Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Hledám vysvětlení, je možné, že je to nějak nastavené, že prémiáky častěji prohrávají? Mám se všemi tanky min. 51% win, jen prémiáky 45% a když potřebuji vydělávat a tahám je tak mám denní win/los tak 30/70.

 

....

 

 

Ať se ti to líbí nebo ne, tak toto je opravdu blbost. Já mám také na Typovi 59 nějakých 59% win a spousty lidí má naopak na premium tanku více než na běžných.

 

Máš asi problém s hraním přímo těmi tanky, protože jiné vysvětlení není...

 

Tady se můžeš podívat na celkové statistiky taknů a ověřit, že tvoje teorie je nepravdivá!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj premiaky maji horsi win lost, protoze maj zvyhodnenej MM.. Kamo zpamatuj se a zacni hledat chybi u sebe, neco asi delas blbe.

u T34 mam win lost 61% u Type 59 59,9%

Já jsem vzpamatovanej až dost, nejsem tvůj kámo a sorry, že jsem se zeptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co znamená ta hvězdička u ikonky nad tankem u některých lidí?Vím,že tu to na foru bylo kdysi vysvětleno :Smile_Default:

 

Hvězdička je spojena se ziskem většího XP za vyhranou bitvu. Většinou je tam uvedeno x2, v případě akcí může být i x3 nebo x5. Znamená to, že když na tomto tanku ten den odjedeš první vítěznou bitvu, získáš Xnásobek XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hvězdička je spojena se ziskem většího XP za vyhranou bitvu. Většinou je tam uvedeno x2, v případě akcí může být i x3 nebo x5. Znamená to, že když na tomto tanku ten den odjedeš první vítěznou bitvu, získáš Xnásobek XP.

 

On asi myslí v XVM. Tam nad tankem za označením typu vidíš buď ' nebo *. Vím, že to souvisí s tím, že tank není na fullu, ale taky by mě zajímalo co přesně znamená jedno a druhé :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvat se opravdu nemusis a necil se ze ti nekdo odpovida na tve dotazy - nalil sem ti cisteho vina.

 

Tys mi neodpovídal, ale jen si mlel dokola to co pořád, hledej vinu u sebe. Já jí hledám, nenacházím, tak se ptám. A to svoje víno si nalejvej do někoho jiného. Stačilo napsat...ne nejsou znevýhodněné...ale ty prostě vždycky musíš pindat něco o tom, že je chyba v hráči, jenže na to se nikdo neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl jsem si to na svůj starý notebook, ale na analýzu to stačilo.

Todle má absolutně jednoduché vysvětlení. Po tom co jsi vystřelil po tom AMX a začal couvat, tak jsi stál daleko vzadu za křovím, tím pádem ti fungovalo jako krytí, ale zároveň ti brání ve výhledu. Druhý aspekt, je že stojíš daleko od hrany, tudíž se moh tank pohybovat jak zlava, tak od naproti pod svah a ty jsi neměl šanci ho ze své pozice spotnout. Když už se objevil pod tebou, tak ti ho spotla ta IS-8 nebo co to vedle tebe bylo. Přece fakt nechceš, aby jsi viděl i pod svah??

 

Chyba vašeho týmu byla, že nikdo nehlídal levou stranu od báze, přijel tam lorraine a amx, nejspíše ale i ta E-50. Po tvém spotnutí a zacouvání jsi už neměl nejmenší šanci něco spotovat z tak zadní pozice.

 

Rozhodně to nebyla nějaká chyba spot systému, ale jen prostě od Vás špatně zahraná obrana a od nich dobře vedený útok.

 

Snad ti to jako vysvětlení stačí..

Dík za vysvětlení. Zase jsem o něco chytřejší. :Smile_Default:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On asi myslí v XVM. Tam nad tankem za označením typu vidíš buď ' nebo *. Vím, že to souvisí s tím, že tank není na fullu, ale taky by mě zajímalo co přesně znamená jedno a druhé :Smile_Default:

 

ta čárka ' je základní věž bez možnosti instalace top děla a to druhý* je základní věž z možností instalace top děla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem v topicu o odpovědích vývojářů že WoT má nějakej problém s nejnovějšíma ovladačema od nvidia... ale pokud se to nebude opakovat tak bych to neřešil..

Jo to jsem také četl a před chvíli jsem se dočetl v odpovědích SerBa -

Storm testuje, zda nové (včerejší) nVidia drivery fungují dobře (SS: odezvy z Ruska tvrdí, že drivery fungují)

hm uvidíme... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ahoj.. satal se mi taková divná věc s T-25.. jel jsem himlhergotsdorf a po výstřelu mi zmizel kousek obrazu viz screen, po dalším výstřelu se to srovnalo do normálu. Nikdy se mi to nestalo.. grafika nvidia 630gt a nejnovější ovladače..

...

 

 

Taky by mohl házet chybu nějaký mod. Já mám zase problém se sčítačem damage, kdy se někdy (jednou za 100 bitev) zvětší nápis "celkem:" přes půl obrazovky a po dalším výstřelu je to zase OK. Vůbec nevím co to je, jednou to udělalo na začátku bitvy a párkrát v průběhu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám otázku.. proč, když se HBJ na něco zeptal, se na něj sesypala banda vopičáků a snažila se ho umlátit klackama a banánama???? stačila snad jedna odpověď a bez invektiv, ne???? :Smile-tongue:

 

a bobby ty se vzpamatuj a dávej bacha na chybi v češtině..

 

Myslím že se ho nikdo nesnažil umlátit a bobby není už bohužel vopičák.

 

Jinak blbou otázku lze čekat spousty blbých odpovědí. I když zde dostal spousty normálních odpovědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre

 

Myslim, ze dostal odpovedi na svou otazku. Jen byla kazda jineho razeni a posledni od bobbyho uz nebyla od opicaka. Ale netvrd mi, ze otazka, proc neco zamerne nastavuje, ze maji premiaky spatny win/los v dobe, kdy existuji kvanta ruznych statistik tanku na vsech serverech neni blbost. Kdyby to byla otazka na jeden premiak na celem serveru, tak to beru. Ale hledat neferove nastaveni podle sve statistiky neni uz ani konspirace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre

 

Myslim, ze dostal odpovedi na svou otazku. Jen byla kazda jineho razeni a posledni od bobbyho uz nebyla od opicaka. Ale netvrd mi, ze otazka, proc neco zamerne nastavuje, ze maji premiaky spatny win/los v dobe, kdy existuji kvanta ruznych statistik tanku na vsech serverech neni blbost. Kdyby to byla otazka na jeden premiak na celem serveru, tak to beru. Ale hledat neferove nastaveni podle sve statistiky neni uz ani konspirace...

chjo..

1)tak promiňte byli to 3 opičáci a jeden ex..

2)ano souhlasím že udělal chybu když si myslel že je znevýhodněn

3)jeho příspěvek začal slovy "hledám vysvětlení, je možné že je to nastavené...?" a vaše odpověď byla: si blb, umíš prd, podívej jak s tim hraju já.... (volně přeloženo)

 

tak já ti nevim Same.. nedalo se to napsat trochu jinak než mu v tom máchat čumák? např.: ne není to možné, podívej se na statistiky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Dame diskuzi v pratelskem tonu

 

1) moje odpoved byla k mym statistikam, pro srovnani. Bez dalsich komentaru. fakt nemam duvod se hadat. Fakt nic nastavene neni. :)

 

2) bez urazky vuci Joeovi, neni to poprve co prisla z jeho strany otazka na nejaky system nebo tank, kdy postavil dotaz na svem pohledu a svem hrani. Ale informaci k tem vecem je obrovska spousta. A chapu ze nekomu nejaky tank nesedne ake jinemu ano. Ale to preci neni duvod hned uvazovat ze je to nejaky nerf nebo system.

 

3) Bad_boy mu odpovedel ostreji ale na druhou stranu mu dodal odkaz na globalni statistiky.

 

4) bobby reagoval primo. Duvod neznam. Rekl to po svym. K tomu se muze vyjadrit sam.

 

Jinak stejne jako ty mam nainstalovany WOT Assistant. Hodil jsem si compare s Joem. Joe ma tanky, kde ma lepsi vysledky nez ja. A to mi potvrzuje, ze par oblibenych tanku mame spolecntch a v nekterych se lisime protoze nam sedly jinak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) souhlas bez výhrad a kdyby zůstalo jen u tvé odpovědi tak bychom tu teď nic neřešili...

ad 2) vaše diskuze znám.. :Smile-hiding: jen otázka.. nikdy se ti nestalo že jsi hrál jako bůh (dle zkresleného subjektivního mínění) a zaboha ne a ne vyhrát? to pak napadaj člověka různý blbosti... a někdo je tak frustrovanej že ho ani nenapadne hledat chybu někde jinde než ve hře..

ad 4) to je to co mě nakoplo k tomu napsat ten původní příspěvek

 

a když jsem si přečetl všechny příspěvky tak jak šly za sebou a viděl ty naklikaný mínusy vypadalo to jak útok opičí smečky :Smile_ohmy: Samuel, Bad_Boy, Golas + jeden EX... mno zřejmě to byla jen shoda náhod..

 

edit: ne smečky, ale tlupy.. :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak mínus jsem mu dal jen já z výše jmenovaných. Nevím proč v tom hledáš nějaký útok. Dal jsem mu ho proto, že je to pernamentní stěžovatel na vše možné. Všude píše jak je to jeho druhý účet a jak je zkušený a pak se ptá na ptákoviny jako nějakej nováček. A když mu nedej bože někdo napíše (v tomto případě trochu ostřeji), že prostě říká blbosti a moc dobře to ví, ať se radši podívá jak hraje. Tak se nám rozčílí, jak se ho vlastně nezajímá odpověď, která mu nehraje do kapsy....

 

Jediné co chtěl slyšet, že má pravdu a přitom to byla blbost. A promiň, ale hráč s tolika zkušenostmi, jak tvrdí že je, přece ví že existují nějaké statistiky tanků...

 

Mě spíše udivuje jak si s ním někdy dokážeš notovat, jako by ta hra byla jen proti Vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) souhlas bez výhrad

ad 2) vaše diskuze znám.. :Smile-hiding: jen otázka.. nikdy se ti nestalo že jsi hrál jako bůh (dle zkresleného subjektivního mínění) a zaboha ne a ne vyhrát? to pak napadaj člověka různý blbosti... a někdo je tak frustrovanej že ho ani nenapadne hledat chybu někde jinde než ve hře..

ad 4) to je to co mě nakoplo k tomu napsat ten původní příspěvek

 

a když jsem si přečetl všechny příspěvky tak jak šly za sebou a viděl ty naklikaný mínusy vypadalo to jak útok opičí smečky :Smile_ohmy: Samuel, Bad_Boy, Golas + jeden EX... mno zřejmě to byla jen shoda náhod..

 

edit: ne smečky, ale tlupy.. :Smile_smile:

 

Jednoduše řečeno. Ano, znám bitvy co hraju jako bůh a stejně to padne. Když to nejde, změním tank. Když to nejde dlouhodobě, vypnu a jdu si číst, nebo si pustím Mass Effect 3. Dělám vše proto, abych si tu hru neznechutil. Takže frustraci chápu ale sám se jí úspěšně bráním.

 

Mínusko ode mě rozhodně žádné nepřiletělo, nebo o tom nevím :) Plusy a mínusy pro mě nemají vypovídající hodnotu. A pokud se někomu nebudou líbit, klidně si svoje smažu jako už několikrát.

 

Co si pamatuju bobbyho já, bobby mluví hodně k věci a dost jsem se od něj sám naučil. A že jde přímo na věc, to se nedivím. protože tak, jako někoho může frustrovat hra, tak jiného může frustrovat neustále stěžování na něco. Jedna frustrace jako druhá.

 

A co se týče diskuzí s Joem, o jakémkoliv tanku s ním budu diskutovat já. Ale jsem člověk co se hrabe radši dva dny v informacích, než vypustím dotaz. A snažím se bez subjektivního pohledu. V tom je možná mezi mnou a Joem rozdíl. ( Debatu v Hyde parku teď neberu, to bylo něco jiného )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...