Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Zaměřil jsem se na prohry, kde byla šance na výhru vyšší než 60% a zjistil jsem, že jsou to vždy totální debakly a že v týmu nikdo není schopen prostřelit víc, než 1/3 ze všech vypálených střel a naopak enemáci mají penetraci od cca 75% nahoru. Náhoda je, když někdo ale když celý tým?

 

60% na výhru? to jsou v podstatě vyrovnaný týmy ne?

totální debakly jsou podle mě způsobený především špatně zahranou hrou po taktický stránce. následně, když je hráč pod tlakem,v oslabení, v situaci, kdy jeho tým nemá naspotováno ale soupeřův ano, atd. => vznikaj situace, kdy není tolik času na zamíření a není klid, + několik hráčů může mít smůlu při střelbě(střely k okraji výseče =bulhar) => potom může mít klidně celej tým podprůměrný hodnoty úspěšných střel("penetrujících").

 

názornej příklad: ve dvou vlítnete na jednoho enemáka - děláte si s ním co se vám zachce. díky spolupráci střílíte (přinejmenším jeden z vás) na jistotu, zatímco enemák pod tlakem neví po kom střílet dřív, mířením mu otřásaj nárazy, nepřátelé díky spolupráci jsou dobře natočeni.

 

vidím v tom náhodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

60% na výhru? to jsou v podstatě vyrovnaný týmy ne?

totální debakly jsou podle mě způsobený především špatně zahranou hrou po taktický stránce. následně, když je hráč pod tlakem,v oslabení, v situaci, kdy jeho tým nemá naspotováno ale soupeřův ano, atd. => vznikaj situace, kdy není tolik času na zamíření a není klid, + několik hráčů může mít smůlu při střelbě(střely k okraji výseče =bulhar) => potom může mít klidně celej tým podprůměrný hodnoty úspěšných střel("penetrujících").

 

názornej příklad: ve dvou vlítnete na jednoho enemáka - děláte si s ním co se vám zachce. díky spolupráci střílíte (přinejmenším jeden z vás) na jistotu, zatímco enemák pod tlakem neví po kom střílet dřív, mířením mu otřásaj nárazy, nepřátelé díky spolupráci jsou dobře natočeni.

 

vidím v tom náhodu...

Nějak moc častá náhoda a když už, tak bych v tom týmu snad našel alepoň jednoho, který něco nastřílí, ne? Všichni nejsou pod tlakem, vždy se najde nějaký kempič, třeba já, který to v klidu zpoza buka řeší. A protože tohle dělám často, tak vím, že když je ten debakl, tak neprostřelím ani kadibudku a netrefím ani stodolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, častá. ono taky na randomu je šance, že aspoň jeden z týmů zahraje tragicky takticky hodně vysoká.

mnou výše popsané určitě nezahrnuje všechny příčiny, je to tedy potřeba brát s rezervou.

 

vždy se najde nějaký kempič
třeba ten kempič nemá naspotováno, najedou se 50m od něj objeví nepřítel a jelikož to je debakl, tak ten kempič stojí proti slušnýmu přečíslení. atd. atd. těch vysvětlení si může každej vycucat z prstu spoustu. (myslím ty vysvětlení, který nezahrnují manipulaci).

 

já bych debakly viděl opravdu především v ty špatně zahraný taktice týmu, kdy příčin a následků je kupa a stačej i maličkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je WN4 rating? Někde se o tom mluví, ale nikde jsem nenašel, o co přesně jde. Mám:

Efficiency Rating:1,499 (Good)

WN4 Rating:1,494 (Great)

Hodnoty skoro stejný, ale někdo to má docela dost odlišný. Taky jsem četl, že WN4 je víc jak EFR...vo co go?

 

Na tohle jsem se tady ptal už dvakrát, zbytečně, kloudné odpovědi jsem se nedočkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, častá. ono taky na randomu je šance, že aspoň jeden z týmů zahraje tragicky takticky hodně vysoká.

mnou výše popsané určitě nezahrnuje všechny příčiny, je to tedy potřeba brát s rezervou.

 

třeba ten kempič nemá naspotováno, najedou se 50m od něj objeví nepřítel a jelikož to je debakl, tak ten kempič stojí proti slušnýmu přečíslení. atd. atd. těch vysvětlení si může každej vycucat z prstu spoustu. (myslím ty vysvětlení, který nezahrnují manipulaci).

 

já bych debakly viděl opravdu především v ty špatně zahraný taktice týmu, kdy příčin a následků je kupa a stačej i maličkosti.

Jasně, to bych všechno bral ale je toho nějak moc. Tím kempičem, který nic nedá sem myslel, že koukneš na výsledky a zjistíš, že střelil 10x a z toho šlo 5 mimo a z těch pěěti prošla jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu WN4... jasně, někdo dal odkaz, ale v EN. Což každý neumí, nebo ne moc dobře. Já jsem z toho pochopil, že je to takový přesnější EFR. Zas tak dobře EN neumím a pro mou spokojenost mi to stačí. Tudíž podle mých hodnot soudím, že jsem relativně vyrovnaný člověk :Smile_teethhappy:

 

Ať si říká kdo chce, co chce, tohle téma se mi líbí :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by kolikrát zajímalo, jak mě to s AMX40 může hodit do bitvy s V. tierama, když takový KV-1 to prostřelí zezadu jen tak sotva 1 z 5 ran, to samé se mi děje s tím čínaněm, Chi-Ha..dostat se do bitvy s tanky, kterým neublížím je absolutně zahozená bitva..mužu střílet jak chci a jen poslouchám, neprošla skrz, zasáhli jsme je a DMG za 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím. Je možné, aby mi zničil pásy a ubral hp mrtvý tank po nárazu? Replay tady: http://mwreplays.com...y/YBX8SQ73ZEG9/ a je to kolem 12:32 a pozděj. Celou dobu sem měl za to, že mrtvý tank = barák nebo skála, takže střetnutí bez dmg.

 

Tak jsem koukal na ten replay a dle mého je to chyba ve hře.

 

Pokud se zničí tank a ten díky "fyzice" dále pokračuje v pohybu a Ty do něj narazíš, je to bráno jako by byl živý.

 

Tady bych řekl, že to je chyba, kde hra si pořád myslela, že tank (ten zničený) je v pohybu (dle replaye bych řekl, že na 99,9% nebyl).

 

Raději jsem to vyzkoušel a v 65km/h jsem to napral do vraku TOGa (našeho) s M5 Stuart a nic. Potom jsem to napálil do vraku enemácké KV-1S asi v 45km/h a také nic...

 

Možná by nebylo od věci poslat replay WG. Co na to řeknou (pokud něco řeknou). :Smile_veryhappy:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na ten replay a dle mého je to chyba ve hře.

 

Pokud se zničí tank a ten díky "fyzice" dále pokračuje v pohybu a Ty do něj narazíš, je to bráno jako by byl živý.

 

Tady bych řekl, že to je chyba, kde hra si pořád myslela, že tank (ten zničený) je v pohybu (dle replaye bych řekl, že na 99,9% nebyl).

 

Raději jsem to vyzkoušel a v 65km/h jsem to napral do vraku TOGa (našeho) s M5 Stuart a nic. Potom jsem to napálil do vraku enemácké KV-1S asi v 45km/h a také nic...

 

Možná by nebylo od věci poslat replay WG. Co na to řeknou (pokud něco řeknou). :Smile_veryhappy:

 

:Smile_honoring:

 

Muj dohad je, ze tank po zniceni, je jeste chvili bran jako zivi, nehlede na to, zda je v pohybu ci ne. A potom se pri nabourani muze clovek o nej jeste zabit.

 

Duvodem je asi kolizni model, Protoze kdyz dva tanky s malo hp do sebe narazi, je normalni, ze umrou oba soucasne. Ale pocitac nejdriv vyhodnoti, ze jeden narazil do druheho a tedy umre. A pak musi vyhodnotit naraz toho druheho tanku o ten prvni, ale ten uz oznacil za zniceny. Ale proto ho asi jeste chvili bere jako "zivy" a tak narazem umre ten druhy tank take.

 

Ale je to jen muj dohad.

 

PS: replay jsem nevidel :Smile_bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj dohad je, ze tank po zniceni, je jeste chvili bran jako zivi, nehlede na to, zda je v pohybu ci ne. A potom se pri nabourani muze clovek o nej jeste zabit.

 

Duvodem je asi kolizni model, Protoze kdyz dva tanky s malo hp do sebe narazi, je normalni, ze umrou oba soucasne. Ale pocitac nejdriv vyhodnoti, ze jeden narazil do druheho a tedy umre. A pak musi vyhodnotit naraz toho druheho tanku o ten prvni, ale ten uz oznacil za zniceny. Ale proto ho asi jeste chvili bere jako "zivy" a tak narazem umre ten druhy tank take.

 

Ale je to jen muj dohad.

 

PS: replay jsem nevidel :Smile_bajan2:

 

To, že po zničení je tank brán chvilku jako živý vylučuji, v sobotu jsem chtěl s E50 napálit AMX50-100 z boku a arty mi ho zničila před nosem a náraz do vraku nic neudělal....

 

Myslím si, že hra si "myslela", že ten tak je v pohybu a proto to poškození.....

 

EDIT: a ten náraz v tom záznamu přijde až po docela dlouhé době....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že záleží na kinetice. Pokud zabiješ tank, který stojí na místě, stává se z něj objekt a náraz do něj nedává poškození. Stejně tak jako když větší tankem tlačíš před sebou nějaký menší vrak. Ten byl rozpohybován tvým tankem ale už jednou měl stádium "zastavení" a jeho status se definitivně změnil.

 

Naproti tomu, pokud se na tebe bude z kopce řítit tank a ty ho zabiješ, mrtvola se může ještě díky udělené rychlosti chvíli pohybovat a nedošla do stavu zastavení, od kdy se mu změní status.

 

Zajímavá věc by byla, co by se stalo, kdyby na tebe někdo ze srázu shodil vrak tanku. To by stélo za vyzkoušení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že záleží na kinetice. Pokud zabiješ tank, který stojí na místě, stává se z něj objekt a náraz do něj nedává poškození. Stejně tak jako když větší tankem tlačíš před sebou nějaký menší vrak. Ten byl rozpohybován tvým tankem ale už jednou měl stádium "zastavení" a jeho status se definitivně změnil.

 

Naproti tomu, pokud se na tebe bude z kopce řítit tank a ty ho zabiješ, mrtvola se může ještě díky udělené rychlosti chvíli pohybovat a nedošla do stavu zastavení, od kdy se mu změní status.

 

Zajímavá věc by byla, co by se stalo, kdyby na tebe někdo ze srázu shodil vrak tanku. To by stélo za vyzkoušení :)

 

Ten vytlačený vrak jsem viděl na Jižním pobřeží, šlo o vrak AMX 13-90 natlačený na věž IS-8 (chvilku na ní byl a pak sjel bokem) a pokud jsem si všiml dobře, jen jí ten vrak na chvilku bloknul, život nemizel jako když na tebe najede "živý" stroj.... (replay už nemám)

 

EDIT: bylo to dole na pláži a naše KV-4 protlačila přes zábradlí ten vrak dolu na tu IS-8.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zabil tank 45 sekund po své smrti!!!

 

A jak??

Na dragon ridge mě enemáci vytlačili ze skály na E0, na to tam najeli naše tanky a poslední enemák, aby ho nezabili skočil ze skály také a co se nestalo spadl na moji mrtvolu a mě to řeklo "máme je" a já čuměl jak vokurka než jsem se proklikal zpět na svoji mrtvolu a tam zjistil, že jeho je na mojí.....

 

Takže ano, mrtovla tě může zničit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tu něco konspiračního pro Kanára, by mě zajímalo co tohle znamená

 

Vítězství!

Bitva: Horský průsmyk 23. ledna 2013 20:43:26

Vozidlo: Type 58

Získáno zkušeností: 2 627

Získáno kreditů: 46 228

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Odstřelovač, Chladnokrevný, Vzorný tankista: I. třídy

 

kde je sakra hrdina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...