Přejít na obsah

Šotkovo patlání


Šotek

Recommended Posts

Čisté modýlky. Tu kabinu nemáš lépe vyfocenou? Je to máznuté až není nic vidět :Smile_blinky:

 

nemám, v tý době moc digitál nefrčel a co bratr měl, tak neuměl dobrý makro. Ta kabina byla fakt pěkná a radost jí dělat, hodně detailní. Jenom aršík s obtiskama do kabiny měl cca 10cm na 10cm Jinak se jednalo 1/48 od Revellu. Jedna asi z novějších stavebnic ( zřejmě žádná přebalovaná stavebnice od jinýho výrobce, nebo koupená 20 let stará forma ). Od Revellu mám doma ještě rozdělanou F-14A Black Tomcat a kvalitou je stavebnice na tom bídně - tu možná ani nedokončím jak jsem znechucený. Ten Eurofighter byl nádhernej, všechno krásně čistý, bez otřepů, nerovností, propadlin. ( taky jsem myslím za ní před 6 lety dával asi 700 - 800 ) teď je levnější. Trošku mi to připomnělo starý dobrý Revell.

Naštěstí se mi povedlo kdysi na aukru koupit modely Tamiya, Airfix, Revell, ( když měl ještě šedivý krabice ) z 80/90 tých let, takových letadel jako F-15, Tornado, Harrier apod. To byly kvalitní stavebnice v tý době.

 

Edit: já jsem blbec, vždyť model stále mám :) zejtra nafotím modernější technikou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný. Jen hele ten název topicu je chyba nebo je schválně?

 

jo je to chyba, všiml jsem si toho až po uložení. ( má být Šotkovo )Učil jsem se vkládat obrázky a byl tak šťastný že to funguje až jsem si nevšiml překlepu. Opravit název už asi nejde co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by tě mohlo třeba zajímat. Je to sice do velkých modelů ale není vůbec špatné si postavit palubní desku třeba F4U Corsaira v měřítku 1:4 a dát si ji na stojánek.

 

http://www.aerocockpit.com/

 

hm, vidiš, to mě nenapadlo, schválně zkusím popřemýšlet který by se mi líbil...

 

Třeba cockpit Kate s připíchnutou fotkou Arizony :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nafotil detailnějš i kabinu ( moderní technika odhalila, že zas tak pěkný to není :) Ale obyčejné oko to nevidí :) No nepomohlo i zaprášení. Aspon mě to donutilo že si koupím pořádnou lupu s osvětlením a zapracuju více na kabině...

+ jsem přidal i fotku F117 - černá se fotí opravdu blbě... :(

 

7e6ee2639b274cc98647f57e40731f27.JPG

 

5fffe1f899b98df2191cf331ca8470f8.JPG

 

380bcf22cc4657da21a4c377ee1bf530.JPG

 

a8cdc14aae978c1c776fef7ec8547255.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...