Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

No já zas kolikrát hraju s kolegama z klanu a ve hře u protivníka jsou třeba dva GwPantheři. No a občas se někomu stane, že ho zasáhne jedna ta artyna (gwP) a hned druhá artyna a asi po pěti vteřinách prý ta první(zobrazí se ty hlášky). A neslyším to poprvé. Stalo se někdy něco takového někomu? Jsem se ptal, jestli je třeba ta první nezapálila nebo tak, prý ne. Tak premýšlím, jak moc může být rozšířený nějaký reload cheat, nebo jestli je to jen nějaká divná shoda náhod a paranoia.

A druhá věc. Vím, že když se šikovně zasáhne kořen děla apod.může to dělo poškodit, ale přesně ten mechanismus nechápu. Když se koukám na mody s hitzonami, na děle jsou vyznačeny tři bílé pruhy, ale dělo samo o sobě je přece vším průchodné. Jak to tedy,prosím,je?:D

 

Nějaký cheat na arty neznám... :Smile_teethhappy: Může to být nějaký idiotský soustřel... A nezapomeň, že GW-Panther má reload (s vybavením a posádkou v topu) lehce pod 20 vteřin, takže pokud jsi je tam měl 2x mohl jsi od nich dostat každých 10 vteřin pozdrav. Další věc je, že čím méně tanku se pohybuje po mapě tím je větší šance, že půjdou po tobě.

 

Ty děla.... Děla se dají poškodit cca od půlky směrem ke věži, jinak jsou průchozí... Zkus si to hned po stratu, přepni si do sniper modu a z boku kopíruj někomu zaměřovačem dělo, když začne "zelenat" silueta celého tanku je to to místo odkud se dělo dá poškodit a již není "průchozí"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle se mi stává poslední dobou dost často.Na 9.tieru to dostanu do pásů od objekta212 nebo jiných rusů a než je nahodím(mám opravy na posádce a ty zrychlený opravy jako doplněk) tak o od něj dostanu znovu a je po mě.

 

No právě...o to přesně jde. :/

 

Nějaký cheat na arty neznám... :Smile_teethhappy: Může to být nějaký idiotský soustřel... A nezapomeň, že GW-Panther má reload (s vybavením a posádkou v topu) lehce pod 20 vteřin, takže pokud jsi je tam měl 2x mohl jsi od nich dostat každých 10 vteřin pozdrav. Další věc je, že čím méně tanku se pohybuje po mapě tím je větší šance, že půjdou po tobě.

 

Ty děla.... Děla se dají poškodit cca od půlky směrem ke věži, jinak jsou průchozí... Zkus si to hned po stratu, přepni si do sniper modu a z boku kopíruj někomu zaměřovačem dělo, když začne "zelenat" silueta celého tanku je to to místo odkud se dělo dá poškodit a již není "průchozí"...

 

Možné je asi všechno...Nikoho bych si netroufl obviňovat, když nemám asi už žádný replay (jinak si je nahrávám), ale i kdybych měl, asi bych se obával to s dotazam posílat na support, jelikož nechci vyfasovat emailové ofiko "no lol" a ban za otravování s blbostma, které se mi "jen zdají" :Smile_teethhappy: Jen chci zdejší čtenáře upozornit, ať si třeba zkouší těhle věcí všímat. I kdyby se povedlo podvádět jednomu z 10000, nikdo z nás fairplayerů, by o takového zmetka nestál :Smile_Default:

 

Ok, mrknu na ty siluety,díky :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jinak kromě toho výbuchu, další věc co se mi stala včera a nějak to nechápu. Na horským průsmyku s Wolverinem, jeli jsme četu, kámoše sejmuli tak se přepnul na mě a sledoval, dojeli jsme na enemy bázi která byla u toho sněhovýcho průsmyku, zůstávala ve hře jen artyna. Nikde po sněhu ani kolem jsme ji neviděli tak jsem si řikal že ji zkusím najít. Tak jsem se rozjel z báze napravo kolem mostu a pokračoval po cestě za ty hory. Teď mi blikla žárovka a řikal jsem si že je to fpérdeli, už mě vidí, začal jsem kličkovat a rozhlížet se kolem sebe. Divný na tom je že kámoš na mě celou dobu řve ty vole je před tebou, fakt tam byla a sejmula mě. Ale od doby co mi blikla žárovka než mě sejmul uběhlo asi dalších +- 5 vteřin. A až jsem byl tuhej tak až za další dobrý 4 vteřiny se teprve on rozsvítil, respektive ho asi rozsvítil někdo kdo na něj najíždel zezadu od skal. Ale kámoš ho viděl z mojeho pohledu celou dobu. Jak je tohle možný? Lagy jsem neměl žádný. Taky jsem si kolikrát řikal když jsem měl na někoho přepnuto a on se někde motal, kousek za ním svítil tank a on ho ignoroval, jakej je to idiot slepej, klikám na mapu jak debil a zbytečně. Tak je možný že ti co jsou mrtví a přepnou se do cizího tanku vidí víc? To pak by vysvětlovalo i to že kolikrát dostanu ránu aniž by mi vůbec blikla žárovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se dá vysvětlit jako spot refresh serveru..údaje se posílají na sever a pak zase zpátky k tobě...a to občas hold trvá dlouho..živí hráči jsou třeba na jinym serveru, kterej má pomalejší odezvu (pže ještě aktualně musí počítat všechny okolnosti boje a je tim zatížen) a ti co jsou mrtví maj odezvu rychlejší, proto se jim objeví dřív

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej dotaz, podle čeho vývojáři usoudily, že je dobrý M4 Jumbo a M4 Easy házet losem do her VIII. tieru, kterýmu tyhle tanky sotva uberou z boku za 100 či zezadu se štěstím za 150 a on si je smahne na 1x až výjimečně, díky tomu že se blbě trefil na 2x. Přijme mi to hodně nespravedlivý.

 

A druhá otázka se týka také M4, a to Jumbo, proč je z ní přechod na T29 za 55000 zkušeností, když z M6 je to jen za 42000? Teď když jsem to napsal, tak mě napadlo, že naznačují že tyhle tanky jsou na nic, že s nima nemá cenu hrát...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A druhá otázka se týka také M4, a to Jumbo, proč je z ní přechod na T29 za 55000 zkušeností, když z M6 je to jen za 42000? Teď když jsem to napsal, tak mě napadlo, že naznačují že tyhle tanky jsou na nic, že s nima nemá cenu hrát... :-(

 

Že by třeba proto že M6 je heavy jako T-29. Kdežto z M4 jdeš z medka na heavy?? Takže rozdíl či penalizace jako je to u přecvičování s posádkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že existujou cheaty...

 

Alt + F4 otevře konzoli

 

cheat_hopkirk - neviditelnost

cheat_cpitotam - okamžité nabití

cheat_makejjakosroub - okamžitá oprava

cheat_kralicekdurracel - nesmrtelnost

cheat_ruskyvalecnyfilm - nekonečně munice

cheat_dlouhysirokyabystrozraky - vidíš všechny nepřátele

cheat_serunato - vypne hru

cheat_serunatodefinitivne - exploduje ti počítač

 

odentrovat kladivem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že existujou cheaty...

 

Alt + F4 otevře konzoli

 

cheat_hopkirk - neviditelnost

cheat_cpitotam - okamžité nabití

cheat_makejjakosroub - okamžitá oprava

cheat_kralicekdurracel - nesmrtelnosta

cheat_ruskyvalecnyfilm - nekonečně munice

cheat_dlouhysirokyabystrozraky - vidíš všechny nepřátele

cheat_serunato - vypne hru

cheat_serunatodefinitivne - exploduje ti počítač

 

odentrovat kladivem

malá oprava od zkušeného cheatera..

 

cheat_ruskyvalecnyfilm - nesmrtelnost

cheat_kralicekdurracel - +120% k výkonu motoru

cheat_syputotam - nekonečná munice

tento cheat je zvláště vhodný pro artylerie SU26 a SU5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že existujou cheaty...

 

Alt + F4 otevře konzoli

 

cheat_hopkirk - neviditelnost

cheat_cpitotam - okamžité nabití

cheat_makejjakosroub - okamžitá oprava

cheat_kralicekdurracel - nesmrtelnost

cheat_ruskyvalecnyfilm - nekonečně munice

cheat_dlouhysirokyabystrozraky - vidíš všechny nepřátele

cheat_serunato - vypne hru

cheat_serunatodefinitivne - exploduje ti počítač

 

odentrovat kladivem

A dobrej cheat je format c: , a vyhrajete nad WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nestává se někomu po novém patchi toto?

Viděl jsem to už v testu a myslel jsem, že je to kvůli skinům, které dělají bordel, ale nyní nejsou žádné mody nahozené a ta "rez" je i tady. Zajímavé je, že vždy jen na pravé straně tanku. Zkoušel jsem měnit nastavení grafiky (osvětlení atd..) a je to tam furt...:/

shot_003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může se někdo z velmistrů mrknout na replay a napsat, proč jsem ani jednou neudělil dmg té T28 ani goldama? Dělám něco špatně nebo jsme jen měli prohrát?

 

 

f71e95d23b0dd7c51a5ad6d53c9bce31.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jestli se vám taky stává,že když nám obsadí bázi a já jedu zpět a mám proti sobě tank třeba 7 tier a já mám 9 heavy tak ho z boku dingnu a pak znova a až na podruhé ho dám?takových situací mám spoustu kdy dingu Lorriane co má 6 hp se svým Conqerururem a při tom bych ho normálně dal.Mám občas pocit,že když přijedou na naší bázi tak najednou jsou hůře průstřelný.Možná je to jen můj pocit,ale abych dingnul do boku 2x s Typem Hummela co má 20hp je vážně do nebe volající. :Smile-playing: :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jestli se vám taky stává,že když nám obsadí bázi a já jedu zpět a mám proti sobě tank třeba 7 tier a já mám 9 heavy tak ho z boku dingnu a pak znova a až na podruhé ho dám?takových situací mám spoustu kdy dingu Lorriane co má 6 hp se svým Conqerururem a při tom bych ho normálně dal.Mám občas pocit,že když přijedou na naší bázi tak najednou jsou hůře průstřelný.Možná je to jen můj pocit,ale abych dingnul do boku 2x s Typem Hummela co má 20hp je vážně do nebe volající. :Smile-playing: :Smile-playing:

 

Jestli to spíš není tím, že víc spěcháš, že nenecháš doměřit a nebo si to pamatuješ víc než když se to stane někde jinde než při de-capu...

 

Já osobně to nepozoruji... Přijde mi to všude stejný... Náhoda je blbec... :Smile_sceptic:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 8.4 se mi několikrát stalo, že nemůžu zaměřit s houfnicí (cruiser Mk.II) tank stojící ode mě 200-400 m na horizontu. zaměření mi padá pod něj, jakoby byl na odvrácené straně (přitom není, vidím celý profil na straně ke mně). Doteď sem se s tím nesetkal, vždycky se zaměřovač "nalepil" na cíl, a najednou to někdy nejde (jenom houfnice a tank na horizontu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...