype

7)Pohodové lidi, zábavu

8)Techniku do rot a cw, zkušenosti

9)Dle směny, někdy jsem tu ráno jindy zase večer

10)36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Hledám nějakou skupinu lidí, co hrají pro radost. Mám už něco za sebou a CW, porady ,čekání ve frontě na cw mě neba. Mám tak 2-3 hodiny denně čas + víkend. Někdy to hře věnuji a jindy ne. Rád jezdím všemožné tiery a mám od každého z nich alespoň 1 stroj.

Osobní data:

1) Nick:  Swem
2)Odehráno: 18 000 + -
3) Už jsem to nějakou dobu nepočítal, asi 50 strojů + -

4) Mám Hellču,KV 1S,IS3,1390, možná se najde toho víc,ale tohle se asi bere nejvíc.
5) Baťák v CW prohrál tolikrát, že o tom nechci mluvit, E50M nikdo nechce a E100 nechci já.
6) Dostupnost komunikace : Ruce, nohy a TS.
7) CO OD KLANU ČEKÁM: Že tam budou lidi. Že tam nebudou rajčata. Že se mnou skilly budou mít trpělivost.

8) CO KLANU NABÍZÍM: Jsem endemit, mít mě je prostě vzácnost. (vyhodit mě můžete vždy, tak proč to se mnou nezkusit )
9) Časová dostupnost a frekvence hraní : Když je chuť ( tak 3x v týdnu)
10)Věk: Krásných 25    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím,

po jisté době co mám klan bych rád změnil prostředí. Klan se dostal do stavu, když moc lidí není online a s 4 až 7 lidma večer online toho moc neprovedu, myslim roty, cw či tak. 

Hledám pohodový klan na čety, roty i cw.

Něco o mě:

1) Nick: dom156

2) EFR: 1440, WN8: 1400

3) 1x X tier (E-100)

4) bitev: 10 500.

5) na 6 (Hellcat, Vk3601H) na 8 (VK4502A, Jgpanter II)

6) věk 21

7) čas: 3 až 5x týdně spíše navečer a večer

8) primární strom: Němci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

1) pAn_klObUk
2) 18 000
3) Dostupná technika celkový rozsah 5-10
4) Techniku na roty mám 6 (Fury), 8 (borsing, STA1, T49)
5) Technika na Roty 10 / CW  (IS4, IS7, Batchatillon, Obj.140, T110E3, Foch 155, E50M, VK 72.01, Waffen E-100 )
6) TS, Ventrilo, Mumble, Skype.....to je jedno
7) Hledám klan, kde si můžu jen tak for fun občas s někým zahrát v četě nebo rotě.
8) Klanu nabídnu sebe a své schopnosti :D .... rád někomu poradím nebo si poradit nechám.
9) Hraju tak 2x do týdne
10) 26

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj hledám pohodovej klan co pravidleně hraje roty nebo týmovky.

Nejsem žádnej bombarďák ,ale rád hraju nejvíc na publicku, nemám žádný mody (krom ženské posádky)

1) Herní Nick Lukyn1983
2) Počet odehraných bitev 16.300
3) Dostupná technika ( celkový rozsah ) 1-2-5-6-8-10
4) Technika na Roty 4,6,8 ( kolik, na které roty a jaká )6ky T-34-85 , KV-1S , T-150 MT-25  ..8ky T-34-2, obj416, AMX 50 100, T34
5) Technika na Roty 10 / CW ( kolik a jaká )IS-7 , IS-4 , T-62A, OBJ430 , OBJ140, AMX 50B , 113
6) Dostupnost komunikace ( TeamSpeak, Skype, atd. )TEAM SPEAK 3
7) CO OD KLANU ČEKÁM- častou hru se super partou ( týmovky , roty)
8) CO KLANU NABÍZÍM sebe a moje tanky 
9) Časová dostupnost a frekvence hraní skoro každej den na večer 
10) Věk 31

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj hledám pohodovej klan co pravidleně hraje roty nebo týmovky.

Nejsem žádnej bombarďák ,ale rád hraju nejvíc na publicku, nemám žádný mody (krom ženské posádky)

1) Herní Nick Lukyn1983

2) Počet odehraných bitev 16.300

3) Dostupná technika ( celkový rozsah ) 1-2-5-6-8-10

4) Technika na Roty 4,6,8 ( kolik, na které roty a jaká )6ky T-34-85 , KV-1S , T-150 MT-25  ..8ky T-34-2, obj416, AMX 50 100, T34

5) Technika na Roty 10 / CW ( kolik a jaká )IS-7 , IS-4 , T-62A, OBJ430 , OBJ140, AMX 50B , 113

6) Dostupnost komunikace ( TeamSpeak, Skype, atd. )TEAM SPEAK 3

7) CO OD KLANU ČEKÁM- častou hru se super partou ( týmovky , roty)

8) CO KLANU NABÍZÍM sebe a moje tanky 

9) Časová dostupnost a frekvence hraní skoro každej den na večer 

10) Věk 31

Tak po špatné zkušenosti hledám znovu klan.

Klan pouze ten co hraje pravidelně jednou denně roty nebo opevnění 

Předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, hledám klan, kde je jezdí CWčka, týmovky a čety, ale není tolik důraz na aktivitu, chodím na třísměnný provoz, takže to prostě občas nestíhám :)

 

 

1) Kiblyk
2) 12 321 (23.9.2014)
3) I-X tier
4) Roty 4- Matilda, Valentine II, Pz.Sfl. IVb. 

 

    Roty 6- ARL 44, TOG II*, KV-2, SU-100Y

 

    Roty 8- T-34-3, AMX 50 100, T34, KV-5, 8,8 Pak 43 Jagdtiger
5) Roty 10 / CW- Object 140, AMX 50 B, E 100, Jagdpanzer E 100, Object 268
6) TeamSpeak 
7) Od klanu očekávám pohodu, týmové hraní a klidnější režim, nemůžu u pc sedět 24 hodin denně a drtit se mapy nazpaměť :)
8) Nabízím své tanky kdykoliv to jen bude možné.
9) Jak sem říkal, chodím na tří směnný provoz, takže: Ranní: celý den na hraní, CW stíhám. 

 

                                                                                            Odpolední: Od půlnoci do rána, CW nestíhám, pouze pokud by se hrály po jedenácté hodině. 

 

                                                                                            Noční: Od oběda do večera, stíhám začátek CWček, záleží na čase hraní.
10) 20 let

 

 

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500318017-Kiblyk/

http://www.noobmeter.com/player/eu/kiblyk/500318017/

 

Nakonec chci říct, že ještě úplně nevím zda chci opustit dosavadní klan, máme tu pohodu atd., jen ty CWčka mi nějak chybí :) bude asi záležet na tom jaká nabídka příjde :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hledám pohodovej klan co pravidleně hraje roty nebo týmovky.

Nejsem žádnej bombarďák ,ale rád hraju nejvíc na publicku, nemám žádný mody (krom ženské posádky)

1) Herní Nick Lukyn1983

2) Počet odehraných bitev 16.300

3) Dostupná technika ( celkový rozsah ) 1-2-5-6-8-10

4) Technika na Roty 4,6,8 ( kolik, na které roty a jaká )6ky T-34-85 , KV-1S , T-150 MT-25  ..8ky T-34-2, obj416, AMX 50 100, T34

5) Technika na Roty 10 / CW ( kolik a jaká )IS-7 , IS-4 , T-62A, OBJ430 , OBJ140, AMX 50B , 113

6) Dostupnost komunikace ( TeamSpeak, Skype, atd. )TEAM SPEAK 3

7) CO OD KLANU ČEKÁM- častou hru se super partou ( týmovky , roty)

8) CO KLANU NABÍZÍM sebe a moje tanky 

9) Časová dostupnost a frekvence hraní skoro každej den na večer 

10) Věk 31

Můj klan CLTB(Česko-lipská tanková brygáda).hraje denně týmovky a odřady,roty tak co druhý den podle toho kolik se sejde lidí. V klanu je pohoda,přátelská atmosféra a nikdo nikoho do ničeho nenutí. Ve středu a neděli máme pravidelný výcvik. Nick velitele je pavelpolak. A tady je odkaz na naše webovky: http://clbt-world-of-tanks.webnode.cz/ Pokud by jsi měl zájem být naším členem,rádi Tě u nás přivítáme  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

herní nick: lexaniR

počet bitev: cca 6500

wn8 celková: 1370

wn8 posledních 1000 bitev: 1979

věk: 22

 

Ahoj, už delší dobu hledám nějaký pohodový klan na úrovni, ve kterém bych se dál mohl zlepšovat a posouvat se kupředu. Nehledám klan, jehož prioritou jsou CW. Zatím na ně nemám dostatečný počet techniky (IS-7, pak mám nejblížš k E5, obj. 140 a T62A) a ani mě jejich hraní nijak zvlášť neoslovilo. Chtěl bych hlavně hrát čety, případně týmovky atp.. Samozřejmostí je domluva přes TS3, popřípadě Skype. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...