Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

 úplně přesně ti to nepovím, ale zhruba je to tak, že musíš být v TOP 10% hráčů v expech za dané časové období ( myslím týden) . Což znamená , že každý den potřebuješ jiný počet expů na M :) a u každého stroje je to jinak. Jinak na vyšších tierech je to cca 2000 expů s premiem

 

 

Obecně platí, že 1300 základních XP bývá hrdina. Na šunt strojích, který nikdo nejezdí to bývá klidně 1000XP. Tzn neřešit nějaké mechanismy, ale sledovat XPčka. A jak víš, hra nehodnotí užitečnost týmu, takže koukej sedět a střílet :)

 

Nějaký dny se to nějakým způsobem resetuje, ale to už nevím, kdy. Každopádně chvíli po resetu může stačit třeba jen 1200XP.

 

 

reset je , ale nevím přesné časové období :)

 

 

reset by měl být v pondělí....teda od pondělka nanovo (jestli to nezměnili).... ale nejlepší je vždy, když chceš dělat hrdinu hned po patchi, ale to mě nikdy kupodivu nevyšlo s T62....né a né

Ale taky byly názory, že je to týden co se resetí,a posouvá se to po dnech...takže od pondělka do pondělka, ale v úterý to už je od út do út, ale tu úvahu jsem moc nikdy nepochopil

 

 

Vedle jak ta jedle. Všichni.

Stačí si POŘÁDNĚ přečíst informace o dané problematice:

 

Mastery Badge: Ace Tanker - Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days.

 

Získejte v bitvě víc XP, než v průměru získává 99 % všech hráčů (daného tanku) v posledních sedmi dnech.

To " v posledních sedmi dnech" ale neznamená, že se to jednou za týden resetuje, jak si každý, kdo zná číslovku sedm a slovo týden, myslí.

 

Ne, opravdu to nefunguje tak, že se "definuje" hladina pro Mko a pak se podle toho týden jezdí. To je dost nesmysl, protože by musela být pro celý týden neměnná a hlavně - z čeho by se získávala, že?

 

Takže to funguje tak, že někdo dostane 1380 základní XP a systém kontroluje, jaká jsou procenta v posledních sedmi dnech. Pokud systém zjistí, že v posledních sedmi dnech získalo 99 % hráčů 1200 max, je tu hrdina a zároveň se všem o nepatrný kousek zvedá hranice. A je úplně jedno, jestli je to v pondělí nebo ve středu.

 

Je to plovoucích sedm dní, žádný reset neexistuje.

 

Á propos, žádat Mko za 670 XP, to je skutečně odvaha.

 

 

 

Mám záhadu.Sem tam mě v průběhu bitvy comp přepne na plochu. Začal to dělat až z 9.2. Používám ZvedákoKanáruv balíček .Je to super věc.Hlavně když se probíjím z obklíčení.

 

 

Puštěný online na webu? Dost často to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.  Mám dotaz na jiné téma. Nejsem žádný extra hráč ani neovládám Váš odborný slang. Jedno si ale pamatuji. Nasazení techniky by mělo být 2+/- tier. Je tedy v pořádku IV vs. VII tier? Mého Stuarta na jednu ránu smáznul Tiger I. Takže radost ze hry byla v pr…… .   :confused: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

prosím o vysvětlení konce mé bitvy s E100. Ještě se mi to nestalo, nevím, zda mám replay poslat na support či co...kdo poradí co se tam tehdy odehrálo... :Smile_confused:

Klasický bug točícího se tanku. Občas se to stává, když najedeš na nějakou buglou nerovnost a tank se otočí dokola. Bohužel se to bere jako ramm.. Můžeš to tak maximálně poslat do RNG  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, asi je to nejaka haluz ale rad bych v tom mel jasno.

Vcera se mi stalo, ze vedle me pristala nejaka popelnice (bez poskozeni) v petkove bitve kde uz moc hracu nebylo. Kolegovi v cete jsem si postezoval ze vubec nechapu odkud to mohlo priletet (arty zadna, vsichni zbyvajici hraci nekde uplne jinde, ja za kopcem). On na to ze pry si toho vsiml od patche nekolikrat, ze krome novych ambientnich zvuku na pozadi WG do hry asi pridalo i nahodne vybuchy pro "vylepseni" atmosfery. Replaye bohuzel nevedu. Moc tomu neverim, ale ve WoT bych se uz nicemu nedivil.

 

Otazka: Je to mozne nebo je to nesmysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to stalo vickrat, ale vcera jsem znal pozici vsech tanku a nebylo odkud by to mohlo priletet....tak jsem se dost podivil.

Měl jsem podobný pocit v okamžiku, kdy na mapě nezůstal jediný nepřítel (v těch posledních několika vteřinách bitvy po zničení posledního ...). taky jsem nechápal odkud to bylo, žádný poškození, tak jsem to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedle jak ta jedle. Všichni.

Stačí si POŘÁDNĚ přečíst informace o dané problematice:

 

Mastery Badge: Ace Tanker - Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days.

 

Získejte v bitvě víc XP, než v průměru získává 99 % všech hráčů (daného tanku) v posledních sedmi dnech.

To " v posledních sedmi dnech" ale neznamená, že se to jednou za týden resetuje, jak si každý, kdo zná číslovku sedm a slovo týden, myslí.

 

Ne, opravdu to nefunguje tak, že se "definuje" hladina pro Mko a pak se podle toho týden jezdí. To je dost nesmysl, protože by musela být pro celý týden neměnná a hlavně - z čeho by se získávala, že?

 

Takže to funguje tak, že někdo dostane 1380 základní XP a systém kontroluje, jaká jsou procenta v posledních sedmi dnech. Pokud systém zjistí, že v posledních sedmi dnech získalo 99 % hráčů 1200 max, je tu hrdina a zároveň se všem o nepatrný kousek zvedá hranice. A je úplně jedno, jestli je to v pondělí nebo ve středu.

 

Je to plovoucích sedm dní, žádný reset neexistuje.

 

Teď budu nesouhlasit. Hlavně co se mého tvrzení týče. Psal jsem, že velmi často se Hrdina dává za 1300XP a víc. Což je prostě fakt. S tím se nevylučuje, že 1300XP za hru je víc, než dá 99% hráčů...a následně, že s méně oblíbenými a neježděnými stroji je to méně.

Takže v tomhle jsi byl zase ty vedle  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, asi je to nejaka haluz ale rad bych v tom mel jasno.

Vcera se mi stalo, ze vedle me pristala nejaka popelnice (bez poskozeni) v petkove bitve kde uz moc hracu nebylo. Kolegovi v cete jsem si postezoval ze vubec nechapu odkud to mohlo priletet (arty zadna, vsichni zbyvajici hraci nekde uplne jinde, ja za kopcem). On na to ze pry si toho vsiml od patche nekolikrat, ze krome novych ambientnich zvuku na pozadi WG do hry asi pridalo i nahodne vybuchy pro "vylepseni" atmosfery. Replaye bohuzel nevedu. Moc tomu neverim, ale ve WoT bych se uz nicemu nedivil.

 

Otazka: Je to mozne nebo je to nesmysl?

některý věci na mapách vybuchujou, ale nepoškozujou tank, je to jako ty sudy, co jsou v rallye. Někdy je to auto, někdy je to krabice na zemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některý věci na mapách vybuchujou, ale nepoškozujou tank, je to jako ty sudy, co jsou v rallye. Někdy je to auto, někdy je to krabice na zemi

Jo, je to něco, co mi připomnělo ten fórek z polského života:

 

1. "Dišaj mi zdochnul pies"

2. "I tak zvyčajně?"

1. "Nie ku*wa, s efektami specialnymi!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě nejde do hlavy proč mě střelil?

 

Byla to moje čtvrtá bitva s tímto tankem tak ještě nevím jak s tím pořádně hrát tak jsem se trochu víc kryl a hlavně je to taky tím že už nejsem nejmladší a preferuji opatrnější hru, nikdy se nikam bezhlavě nehrnu, nic jiného sem špatně neudělal, tak nechápu reakci toho TD?!?

 

http://wotreplays.com/site/1240400#self

 

Nemohl jsem se tam vecpat tak jsem couval abych si zajel vedle. TD mě vjelo do cesty jak sem couval vzal jsem mu tak 3HP, začal něco psát ale nevím co. Zajel jsem si za tu skalku a kryl jsem se, vždy po výstřelu jsem zajel zpět ať v klidu nabiju. Najednou bum rána přes 1000DMG nechápu co po mě chtěl?? Jestli si myslí že musím jet kam on si usmyslí tak to tedy ne není to moje povinnost a nebo si myslel že zdrhám nevím? Ale stejně mě nemá co střílet, za toto bych mu dal ban!

Já to hraju už od Bety ale v životě sem nikoho úmyslně nestřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn kdyby mě ale nevzal těch 100dmg tak jsem si mohl ještě chvilku zastřílet. :laugh:

 

A když dávám stížnost proč tam není třeba střílení do vlastních je tam jen neférová hra, tak jsem mu to poslal 9x víc to nejde, prostě mě štve že tohle dělá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu nesouhlasit. Hlavně co se mého tvrzení týče. Psal jsem, že velmi často se Hrdina dává za 1300XP a víc. Což je prostě fakt. S tím se nevylučuje, že 1300XP za hru je víc, než dá 99% hráčů...a následně, že s méně oblíbenými a neježděnými stroji je to méně.

Takže v tomhle jsi byl zase ty vedle  :thumbsup:

 

No, jenže já reagoval na: "Nějaký dny se to nějakým způsobem resetuje, ale to už nevím, kdy. Každopádně chvíli po resetu může stačit třeba jen 1200XP."

To je totiž blbost. :-)

 

Měl jsem zbytek umazat z té citace. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některý věci na mapách vybuchujou, ale nepoškozujou tank, je to jako ty sudy, co jsou v rallye. Někdy je to auto, někdy je to krabice na zemi

Ne, to neni ten pripad, proste obcas kousek ode me desnej vybuch a nemelo odkud co priletet. Nedavno jsem si vsiml dalsiho efektu - na Ruinbergu ve meste jsem videl na silnici kulometnou palbu (oblacky koure + zvuk.). Devet/deset bitva, tam snad zadnej kulomet na tanku ani neni.

Nejsem sam kdo si techto "efektu" vsiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak mi to nedalo a udělal jsem si malý soukromí průzkum. Jezdím nyní hlavně na SU-100-122 (VI tier).

Z deseti her po sobě jdoucích bylo: 1x VI tier, 4x VII tier, 5x VIII tier. Někde se asi stala chyba….. A stále dokola, odrazila se, neprošla (122) a nakonec tě smázne na jednu ránu ,,Golďák“kterého jsi ani nevyděl. :confused: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...