Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Technický lama dotaz :-) jak je to s převodem expů u elitních tanků? Momentálně se mi na konverzi na volné zkušenosti nabízí asi 11 expů :-) u tanků, které mám v garáži. Nicméně mám za to, že mám nějaké expy na konverzi i u tanků, které jsem jezdíval dříve, ale nemám je v garáži. Dotaz je tedy následující: je potřeba mít dotyčné vozidlo (ze kterého chci převést expy) v garáži nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technický lama dotaz :-) jak je to s převodem expů u elitních tanků? Momentálně se mi na konverzi na volné zkušenosti nabízí asi 11 expů :-) u tanků, které mám v garáži. Nicméně mám za to, že mám nějaké expy na konverzi i u tanků, které jsem jezdíval dříve, ale nemám je v garáži. Dotaz je tedy následující: je potřeba mít dotyčné vozidlo (ze kterého chci převést expy) v garáži nebo ne?

Když klikneš v pravým menu na tlačítko na převod expů, tak by se ti mělo otevřít okýnko, ve kterým by měly být všechny tanky, ze kterých jdou expy převést, takže si zaklikneš, ze kterých to chceš a potvrdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když klikneš v pravým menu na tlačítko na převod expů, tak by se ti mělo otevřít okýnko, ve kterým by měly být všechny tanky, ze kterých jdou expy převést, takže si zaklikneš, ze kterých to chceš a potvrdíš.

 

Jop, to vím - zase taková lama nejsem ;-) jak jsem psal, mám tam momentálně dohromady 11 expů na dvou tancích. Ale mám za to, že z dřívějších dob (kdy jsem byl lama největší :-)) mi tam zůstaly expy na elitních (a prodaných) tancích... no nic, tak asi ne :-)

 

A tedy mne napadá ještě jeden dotaz: dá se někde / nějak zjistit, kolik mám expů na tancích, které jsem expil do elite stavu, ale nevyexpil a prodal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další "lama" dotaz pro znalejší ;-)

 

Jak je to s převodem za goldy koupené kamufláže? Mám za to, že kamufláž lze převádět v rámci 1 národa a typu tanku (z TD na TD / z HT na HT atd.). Nepletu se? Není kamufláž vázána pouze na 1 tank?

 

Je vázána na jeden tank.

 

Ups... nepotěšil jsi mě :sweat:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení, podle jakého vzorce se udělují "Vzorní tankisté" a "Hrdinové". Ne že by na tom nějak záleželo ale už dlouho mi to vrtá hlavou. Někdy stačí dvakrát vystřelit a je tam VZT II. třídy, jindy jako teď odvedu práce za šest lidí a VT III. třídy. Může mi někdo, kdo o tom něco ví napsat jak to je? Předem díky.

 

shot162kik.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení, podle jakého vzorce se udělují "Vzorní tankisté" a "Hrdinové". Ne že by na tom nějak záleželo ale už dlouho mi to vrtá hlavou. Někdy stačí dvakrát vystřelit a je tam VZT II. třídy, jindy jako teď odvedu práce za šest lidí a VT III. třídy. Může mi někdo, kdo o tom něco ví napsat jak to je? Předem díky.

 

 

 úplně přesně ti to nepovím, ale zhruba je to tak, že musíš být v TOP 10% hráčů v expech za dané časové období ( myslím týden) . Což znamená , že každý den potřebuješ jiný počet expů na M :) a u každého stroje je to jinak. Jinak na vyšších tierech je to cca 2000 expů s premiem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně platí, že 1300 základních XP bývá hrdina. Na šunt strojích, který nikdo nejezdí to bývá klidně 1000XP. Tzn neřešit nějaké mechanismy, ale sledovat XPčka. A jak víš, hra nehodnotí užitečnost týmu, takže koukej sedět a střílet :)

 

Nějaký dny se to nějakým způsobem resetuje, ale to už nevím, kdy. Každopádně chvíli po resetu může stačit třeba jen 1200XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně platí, že 1300 základních XP bývá hrdina. Na šunt strojích, který nikdo nejezdí to bývá klidně 1000XP. Tzn neřešit nějaké mechanismy, ale sledovat XPčka. A jak víš, hra nehodnotí užitečnost týmu, takže koukej sedět a střílet :)

 

Nějaký dny se to nějakým způsobem resetuje, ale to už nevím, kdy. Každopádně chvíli po resetu může stačit třeba jen 1200XP.

sedět a střílet je špatně :) , hra v expech velice hodnotí aktivní hru na tělo , takže můžeš mít nastříleno 5000 a dostaneš mín expů než když má 2000 nějaký kil a spot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký dny se to nějakým způsobem resetuje, ale to už nevím, kdy. Každopádně chvíli po resetu může stačit třeba jen 1200XP.

 

Tím "resetem" jsi si jistý? Já bych to spíš viděl tak, že např. "hrdina" = "jednoprocenťák" = máš s daným strojem vyšší základní zkušenosti (ale zase mám pocit, že momentálně se do toho započítává i "odvážný odpor"?) než 99% hráčů za (tuším) 14 dní. To znamená, že následující den by se měl zohledňovat i ten včerejší den atd. adt. (= rozporuji, že by bylo nějaké 14tidenní období, pak se to zresetovalo a počítalo se "od nuly")...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reset by měl být v pondělí....teda od pondělka nanovo (jestli to nezměnili).... ale nejlepší je vždy, když chceš dělat hrdinu hned po patchi, ale to mě nikdy kupodivu nevyšlo s T62....né a né

Ale taky byly názory, že je to týden co se resetí,a posouvá se to po dnech...takže od pondělka do pondělka, ale v úterý to už je od út do út, ale tu úvahu jsem moc nikdy nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ale potom docela prča, ne? Dostane hrdinu i ta největší lamka protože se zrovna trefila do resetu.... :laugh:

Vlastně co se divím?

WG systém je stavěný jako loterie aby si každý přišel na své.

ono to tak jednoduché není, bude tam minimální hranice :) jinak bych už musel mít M na všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám záhadu.Sem tam mě v průběhu bitvy comp přepne na plochu. Začal to dělat až z 9.2. Používám ZvedákoKanáruv balíček .Je to super věc.Hlavně když se probíjím z obklíčení.

Dělá mi to taky, vždycky dvakrát po sobě. Ale dělá mi to i u jiných her, takže to na WoT nemůžu shodit. Může to dělat nějaký program na pozadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mi to taky, vždycky dvakrát po sobě. Ale dělá mi to i u jiných her, takže to na WoT nemůžu shodit. Může to dělat nějaký program na pozadí?

Muze to delat program na pozadi co se dere na popredi, ale spis to bude ta klavesa:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...