Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

objekt 268 versus Grille.vzdalenost 80 metru.rana,prask vybuch metr za grillem,rana musela jit durch,ale nic mu to nevzalo.super

replay nemam,zere me to FPS.

uz sem zazil v tehle hre hodne,ale tohle uz je moc

Batchat 25t versus T30.mam ju zezadu-mysleno T30,stojim na hrbu nad a kus za nim 4x rana na motor-ani jedna neprosla-5 rana mu sundala pas.strilel sem na motor.nechapu.pak ju smahla artyna.jedu dal a GW panter.300 hp.posledni naboj v zasobniku prask 264 hp dole a on me samozrejme sundal z mych 1200 hp.proste parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objekt 268 versus Grille.vzdalenost 80 metru.rana,prask vybuch metr za grillem,rana musela jit durch,ale nic mu to nevzalo.super

replay nemam,zere me to FPS.

uz sem zazil v tehle hre hodne,ale tohle uz je moc

Batchat 25t versus T30.mam ju zezadu-mysleno T30,stojim na hrbu nad a kus za nim 4x rana na motor-ani jedna neprosla-5 rana mu sundala pas.strilel sem na motor.nechapu.pak ju smahla artyna.jedu dal a GW panter.300 hp.posledni naboj v zasobniku prask 264 hp dole a on me samozrejme sundal z mych 1200 hp.proste parada.

 

I když to tady není populární, vysvětlení je jednoduché....manipulace s výsledky ze strany WG. Jsou bitvy, kdy projde každá rána a trefí se bez míření a jiné kdy míříš a netrefíš, trefíš a neprobiješ. Prostě se WG snaží o vyváženost výsledků.

 

P.S. Teď se do mě pusťte....MUHEHE! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas HeavyBoyJoe , vidím to každej den, jako včera nejdřív 5 výher no abych jim neutekl z průměru, tak pak hned zase 5 proher, to je ten jejich BALANC. NA druhou stranu se nedivím, to bude tou běloruskou mentalitou, tam to manipulací s volbama začíná a manipulací s přitroublejma hrama snad končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jsis odpověděl. Akorát rozdílnost těch národů mi tam moc nesedí v porovnání třídy, typu , vybavení.

Takže když si budu střilet jen tak do prázdna, jezdit po mape jen tak, třeba pořad dokola abych co nejvic najezdil, pak skočim někde z utesu abych přišel o nějaké to HP tak dostanu víc expu??Proč se na to vůbec ptam. Měl sem včera bitvu. Kousek vedle me stal typek. střilel uplne nesmyslne a vždycky čekal až sem neco ustřilel na posledni ranu tak to pak vyžral. Nakonec dostal vic expu jak ja.Tak mě zajíma co mu ty jeho expy tak ovlivnilo.

c439728cf0f1e0a79b13ade6d37cb6c4.jpg

a tady moje uspěšnost.

eb536c7803e9989a88e752a328dbe8b6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláčtní bonus v expech dostáváš za zabití, tím myslím tu poslední ránu která jej zničí. A taky mi příjde že hra rozdává zkušenosti za ujeté metry, tohle mi příjde hodně nelogický, ale myslím že to tak je.

Já sem žil v tom(nebo myslim, že to tak byvalo) že za kill neni nic.(jen prostě ta čarka na pažbě), že rozhodujici je DMG. spot, dmg za spot, cap, decap a možna obržene zasahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak .. rozdiel troch killov je určite znateľný vo výsledku pridelenia XP. Bohužial. No pravdepodobne je to z toho dôvodu, že aj tank s 1HP má rovnaký ničivý potenciál (samozrejme okrem zničenia, resp. poškodenia modulov)., akoby mal 100%HP

Možno by malo WG imlementovať tú ich 25% náhodilosť práve podľa váhy poškodenia tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem žil v tom(nebo myslim, že to tak byvalo) že za kill neni nic.(jen prostě ta čarka na pažbě), že rozhodujici je DMG. spot, dmg za spot, cap, decap a možna obržene zasahy.

 

+ záleží na tom, v čem sedíš ty a do jakého tieru se strefuješ. Vždycky mě pobaví, když mám s medkem mnohem více zkušeností za 1k damage a 1k damage upon detecting než TD o tier výše, které nastřílelo 4,5k damage. Podobně mi přijde, že dostávají za damage méně arty, a také mi přišlo, že v light tanku dostávám za damage více, než v medku nebo heavy - alespoň u tanku se scoutovacím MM. Za kill je myslím malý bonus.

Myslím, že za obdržené zásahy expy nejsou, trochu expů je za to, když přežiješ bitvu.

Citace nemám, je to jen to, co tak nějak tahám z paměti, že jsem to někde četl, plus vlastní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ záleží na tom, v čem sedíš ty a do jakého tieru se strefuješ. Vždycky mě pobaví, když mám s medkem mnohem více zkušeností za 1k damage a 1k damage upon detecting než TD o tier výše, které nastřílelo 4,5k damage. Podobně mi přijde, že dostávají za damage méně arty, a také mi přišlo, že v light tanku dostávám za damage více, než v medku nebo heavy - alespoň u tanku se scoutovacím MM. Za kill je myslím malý bonus.

Myslím, že za obdržené zásahy expy nejsou, trochu expů je za to, když přežiješ bitvu.

Citace nemám, je to jen to, co tak nějak tahám z paměti, že jsem to někde četl, plus vlastní zkušenost.

To je jasně, že zaleži v čem sediš a do čeho to šiješ, třeba 6 do 8 a že LT dostane víc atd. to vím. Mě se jedna o tento připad, kdy je všechno stejné. Oba sme měli LT 4 lieru. střileli sme do stejných tanku. stali sme skoro vedle sebe. akorat on je dycky vyžral. A nechce se mě věřit, že 3 vyžrané tanky je vic jak +600DMG.+60dmg za spot,+7 bodu capu,+4 spotnuté, +2 poškozené.proste hledám co udelal tak suproveho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasně, že zaleži v čem sediš a do čeho to šiješ, třeba 6 do 8 a že LT dostane víc atd. to vím. Mě se jedna o tento připad, kdy je všechno stejné. Oba sme měli LT 4 lieru. střileli sme do stejných tanku. stali sme skoro vedle sebe. akorat on je dycky vyžral. A nechce se mě věřit, že 3 vyžrané tanky je vic jak +600DMG.+60dmg za spot,+7 bodu capu,+4 spotnuté, +2 poškozené.proste hledám co udelal tak suproveho.

 

Jeste se zapomina na jednu vec. Pokud ty strilis do tanku, ktery ti spotuje nekdo jiny, dostanes pulku expu a penez a druha pulka jde skautovi. Ale v tabulce to neni poznat. Pouze nekdo dostane "damage upon detecting".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je spoting jak noha! Sledujte čas 8:45, jak se mi rozsvítí žárovka, což je 3 sekundy po spotu podle WG a pak mě sejme ta E-75 na asi méně než 50m a až pak se ukáže. Takže jedoucí tank, bez krytí, já stojím částečně za barákem a on mě vidí jak o 3 sekundy dřív.

 

http://mwreplays.com/replay/TPU92E9SCV7S/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se zapomina na jednu vec. Pokud ty strilis do tanku, ktery ti spotuje nekdo jiny, dostanes pulku expu a penez a druha pulka jde skautovi. Ale v tabulce to neni poznat. Pouze nekdo dostane "damage upon detecting".

To by taky šlo. Ale i tak se mě to zda divné.Ale asi to tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je spoting jak noha! Sledujte čas 8:45, jak se mi rozsvítí žárovka, což je 3 sekundy po spotu podle WG a pak mě sejme ta E-75 na asi méně než 50m a až pak se ukáže. Takže jedoucí tank, bez krytí, já stojím částečně za barákem a on mě vidí jak o 3 sekundy dřív.

 

http://mwreplays.com...y/TPU92E9SCV7S/

 

Jednoduche. Spotnul ti zadek, ale protoze ty na zadku nemas oci, tak jsi ho nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tech 50 metru uz se ukazal. Jen on ti tu ***** :Smile-bajan2: videl uz driv, treba na 70 metru.

Úžasné! Tahle hra je blbá jak 3 dny starý pes! Takto postavit spotovací systém může fakt jenom debil protože na tyhle vzdálenosti už je prakticky nemožné nějak reagovat s tak neohrabaným tankem. Nehledě na to, že bych ho musel slyšet a nepotřeboval ani vidět.... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasné! Tahle hra je blbá jak 3 dny starý pes! Takto postavit spotovací systém může fakt jenom debil protože na tyhle vzdálenosti už je prakticky nemožné nějak reagovat s tak neohrabaným tankem. Nehledě na to, že bych ho musel slyšet a nepotřeboval ani vidět.... :facepalmic:

Obávám se, Kanáre, že bys ho zevnitř tanku neslyšel ani kdyby táhnul na špagátu 20 prázdnejch hrnců. Ale, že je spotovací systém dost divnej je fakt. V tom ti musím dát za pravdu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto postavit spotovací systém může fakt jenom debil protože na tyhle vzdálenosti už je prakticky nemožné nějak reagovat s tak neohrabaným tankem.

A co má neohrabanost tanku dělat co se spotovacím systémem? To že máš neohrabaný tank je jeho nevýhoda a tak to prostě je. A to že pro tebe bylo nemožné zareagovat znamená, že ten co tě sejmul na tebe šel dobře, využil tvé slabiny.

Tenhle tvůj případ mi připomíná M103ku která couvala aby mě z poza rohu nasvítila a střelila mě, ale nějak mu asi nedošlo že když začne couvat že logicky já jeho uvidím první. Takže ji dostal a nakonec i dohořel a pak tam flamoval do chatu, že co to je za volovinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co má neohrabanost tanku dělat co se spotovacím systémem? To že máš neohrabaný tank je jeho nevýhoda a tak to prostě je. A to že pro tebe bylo nemožné zareagovat znamená, že ten co tě sejmul na tebe šel dobře, využil tvé slabiny.

Tenhle tvůj případ mi připomíná M103ku která couvala aby mě z poza rohu nasvítila a střelila mě, ale nějak mu asi nedošlo že když začne couvat že logicky já jeho uvidím první. Takže ji dostal a nakonec i dohořel a pak tam flamoval do chatu, že co to je za volovinu...

Tím jsem myslel to, že tanky nejsou vidět na tak malou vzdálenost, že je to až trapné. To, že jsem stál rovně a nikoliv bokem ke zdi bylo strachem z artyny, která by mě splešla jak nic. Nic to ale nemění na tom, že dřív, než ten spoting takto přehnali se hrálo mnohem lépe. Když už to chtějí hnát do takového extrému, tak ať u každého tanku zobrazují jeho úhel pohledu. Z tanku nebylo mo dobře vidět ale když sedíš u periskopu, tak víš, kam vidíš a kam už ne, kdežto takto nevím nic a mám se koukat podle čeho? Stačí vystrčit konec laufu a nebo mi musí koukat přední nárazník? Která část tanku je na to spotování lepší a je to u každého tanku stejné? Ten obrázek, kde je schéma spotovacích bodů jsem viděl ale to jsou asi body určené k tomu aby bylo vidět mě a ne, odkud a pod jakým úhlem vidím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ulozto.cz/xTB...pania-wotreplay

 

 

No tak jsem na to koukal a nastesti tam nenadavam :D Zapauzoval jsem si tam pozice v dobe kdy me dal a prilozil tam papir a spojil muj pas a jeho zbran. je to tak na hrane. Ale z meho pohledu me prijde, ze tam je zed. Ale tak urcite tam ty pasy videt jdou, kdyz me trefil, jen proste podle meho usudku strilel pres dum.

 

Promiň Wasilij, až dnes jsem se dostal k PC a kouknul na tvůj replay. Bohužel tě tam opravdu viděl, i když totálně mini mezerou a měl sakra kliku že každou tě trefil a prostřelil. Jelikož má věž vepřeději než ty, tak proto viděl tvůj podvozek a ty jeho ne....

Ale byla to fakt smůla, protože když si dáš přímku mezi tvým tankem a jeho kanonem, tak má okolo obou rohů jen pár centimetrů........ :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...