Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Hmm, to jsem si myslel... :-( Druhá bitva, repete, co prošlo, to zničilo motor... Teď už začínám litovat že jsem nevydržel s nervama a radši ještě chvilku dál nešetřil prachy na Batmobila :-(

Tož to je jako fakt škoda protože Batmobil je uplně o něčem jiném. Co neustřílí, před tím zdrhne.... :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre večer ti pošlu svoje údaje s tímhle strojem , už ho mám za sebou a byl jsem celkem spokojený. Ze začátku jsem se strašně trápil, musel jsem úplně změnit styl hry, ale nakonec jsem mu přišel hodně na chut. Rozhodně , to ale není stroj pro každého, několikrát jsem s ním nastřílel přes 7000 dmg a hru a co mě teda překvapilo, ani 2170 expů nestačilo na hrdinu. Pokud ti nesedí na T54E1 tak tu desítku ani nedělej, ale já si ji zamiloval. Zatím 45 bitev 80% winratito a 2700 dmg na hru. S tou 9 jsem měl 60% win a dmg přes 2000, ted si to přesně nepamamtuju, více večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre večer ti pošlu svoje údaje s tímhle strojem , už ho mám za sebou a byl jsem celkem spokojený. Ze začátku jsem se strašně trápil, musel jsem úplně změnit styl hry, ale nakonec jsem mu přišel hodně na chut. Rozhodně , to ale není stroj pro každého, několikrát jsem s ním nastřílel přes 7000 dmg a hru a co mě teda překvapilo, ani 2170 expů nestačilo na hrdinu. Pokud ti nesedí na T54E1 tak tu desítku ani nedělej, ale já si ji zamiloval. Zatím 45 bitev 80% winratito a 2700 dmg na hru. S tou 9 jsem měl 60% win a dmg přes 2000, ted si to přesně nepamamtuju, více večer.

A to je takový rozdíl mezi ní a předchůdcem? S tím se dalo válčit dobře. Jinak ale já netvrdím, že mi nějak nesedí. Nesedí pouze ten W/L ale jinak to dává u mě skoro stejný výkon, jako AMX50 120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, ja myslim ze 80 bitev je celkem malo, ten win/lost je proste velka smula. Ja mel treba s tier 6 (T34-85) win/lost 67% po 160ti bitvach (coz je naopak silne nadprumer u me), pritom jsem nehral nijak zazracne.

Zrovna tak se silne OP tankem KV mi to vubec neslo (mel jsem win jen 42 po asi 200 bitvach), jeste ted mam s KV-1 jen 49%.

 

Shrnuti: Smula jak vrata, casem se to zlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych rád ale Dossier má každý ve svém PC, takže se k tomu nedostanu. Ani nevíš, jak bych se v těch údajích rád rochnil. :Smile-playing:

Dossier nepotřebuješ, zajdeš do hry, najdeš si člověka a koukneš se na jeho staty přes hru, tak vidíš všechno (krom EFR) co v dossieru, akorát to není nijak přehledný no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zeptam. Včera sem potkal s moji M103, T110E5. Bylo to tělo na tělo, už sem ji tak dlouho nepotkal. Tak sem jí střilel na bradavici na věži a ani jedna rana neprošla. Tak se ptam byla to jen nahoda nebo sem zaspal nějakou změnu ohledně te bradavice. A kam popřípadně tu potvodu střilet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zeptam. Včera sem potkal s moji M103, T110E5. Bylo to tělo na tělo, už sem ji tak dlouho nepotkal. Tak sem jí střilel na bradavici na věži a ani jedna rana neprošla. Tak se ptam byla to jen nahoda nebo sem zaspal nějakou změnu ohledně te bradavice. A kam popřípadně tu potvodu střilet.

Ta bradavice nikdy nebyla 100%, často dokázala dingat, taky dost záleží kam přesně ji trefíš, jelikoz je bradavice zaoblená tak čím víc to trefíš ke kraji, tím větší šanci na ding máš.

 

http://wotarmory.files.wordpress.com/2012/09/t110e5-8-0-turret.jpg?w=549&h=423

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bradavice je nevyzpytatelná odjakživa. Někdy to projde a jindy ne.

Já vím, že neni 100%, ale nikdy sem s ni neměl takovy problém jak včera. Jen mě napadlo jestli neprodělala třeba nějakou upravu. Ale asi ne, jen sem měl bulhara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nadavas na W/L tak neni jina moznost nez jezdit dobrejma manikama v cete kteri ti ten win udelaji.. nic jinyho na to asi rict nejde.. vcera me spoluhrac upozornil na jednyho tigra v bitve kterej mel W/L 71 % a pritom mel horši ER nez ja.. proc asi?? jezdi cety s dobrejma lidma..ale jenom to nestaci..clovek nemuze bejt lama ale to uz je jenom takovej bezcennej dodatek :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zeptam. Včera sem potkal s moji M103, T110E5. Bylo to tělo na tělo, už sem ji tak dlouho nepotkal. Tak sem jí střilel na bradavici na věži a ani jedna rana neprošla. Tak se ptam byla to jen nahoda nebo sem zaspal nějakou změnu ohledně te bradavice. A kam popřípadně tu potvodu střilet.

 

Tak to asi byla spíše jen špatná souhra náhod. Zrovna včera jsem stál proti T110 E5 s Cearnarvonem (to je hrozný jazykolam), kde mám 83 mm dělo.

AP munice s penetrací 226 mm a všechny střely do bradavice prošly. M103 má penetraci 269 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaměřil jsem se na prohry, kde byla šance na výhru vyšší než 60% a zjistil jsem, že jsou to vždy totální debakly a že v týmu nikdo není schopen prostřelit víc, než 1/3 ze všech vypálených střel a naopak enemáci mají penetraci od cca 75% nahoru. Náhoda je, když někdo ale když celý tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaměřil jsem se na prohry, kde byla šance na výhru vyšší než 60% a zjistil jsem, že jsou to vždy totální debakly a že v týmu nikdo není schopen prostřelit víc, než 1/3 ze všech vypálených střel a naopak enemáci mají penetraci od cca 75% nahoru. Náhoda je, když někdo ale když celý tým?

 

mohl by jsi mi popsat jak jsi to zjistil? Jinak si vymaž PM at ti můžu poslat toho amíka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by jsi mi popsat jak jsi to zjistil? Jinak si vymaž PM at ti můžu poslat toho amíka

Každou bitvu s vysokou šancí si po skončení detailně proberu, hráče po hráči a je to vždy katastrofa co se týká střelby. Přitom jsou to hráči s vysokým EFR a nemají nárok na tak ubohé výsledky. Jeden, dva a nebo klidně i pět bych bral, jako náhodu na bulhara ale všichni? Schránka promazána. Dík za upozornění ale myslím, že by to mohl dělat ten program a ne ty, že? :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad je tohle správnej thread pro tuhle otázku - když vrazím posádku do premium tanku jinýho typu, než na jakej je vycvičená, tak mi to píše, že nemůže používat skilly a perky. Chápu to správně, že zkušenosti získává i tak normálně? Nebo ne? Kdyžtak díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je WN4 rating? Někde se o tom mluví, ale nikde jsem nenašel, o co přesně jde. Mám:

Efficiency Rating:1,499 (Good)

WN4 Rating:1,494 (Great)

Hodnoty skoro stejný, ale někdo to má docela dost odlišný. Taky jsem četl, že WN4 je víc jak EFR...vo co go?

 

Vyskúšaj si prejsť tento topic:

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/196422-ve-wn4-pr-and-se-rating-metrics-compared-with-results/#top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...