Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Co vím, tak mínus jsem mu dal jen já z výše jmenovaných.

 

Mě spíše udivuje jak si s ním někdy dokážeš notovat, jako by ta hra byla jen proti Vám.

Ten seznam nebyl o tom kdo mu dal mínus, ale seznam všech vopičáků co na jeho příspěvek jakkoliv reagovali (asi jsem měl použít jinou interpunkci aby to vyznělo líp)... nic proti tomu, jen mě to pobavilo že se vás sešlo víc..

 

někdy s ním opravdu souhlasím (což není tento případ) ale nikdy jsem nepsal že je ta hra proti mě (nejsem blázen), to se pleteš! to spíš že se mi někdy něco nezdá, ale vždycky jsem rád pokud se moje nesprávná doměnka vyvrátí. Myslím, že to pomáhá i ostatním hráčům kteří pozorují nějaké "podivnosti", že se nakonec ukáže že je to blud a fundované vysvětlení zkušenějších hráčů se vždycky hodí... Co ale nemam rád jsou rady typu.. chyba je mezi klávesnicí a... jsi konspirátor jdi do... ap. Měl jsem moc rád příspěvky od Nemesise ale ten už to asi vzdal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten seznam nebyl o tom kdo mu dal mínus, ale seznam všech vopičáků co na jeho příspěvek jakkoliv reagovali (asi jsem měl použít jinou interpunkci aby to vyznělo líp)... nic proti tomu, jen mě to pobavilo že se vás sešlo víc..

 

někdy s ním opravdu souhlasím (což není tento případ) ale nikdy jsem nepsal že je ta hra proti mě (nejsem blázen), to se pleteš! to spíš že se mi někdy něco nezdá, ale vždycky jsem rád pokud se moje nesprávná doměnka vyvrátí. Myslím, že to pomáhá i ostatním hráčům kteří pozorují nějaké "podivnosti", že se nakonec ukáže že je to blud a fundované vysvětlení zkušenějších hráčů se vždycky hodí... Co ale nemam rád jsou rady typu.. chyba je mezi klávesnicí a... jsi konspirátor jdi do... ap. Měl jsem moc rád příspěvky od Nemesise ale ten už to asi vzdal...

 

S Nemesisem s tebou souhlasím a sem opravdu přestal psát. Bohužel hlavním důvodem bylo velké množství konspiračních teorií, bludů a stěžovatelů. Stejně tak to byl i jeden z důvodů, proč přestal působit v týmu rádců v prvním pokusu o vytvoření nové poradny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......

 

Myslím, že to pomáhá i ostatním hráčům kteří pozorují nějaké "podivnosti", že se nakonec ukáže že je to blud a fundované vysvětlení zkušenějších hráčů se vždycky hodí... Co ale nemam rád jsou rady typu.. chyba je mezi klávesnicí a... jsi konspirátor jdi do... ap. Měl jsem moc rád příspěvky od Nemesise ale ten už to asi vzdal...

 

Myslím že nejsem sám, a proto jsem se přidal k rádcům, když řeknu že jsem se chtěl podělit o zkušenosti co mám. Rozhodně rád poradím, padne tu dost jednoduchých dotazů, které nováčkům nejsou jasné, tak se snažím jim pomoci, jako celá rada. Ale když někdo po cca 20.000 bitvách začne psát nesmysly o tancích (napadá mě hned vláko o IS-6, ale bylo to i v jiných vláknech...) a nevezme v potaz žádný jiný názor, tak jak chceš reagovat na takového tazatele?? Každý si může dohledat jak je to vlákno zaflamované ne jen nadávkami atd....

 

Radit se dá do určitého momentu (ten máme každý trochu jinde) a pak tě podobní naštvou natolik, že se na to radši vykašleš. Nikdo to nemůže mít nemesisovi za zlé, ale mockrát si pamatuji jak něco vysvětloval a nějaký totální začátečníci mu začli říkat jak je mimo a že tomu vůbec nerozumí. To prostě nemá nikdo zapotřebí poslouchat, když chce z vlastní vůle pomoci....

 

Třeba u nás v klanu je spousta lidí co si nechá poradit a nevadí kdyý jim do toho "kecáš" a jsou rádi za každou dobrou radu. Tady když napíšeš, že je někde chyba u hráče, když s penetrací 130mm není schopen prorazit V-VII, tak si dál píše svoji o tom jakej je to blbej tank... Prostě je nutný být objektivní! Tak jsem si říkal jak mě to super jde za Jagdpantera II a když jsem viděl výsledky někoho odsud, tak už vím, že jsem "totální lama", ale aspoň si to přiznám a budu mít snahu se zlepšovat a ne hned pomlouvat další tank, s kterým se mi zrovna nedaří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Nemesisem s tebou souhlasím a sem opravdu přestal psát. Bohužel hlavním důvodem bylo velké množství konspiračních teorií, bludů a stěžovatelů. Stejně tak to byl i jeden z důvodů, proč přestal působit v týmu rádců v prvním pokusu o vytvoření nové poradny.

já si s Nemesisem pár PM napsal tak vím o co šlo.. já jsem mu i psal ať se vrátí ale jeho znechucení bylo příliš veliké...bohužel..

 

To Bad_Boy: já bych tu moda nikdy nedělal i kdybych na to měl dost času a zkušeností a chápu že to není lehký, ale s tím se musí počítat, že se tu budou stále objevovat další a další konspirátoři. ať už z neznalosti (to jsou ti lepší),nebo třeba jen proto aby rozpoutali flame a mohli ukojit své grafomanské sklony... těm prvním odpovědět příp. poradit kde si najdou informace a ty druhé prostě ignorovat.. já ten topic o IS6 nečetl a asi ani nebudu, ale pokud je zaflejmované tak promazat, rozdat pár varování popř banánek a je klid ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teraz neviem, čo si mám myslieť.. odpovedal som na HeavyBoyJoe-ovu(no to sa strašne blbo skloňuje, ak to nebude vadiť, budem naďalej používať skratku HBJ) otázku ako prvý, a nech to čítam odpredu, odzadu, nikde som si nevšimol, že by som mu písal niečo o tom, že je lopata, či známy výraz PEBKAC (problem exixts between keyboard and chair-a existujú ešte krajšie skratky popisujúce tento problém.. PICNIC, PIBCAK) alebo, že ja hrám s prémiákmi ako malý boh. Napísal som, čo si myslím(vlastné skúsenosti z mojej hry s prémium tankami) a nechal som to na ňom, čo si o tom pomyslí.. To, že niekto reagoval ostro, neznamená, že by sa na HBJ zosypali všetky opice, ktoré odpovedali.. (niektorí z Opičiakov na také výmeny názorov nemajú ani chuť, ani čas-to jest tvoriť flame mňa osobne nebaví) Takisto som si všimol to, že Joe reagoval iba na odpoveď od bobbyho.. Všetky ostatné odpovede(aj moju) nechal bez komentára, čo som ja pochopil, ako to, že je ochotný nad tým uvažovať, i keď by s tými "našimi" odpoveďami nesúhlasil.

 

Toť názor jedného Opičiaka z "tlupy", ktorá sa na HBJ zosypala.. (Chudák Joe, odhadom sa naňho zosypalo cca 400kg chlpatej váhy Opíc-dúfam, že z toho nebude 2D)

ďakujem za pozornosť.

SB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že nejsem sám, a proto jsem se přidal k rádcům, když řeknu že jsem se chtěl podělit o zkušenosti co mám. Rozhodně rád poradím, padne tu dost jednoduchých dotazů, které nováčkům nejsou jasné, tak se snažím jim pomoci, jako celá rada. Ale když někdo po cca 20.000 bitvách začne psát nesmysly o tancích (napadá mě hned vláko o IS-6, ale bylo to i v jiných vláknech...) a nevezme v potaz žádný jiný názor, tak jak chceš reagovat na takového tazatele?? Každý si může dohledat jak je to vlákno zaflamované ne jen nadávkami atd....

 

Radit se dá do určitého momentu (ten máme každý trochu jinde) a pak tě podobní naštvou natolik, že se na to radši vykašleš. Nikdo to nemůže mít nemesisovi za zlé, ale mockrát si pamatuji jak něco vysvětloval a nějaký totální začátečníci mu začli říkat jak je mimo a že tomu vůbec nerozumí. To prostě nemá nikdo zapotřebí poslouchat, když chce z vlastní vůle pomoci....

 

Třeba u nás v klanu je spousta lidí co si nechá poradit a nevadí kdyý jim do toho "kecáš" a jsou rádi za každou dobrou radu. Tady když napíšeš, že je někde chyba u hráče, když s penetrací 130mm není schopen prorazit V-VII, tak si dál píše svoji o tom jakej je to blbej tank... Prostě je nutný být objektivní! Tak jsem si říkal jak mě to super jde za Jagdpantera II a když jsem viděl výsledky někoho odsud, tak už vím, že jsem "totální lama", ale aspoň si to přiznám a budu mít snahu se zlepšovat a ne hned pomlouvat další tank, s kterým se mi zrovna nedaří....

 

Já se k tomu, s dovolením taky vyjádřím.

Takže, během roku a půl se ve hře změnilo úplně všechno, včetně nastavení mm a různých parametrů pro prémiová vozidla. Takže i když mám odjeto přes 20k bitev tak jsem s každým novým patchem vlastně nováček, stejně jako ostatní. Co se tobě zdá jako kravina mě opravdu zajímá. Čili, jestliže mám dobré staty s prakticky všemi tanky a s prémiovými o dost horší, tak se zeptám jestli se něco ve hře nezměnilo. Jenže tady se to asi nesmí, protože jsem okamžitě napaden několika jedinci, co asi spali v knihovně a k snídani měli sovu, že si pořád stěžuji a že mám hledat vinu u sebe.

Pánové, zamyslete se, to už jste se z těch statistik tak zbláznili a myslíte si, že když jste lepší než ostatní, tak vám to dává právo chovat se k méně zdatným hráčům jako k nějakým blbečkům? Odpovím si sám, nedává vám to žádné právo i když si to myslíte.

Tohle vlákno se jmenuje:

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

 

Ale položme si zásadní otázku, je opravdu možné aby se zde člověk, o nově příchozím ani nemluvě, na něco zeptal aniž by mu bylo nabubřele odseknuto?

 

P.S. Děkuji Peterovi, že se mě zastal a Samovi s Banjem za normální odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

Pánové, zamyslete se, to už jste se z těch statistik tak zbláznili a myslíte si, že když jste lepší než ostatní, tak vám to dává právo chovat se k méně zdatným hráčům jako k nějakým blbečkům? Odpovím si sám, nedává vám to žádné právo i když si to myslíte.

....

Ale položme si zásadní otázku, je opravdu možné aby se zde člověk, o nově příchozím ani nemluvě, na něco zeptal aniž by mu bylo nabubřele odseknuto?

 

....

 

Ukaž mi kde jsem tady nějakého nováčka poslal někam nebo někdo jiný z rádců!!!

Nevím proč do toho pleteš statistiky, ale ukaž mi kde se tady k nějakému nováčkovi chovám blbě! Tady to není o tom kdo je lepší, ale když padne rozumný dotaz, tak ho odpovědět, i když už to tady je 50x. Ale tvoje dotazy na to jak je který tank na nic, jsou pořád dokola a opakuje se to u každého stroje co jedeš. Ať už je to tady, na chatu nebo ve vláknech k určitým tankům.

 

Pořád tady opakuješ, jak víš všechno nejlíp, když se tě někdo snažil přesvědčit u IS-6, že ten tank není špatný, jen s ním nehraješ efektivně. Tak si ty lidi posílal někam a najednou jsi zase začátečník a nic nevíš?? Ty taky říkáš jen to co se ti hodí, tak se nediv jak ti tady mnozí odpovídají....

 

Pokud sám nejsi schopný rozpoznat, že většina tvých dotazů (na to jak je každý tank špatný, atd.), jsou jen malé provokace na rozpoutání flamu, tak se opravdu radši neptej. Aspoň tady bude možnost odpovídat opravdovým nováčkům.

 

Proč si prostě jednou nepřiznáš, že asi něco děláš blbě a nenecháš si od někoho poradit? Neříkej mi, že u vás v tak velkém klanu není někdo kdo si stebou zajezdí a neřekne ti co děláš blbě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o vysvětlení, už jsem se jednou ptal ohledně e50, teď mám další tank, ke kterému bych měl dotaz...nevíte, proč mám s t150 efr pod 1200, když mám dmg na bitvu skoro 1100, 1,65 killu/bitva, 55% výher(i když to nehraje roli)?...hlava mi to nebere,s kv1s mám horší stats(950 dmg/b) a efr je o 150 vyšší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o vysvětlení, už jsem se jednou ptal ohledně e50, teď mám další tank, ke kterému bych měl dotaz...nevíte, proč mám s t150 efr pod 1200, když mám dmg na bitvu skoro 1100, 1,65 killu/bitva, 55% výher(i když to nehraje roli)?...hlava mi to nebere,s kv1s mám horší stats(950 dmg/b) a efr je o 150 vyšší

 

Jak jsem psal i k E-50, tak bohužel je to tak, ale největší rozdíl u EFR dělá reset a zabírání základny. Je to prostě tak nastavené.... Koukám, že s ní nemáš moc bitev (cca 100 ?), stačí aby jsi resetnul nebo capnul v jedné bitvě celou základnu a uvidíš jak EFR toho tanku poletí nahoru. Rozhodně ti ale nerádím hrát tímto stylem, protože to z tebe neudělá dobrého hráče, jen ti to zvíší "efektivitu".....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o vysvětlení, už jsem se jednou ptal ohledně e50, teď mám další tank, ke kterému bych měl dotaz...nevíte, proč mám s t150 efr pod 1200, když mám dmg na bitvu skoro 1100, 1,65 killu/bitva, 55% výher(i když to nehraje roli)?...hlava mi to nebere,s kv1s mám horší stats(950 dmg/b) a efr je o 150 vyšší

 

Efr je hodně závislé na cap/decap, kv1s je rychlejší, tedy máš větší šanci na cap a případně na návrat na decap.....dmg má samozřejmě taky co dělat s efr, ale je to jen malé procento.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám otázku.. proč, když se HBJ na něco zeptal, se na něj sesypala banda vopičáků a snažila se ho umlátit klackama a banánama???? stačila snad jedna odpověď a bez invektiv, ne???? :Smile-tongue:

 

a bobby ty se vzpamatuj a dávej bacha na chybi v češtině..

 

Já jsem pouze napsal své staty s premiáky které hraju, nikoho jsem neumlacoval. Nicméně si všimni, že pouze opice a exopice joovi odpověděli. Myslím, že se snažíme zodpovědět Jovi otázky. Pokud bychom tu nebyli, nikomu jinému nestojí Joe ani za odpověď.....sice se ho snažíš bránit, ale na jeho otázku neodpovíš, to o něčem vypovídá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukaž mi kde jsem tady nějakého nováčka poslal někam nebo někdo jiný z rádců!!!

Nevím proč do toho pleteš statistiky, ale ukaž mi kde se tady k nějakému nováčkovi chovám blbě! Tady to není o tom kdo je lepší, ale když padne rozumný dotaz, tak ho odpovědět, i když už to tady je 50x. Ale tvoje dotazy na to jak je který tank na nic, jsou pořád dokola a opakuje se to u každého stroje co jedeš. Ať už je to tady, na chatu nebo ve vláknech k určitým tankům.

 

Pořád tady opakuješ, jak víš všechno nejlíp, když se tě někdo snažil přesvědčit u IS-6, že ten tank není špatný, jen s ním nehraješ efektivně. Tak si ty lidi posílal někam a najednou jsi zase začátečník a nic nevíš?? Ty taky říkáš jen to co se ti hodí, tak se nediv jak ti tady mnozí odpovídají....

 

Pokud sám nejsi schopný rozpoznat, že většina tvých dotazů (na to jak je každý tank špatný, atd.), jsou jen malé provokace na rozpoutání flamu, tak se opravdu radši neptej. Aspoň tady bude možnost odpovídat opravdovým nováčkům.

 

Proč si prostě jednou nepřiznáš, že asi něco děláš blbě a nenecháš si od někoho poradit? Neříkej mi, že u vás v tak velkém klanu není někdo kdo si stebou zajezdí a neřekne ti co děláš blbě???

 

1) Nevím, proč sem pleteš IS6

2) Nikdy, opakuji nikdy jsem neřekl, že něco vím nejlíp (na to jsou tu jiné kapacity)

3) Žádný z mých dotazů není provokace

4) Já si přiznám, že něco dělám blbě kdykoli to tak cítím a poradit si klidně dám (rada děláš to blbě mi nepřijde jako relevantní)

5) Na co je tu tedy poradna, když jediná rada je jít se radit do klanu

 

Já nevím, proč se do mě pořád montuješ, ale někdo to po czNemesis vzít asi musí, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Nevím, proč sem pleteš IS6

2) Nikdy, opakuji nikdy jsem neřekl, že něco vím nejlíp (na to jsou tu jiné kapacity)

3) Žádný z mých dotazů není provokace

4) Já si přiznám, že něco dělám blbě kdykoli to tak cítím a poradit si klidně dám (rada děláš to blbě mi nepřijde jako relevantní)

5) Na co je tu tedy poradna, když jediná rada je jít se radit do klanu

 

Já nevím, proč se do mě pořád montuješ, ale někdo to po czNemesis vzít asi musí, že?

 

1) Nevím proč bych to sem nepletl, vypovídá to o tvém komunikaci zde na foru!!

2) Tak proč, když ti tady někdo něco napíše co se ti nelíbí a je pravda toho člověka posíláš někam??

3) :Smile_bajan2:

4) A fakt si myslíš, že poznáš co děláš blbě?? Mnohdy i já koukám jak jde něco udělat o moc lépe u jiných....

5) Ale nikdo ti neříká jdi se radit do klanu, přečti si to ještě jednou a třeba ti dojde co jsem tím myslel....

 

A montuji se do tebe, protože mi fakt vadí jak v každém vlákně břečíš nad tím jak je to a to na nic!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal i k E-50, tak bohužel je to tak, ale největší rozdíl u EFR dělá reset a zabírání základny. Je to prostě tak nastavené.... Koukám, že s ní nemáš moc bitev (cca 100 ?), stačí aby jsi resetnul nebo capnul v jedné bitvě celou základnu a uvidíš jak EFR toho tanku poletí nahoru. Rozhodně ti ale nerádím hrát tímto stylem, protože to z tebe neudělá dobrého hráče, jen ti to zvíší "efektivitu".....

 

Aha, já jsme myslel, že je ta statistika řekněme sofistikovanější, že třeba bere v potaz, jestli je to heavy nebo medko, tak to na to kašlu, já jsem přece s heavy v bitvě od toho, aby nastřílel co největší dmg, cap a decap jsou pro mě druhotné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Nevím proč bych to sem nepletl, vypovídá to o tvém komunikaci zde na foru!!

2) Tak proč, když ti tady někdo něco napíše co se ti nelíbí a je pravda toho člověka posíláš někam??

3) :Smile_bajan2:

4) A fakt si myslíš, že poznáš co děláš blbě?? Mnohdy i já koukám jak jde něco udělat o moc lépe u jiných....

5) Ale nikdo ti neříká jdi se radit do klanu, přečti si to ještě jednou a třeba ti dojde co jsem tím myslel....

 

A montuji se do tebe, protože mi fakt vadí jak v každém vlákně břečíš nad tím jak je to a to na nic!!

 

Už budu stručný, protože mě nebavíš.

 

Já jsem Bobbymu napsal ať si rady typu..děláš to blbě strčí za klobouk a neposlal jsem nikoho někam. Sam mi odpověděl normálně, takže to jde a ne že ne.

Že něco dělám blbě poznám ale když o tom nejsem pevně přesvědčen, tak se zeptám.

A na závěr...nebrečím v každém vláknu. To si jen tak vykládáš ve své nafoukanosti. Dotaz na možnost znevýhodnění prémiových vozidel může za brečení považovat jenom hlupák.

 

Možná by ses měl spíš nad sebou zamyslet ty než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

A na závěr...nebrečím v každém vláknu. To si jen tak vykládáš ve své nafoukanosti. Dotaz na možnost znevýhodnění prémiových vozidel může za brečení považovat jenom hlupák.

 

Možná by ses měl spíš nad sebou zamyslet ty než já.

 

Ty seš prostě totálně marnej..... Pořád vidíš problém v těch druhých, když si s tebou nenotují!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim, ze vad to bavi ale v tuhle chvili uz je to jen osobni flame. Stalo by zato sllidnit zbrane na obou frontach.

 

Stejne jako ze nebyl tajny nerf s T34, nikdo nic neudelal s T29 a jinymi tanky, tak stejne neexistuje zadny system, ktery by nejak konkretne zajistoval maly win pro premiove tanky. K dispozici jsou statistiky jednotlivych tanku na EU serveru. Takze otazka, ktera se muze nekomu zdat zbytecna, nemusela byt vubec polozena. A i kdyz byla polozena tak cca 5 lidi odpovedelo. Jestli mate ale nejaky dalsi konflikt, presun do PM by vubec nebyl spatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi diplomatické Same. Já se ale neptal ani konkrétně na T34 a už vůbec ne na T29. Mám podprůměrné staty s SP, T34 i Löwe (paradoxně mám nadprůměrné staty s IS-6, kterou už nemám). Proto jsem se ptal. Pokud ale všechno řeší statistiky na EU servrech, tak je tohle vlákno zbytečné.

 

P.S. Kdysi, když jsem napsal, že dám pět killů a ještě to nestačí na vítězství, požádal mě paramel (svým osobitým způsobem) o screen výsledků a stejným způsobem mi vysvětlil, že dokud netrefím 9 z deseti, tak to nebude k ničemu. Tak jsem se učil střílet. Rada děláš to blbě není rada ale blábol. Pokud tedy má být poradna k něčemu, měli by to dělat lidi, kteří chtějí poradit a ne se jen vytahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joe. Vyjmenoval jsem presne tyhle dva tanky protoze o obou dvou tancich jsem s tebou debatoval.

 

Statistika tanku na Eu serveru bere vsechny tanky. Pokud by byl nejaky system, projevil by se.

 

Na otazku ohledne tanku jsem ti reagoval vecne. Na tuhle otazku a takhle polozenou ti vecne odpovedet nemuzu. Nemam infoemace jak s tim tankem hrajes, jestli jezdis cety nebo sam. A polozil jsi jen vseobecny dotaz. A jsme zase u toho co bylo i s biggpetem. Kdyz polizis konkretni dotaz a dodas screeny nebo replay, tak moc dobre vis, ze ti lidi poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

Rada děláš to blbě není rada ale blábol. Pokud tedy má být poradna k něčemu, měli by to dělat lidi, kteří chtějí poradit a ne se jen vytahovat.

 

A jak ti máme radit, když sem dáš jen blbej dotaz a sám víš, že když chceš radu musíš dát taky nějaké relevantní informace a ne jen "mě nejdou premiáci jsou nějak upravený na win"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi diplomatické Same. Já se ale neptal ani konkrétně na T34 a už vůbec ne na T29. Mám podprůměrné staty s SP, T34 i Löwe (paradoxně mám nadprůměrné staty s IS-6, kterou už nemám). Proto jsem se ptal. Pokud ale všechno řeší statistiky na EU servrech, tak je tohle vlákno zbytečné.

 

P.S. Kdysi, když jsem napsal, že dám pět killů a ještě to nestačí na vítězství, požádal mě paramel (svým osobitým způsobem) o screen výsledků a stejným způsobem mi vysvětlil, že dokud netrefím 9 z deseti, tak to nebude k ničemu. Tak jsem se učil střílet. Rada děláš to blbě není rada ale blábol. Pokud tedy má být poradna k něčemu, měli by to dělat lidi, kteří chtějí poradit a ne se jen vytahovat.

 

Joe, nemáme to rádi už kvůli práci apod, ale statistiky jsou opravdu jediný rozumný, férový a jasně říkající hledisko, který ukazuje jak se věci mají. Osobní zkušenosti mají samozřejmě taky nějakou hodnotu, ale proti tý mase informací od tak velkýho vzorku (několik milionů hráčů), kterou má WG k dispozici, je to kapka v moři. Ono půjde spíš o to, že danej tank ti třeba nesedí, případně máš smůlu na MM, narazíš na víc hráčů s goldama, co ti Ameriku prostřelí do věže jak nic, máš blbej den, špatnou náladu, tak to nejde nebo právě proto, že to nejde apod. Blbý je, že se nikdy nedozvíš co za tim přesně je, ale konspirace bych nehledal. Něco mezi WG a peklem možná je, ale na paranoiu to zatím není :-)

 

Ale zase na druhou stranu na statistiku taky nemůžeš spolíhat vždycky. Já když se o to snažil (přeci je pravděpodobnost před začátkem bitvy 50/50, že vyhraju), tvrdě jsem narazil ve chvíli, kdy jsem prohrál 15x v řadě. Už jste někdy 15x v řadě vyhráli? Já jo 1x v četě :-) Špatný věci si člověk pamatuje spíš a taky po nich víc pátrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...