Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Někde G, někde J.

 

Dříve to bylo G, ale ve verzi 9.15 jsem taky zaznamenal přesun na J (asi proto, že se to motalo s hlasovou komunikací ve WoTku). Mám zkušenost, že pokud máš samotný mód Battle Assistant, tak je to J (měl jsem to, než vyšel Aslain), pokud je to v balíčkách (např. Aslain), tak tam je to pod G, protože si to upravují, páč jsou na to klienti zvyklí.

 

Takže dva dny jsem hrál pod J, ale teď jsem zase pod G.

 

Ve spoileru je txt z Battle Assistant:

 

 

spg:
  enabled: true                        
  keys: "[Keys.KEY_MOUSE2, Keys.KEY_J]"
  zoomSpeed: 3.0
  ignoreObstacles: false
  alwaysFollowProjectile: false
  followProjectileKey: Keys.KEY_LALT
  enabled: true
gunner:
  enabled: true

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

To je v pořádku, tak to bylo nastavené od začátku.

Můžeš plnit misi jakou chceš, pořadí není důležité.

Neplatí to pro 15. misi, tam tě to pusít až v okamžiku, když je 14 předchozích hotových...

 

Edit: Mě už chybí jen TT-15 na T55a a konec ... už aby to bylo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

takhle to nejde jednoduše napsat. může být zbytečná a nemusí být. Snad to napíšu srozumitelně.

tak za prvé ti tu nebudu počítat kolik to bude atd. když máš 445m dohled a dáš tam bíno, tak máš o 25% větší dohled než v základu, ale jenom když budeš stát (po zastavení se ti zapne bíno cca 3s a než se opět rozjedeš- pozor na TD kde se točíš podvozek a bíno se vypíná, krom SWE), když tomu dáš ostříží zrak, tak to je 2% navíc za jakékoliv podmínek (stání nebo jetí), když dáš optiku je to 10% za jakékoliv podmínek.

Takže záleží taky o jakém tanku se tu bavíme, jaký styl preferuješ a podle toho se dá postupovat.

ale asi na velitelovi je většinou ... žárovka,bia,opravy či maskování a buď ostříží zrak (s radistou +3%=5%) či všeuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Kritickej zásah je poškození modulu/posádky nebo obojího v tanku - pás, věž, motor, nádrž.... 

Stejně tak ho to myslím hlásí když hitneš spaced armor, ale to tomu tanku většinou ani nic nepoškodíš. 

Je to prostě zbytečná hláška co ve hře dávno neměla být a nebo jí mělo WG upravit, aby odpovídala tomu co se děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Jop ti ruští zmetci mi ukradli ucet na wargaming, psal jsem na podporu, tak sem zvedavej.

 

Muj ucet, prej sem RUS a od 22.12 2018 jezdim pro ruskej klan:

 

novinky: účet už podpora zamkla, potvrdily odcizení a dál se mnou komunikují o vrácení účtu.

 

edit: ok, ucet zpet, polovina garaže v riti, koupeny 2 zbytecny desitky!(

 

kradezuctuwot.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Přesunuto z AW-krčma u tankána
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...