Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Stalo se mi něco podobného u medek krátce po patchi.

 

Mise se nějak splnila sama od sebe nebo to nějak přeskočilo a byla splněná a sama si rovnou vygenerovala Zlepšit výsledek, aniž bych nějak zaznamenal dokončení (nevyběhla žádná tabulka o splnění). To jsem zjistil až poté, co jsem misi vypnul a zapnul, páč se mi po vypnutí ukázalo Dokončeno...

 

Dokonce jsem kvůli tomu psal i na podporu a posílal replay, než jsem to zjistil... Více zde v Denním hlášení: http://www.worldofwars.cz/topic/2159-wot-denn%C3%AD-hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD/page-1278?do=findComment&comment=314075

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No jsem si řikal,aspoň mě to tak v popisu mise připadá že prostě SOUČET nastříleného poškození a zkušeností se počítá,já tomu prostě fakt nerozumím,už se to snad snažím,udělat měsíce a furt nic [emoji35]

Opravdu by mě zajímalo jak to teda má být [emoji15]

Jsem stará negramotná opice, ale musíš být do třetího místa v nastříleném poškození a zároveň i do třetího místa v XP a zároveň způsobit nejméně 2000 poškození...

 

viz: SPG-15: War Gods Tier V - X An SPG, played well and properly supported, can be a dominant weapon. Main Objective

• Be among the top 3 players on both teams by experience earned and damage caused.

• Cause at least 2,000 HP of damage.

Secondary Objective
• Survive the battle.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Pánové mám dotaz:od nového roku do srpna jsem nehrál.Po osmi měsících jsem z toho trochu vypadl a tak se ze začátku moc nedařilo.Navíc mě trochu trápily hodnoty FPS.Teď už je to lepší,ale i když zahraju dobře,tak nejsem schopen se dostat na hodnoty z před osmi měsíci.EfR je na poloviční hodnotě,WN7 kolem 1000,WN8 1350.Dříve jsem míval hodnoty WN8 kolem 1850.Pocitově hraju stejně jak dřív.Nastřílím nadprůměrný damage,ale celkové hodnoty velmi nízké.Točím E50,Tiger II,JP,JP II, a občas nižší tiery na vydělání kreditů.Co se změnilo?Popř.nějáky odkaz na změny.Velmi děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám dotaz:od nového roku do srpna jsem nehrál.Po osmi měsících jsem z toho trochu vypadl a tak se ze začátku moc nedařilo.Navíc mě trochu trápily hodnoty FPS.Teď už je to lepší,ale i když zahraju dobře,tak nejsem schopen se dostat na hodnoty z před osmi měsíci.EfR je na poloviční hodnotě,WN7 kolem 1000,WN8 1350.Dříve jsem míval hodnoty WN8 kolem 1850.Pocitově hraju stejně jak dřív.Nastřílím nadprůměrný damage,ale celkové hodnoty velmi nízké.Točím E50,Tiger II,JP,JP II, a občas nižší tiery na vydělání kreditů.Co se změnilo?Popř.nějáky odkaz na změny.Velmi děkuji.

 

HAHA, co se zmenilo? No prece patentovany MM! S OP stroji s posadkou nevyhrajes. Vyhravaji premiove stroje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žíly mě to netrhá.Jen mě zajímá,co se změnilo na výpočtu výkonu.Hraji to již jen pro relax.Neexpím nové stroje,takže hraji stabilně se stroji,které mají dobrou posádku.Hodnotově jsou ale výsledky tragické.

Mám podobnej pocit už delší dobu. A navíc mám pocit, že ani příjmy v expech už nejsou co bývaly, hraju bez PÚ a dostat 1500+ expů (aby to atakovalo můj rekord což je cca 2450 expů s PÚ) už hodně dlouho nepamatuju.

 

Mám na to teorii - je potřeba hrát jako sebevrah (a tak já nehraju), ono to jednou za 100 bitev vyjde, pak jsou rekordy, ale průměry nic moc ... Prostě je to daný šablonou, kterou chtě nechtě mám a dodržuju,  Solidní výsledky ale bez extrémů na jednu i druhou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

1. Může mi někdo říct kde v pravidlech je "Dohoda o nepoužívání goldové munice"? (Něco na způsob Dohody o nepoužití chemických a biologických zbraní - všichni je mají, ale civilizovaný armády je nepoužívaj). Něco dělám špatně, protože mě pořád protihráči obviňují a nadávají když goldy použiju.

 

2. Jo, a taky tam (v pravidlech) musí být někde povinnost chránit sebevrahy v rychlých tancích co chcípaj v prvních 3 minutách, protože to mi taky často spoluhráči kladou za vinu a nadávaj mi do idiotů (teda oni vlastně nadávaj celýmu zbytku týmu).

 

3. Poslední dotaz, kde je uveden zákaz zničení dobrého hráče tím špatným (nebo ještě horším). Ke koloritu bitev patří nadávky protihráčům, kteří právě nějakýho skillera zničili (a asi na to vzhledem ke svému ne-skillu neměli právo) týká se zejména artyn, ale platí to všeobecně. Já myslel že cílem hry je právě protihráče ničit! Tzn., že to musí platit i obráceně.

 

Pozn.:

Omlouvám se za tyhle blbý dotazy - ale musel jsem to napsat, výše uvedené zažívám prakticky každou bitvu.  :no:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Asi jsem lehce pozadu.. Sdělí mi prosím někdo, kam se poděly všechny komenty a příspěvky k ruské technice ???? Kterej ------- to smazal a z jakého důvodu?! 

 

Omlouvám se za rozčarování a nevhodný tón.

NOJO, HT tam dokonce vubec zadny nejsou...... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...