Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Čert vem módy, tahle hra je vopruz z jiných důvodů jako RNG, MM nebo pomatený spot systém.

P.S. Jo a ještě jedna věc, tahle hra je graficky a zvukově tragická. Taky za ta léta už mohli místo zběsilých patchů a přidávání nesmyslů udělat novou verzi hry s grafikou na úrovni 21 století.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o

 

Grafika je v pohodě. Pokud přidají i HD mapy, bude to naprosto cajk. Zvuky jsou už pár let mimo... ale to mají teď měnit ne? Nepotřebuju Crysis, kvůli kterýmu bych každý rok řešil grafiku. :-)

Tak tak.. Me osobne grafika netlaci vubec. Ba co vic, skromnejsi vizualni stranku vitam vic nez prezdobene vyumelkovane cosi. Ty zvukies jsou ale opravdu tragicke, to souhlas. Aby kuprikladu automaticka dvacitka znela jako kdyz venku klepu koberec..? Aaach joo..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nazdar vespolek! Zaprvé - pěkné velikonoce :) No a za druhé.. Včera večer sednu na chvilku k tankům. Zvažuji rozjetí další lajny, vyberu kterou, vyberu pixlu, vyberu posádku na 75 % a... dopekel kde je tlačíto koupit?? Už se vám to někdy někomu stalo??? Prostě nemám jak koupit tank, páč tam není žádné tlačíto :D Dík za info nebo radu od kohokoliv. Krom přeinstalu už jsem vyzkoušel asi vše :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Je pravda, že odebrat mody jsem nezkoušel, ačkoliv u WOT je to téměř standardní postup při potížích s čímkoliv, i když mě napadlo, jestli se to s tím neprere. Používám něco z Webium´s modpacku, tuším zaměřovač, zvoneček a xvm. Předtím ale vždy ok. Teď, když jste na to upozornili, vy kluci ušatí, tak jsem si vybavil, že tuhle večer mi to klient stáhnul nějaké dvě maličké aktualizace, takže tipuji, že by to mohlo být od té doby.. Vyzkouším večer váš postup, a dám vědět. Za nápad vám samozřejmě děkuji i tak  :thumbsup:

 

Díky tomu přiloženému obrázku vidím, že mi tam chybí celý ten spodek okna, včetně tlačítek ke koupi, resp. ke stornu. Není to jen tak "slepé", jako na druhém obrázku, ale doopravdy úplně chybí.

 

A jestli se měnil strom, tak je to asi opravdu jasné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, řešil jsem to včera večer, když jsem rozjížděl čs. T-25...

 

Musel jsem vyskočit ze hry, přesunout mody mimo hru, jít do hry, koupit tank, vyskočit ze hry, dát mody zpět a pak zase do hry - jak ti tu radil Senecek.

 

Pack mám od Aslaina a používám pořád to samé nastavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky za potvrzení. Nikdá před tím jsem se s takovou potíží nesetkal, ať jsem měl mody, nebo neměl, ať jsem je měl nastavené, aktivované, nebo ne, vždy vše frčelo ok. Zkusím najít nějaký novější instalační balík, je možné, že modder už problém vychytal, ať to nemusím furt vyndavat a přendavat :P

 

Případně v nejhorším raději vyzkouším vylučovací metodou drobnosti odebírat a zjistím, co dělá neplechu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám Aslaina, včera jsem kupovat TVP VTU a nebyl problém. Tzn., dělá to nějakej konkrétní mód, který já nepoužívám, nebo nějaká konkrétní kombinace.

 

Mě, pro změnu pořád padala hra, tak 1x za 20 bitev, ale nebyl v tom systém, prostě to někdy spadlo při první hře, jindy třeba při 12 (kdykoliv v průběhu bitvy, samozřejmě nejčastěji když jsem měl nastříleno a byla šance výrazně to vylepšit ...). A dělal to Sweet FX 1.5, v garáži to vypadá hezky, v bitvě změnu nepoznáte. Od 9.14 jedu bez toho a bez problému. Přišel jsem na to náhodou, protože se mi to nechtělo instalovat po reinstalaci celé hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám Aslaina, včera jsem kupovat TVP VTU a nebyl problém. Tzn., dělá to nějakej konkrétní mód, který já nepoužívám, nebo nějaká konkrétní kombinace.

 

Mě, pro změnu pořád padala hra, tak 1x za 20 bitev, ale nebyl v tom systém, prostě to někdy spadlo při první hře, jindy třeba při 12 (kdykoliv v průběhu bitvy, samozřejmě nejčastěji když jsem měl nastříleno a byla šance výrazně to vylepšit ...). A dělal to Sweet FX 1.5, v garáži to vypadá hezky, v bitvě změnu nepoznáte. Od 9.14 jedu bez toho a bez problému. Přišel jsem na to náhodou, protože se mi nechtělo instalovat po reinstalaci celé hry.

Mody používám jen okrajově, jen "cinkání", xvm a zaměřovač, vše z balíku Webium´s modpack. Hra mi nikdy nepadala, žádné potíže. Jen jsem včera zjistil, že mi někdo nějak ukradl tlačítko "koupit" :P Jelikož je toho tak málo, snadno vyčuchám, co to bude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mody používám jen okrajově, jen "cinkání", xvm a zaměřovač, vše z balíku Webium´s modpack. Hra mi nikdy nepadala, žádné potíže. Jen jsem včera zjistil, že mi někdo nějak ukradl tlačítko "koupit" :P Jelikož je toho tak málo, snadno vyčuchám, co to bude..

Nevím čemu říkáš cinkání, ale zaměřovače z módů nepoužívám žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cinkáním myslím zvoneček kritičáku. Zaměřovač jsem dlooouho nepoužíval žádný "custom" a držel jsem se názoru, že nic dalšího nepotřebuji, až jsem vyzkoušel jeden z těch z balíku (v podstatě jen pro legraci) a ten ukazuje maličkou tečkou přesně bod zásahu. Subjektivně mám pocit, že se mí s ním lépe trefuje a precizněji míří na menší cíle. Například vyčuhující poklop.

 

EDIT - z modů používám ještě oddálení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mody používám jen okrajově, jen "cinkání", xvm a zaměřovač, vše z balíku Webium´s modpack. Hra mi nikdy nepadala, žádné potíže. Jen jsem včera zjistil, že mi někdo nějak ukradl tlačítko "koupit" :P Jelikož je toho tak málo, snadno vyčuchám, co to bude..

Dělá to xwm,odzkoušeno u celého klanu,jakmile vypneš xwm.koupíš tank  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Hledám stránku na které najdu hodnoty průměrného poškození za bitvu podle jednotlivých tanků.

 

Chci si porovnat svoje staty dmg/bitva, s přihlédnutím, kolik je potřeba na Vítězný znak na konkrétním tanku. Nebo aspoň, kolik je průměrné poškození/bitva, např pro TVP VTU na EU serveru (tzn. skutečný hodnoty, ne deklarovaný teoretický hodnoty dmg/min).

Např. na http://wot-news.com/game/tankinfo/en/eu jsem nic takovýho nenašel, přesto mám pocit, že někdo tady na fóru tyhle hodnoty měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...