Přejít na obsah

CSTP - Československý tankový prapor


Recommended Posts



Zdravím Vás Smile_honoring.gif

Chcete aktivně hrát CLANWARS ? Nebo být jen členem klanu a v klidu si doexpit své tanky? U nás není problém. Uvítáme každého aktivního hráče jenž si může vybrat mezi našimi 2 klany CSTP a 2CSTP. Jenž první je zaměřen hlavně na každodenní CW a druhý pro začínající hráče ve světě WoT, kde si můžete v klidu doexpit svou techniku pod vedením ostřílených hráčů.

CO POŽADUJEME :
Aktivitu ve hře
Používání Teamspeaku 3
Slušné chování k členům klanu, tak i k ostatním hráčům
A snahu udělat náš klan lepším

CO MŮŽEME NABíDNOUT :
Vlastní Teamspeak 3 Server
Přátelskou atmosféru klanu
Vlastní webové stránky http://cstp.wobo.cz/...-webu-cstp.html a fórum http://cstp.uforum.eu/
Možnost kariérního postupu ve vedení klanu
A hlavně aktivní hraní s přáteli


Pokud máte zájem přidat se k nám, podejte si přihlášku na našem webu.
Nebo si mě můžete odchytnout přímo ve hře pod nickem kalich1982


Pokud se k nám chcete přidat rádi vás uvítáme Smile_Default.gif

Clan Leader kalich1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ

 

Chtěl bych poděkovat naŠemu bývalému zÁstupci velitele Rasty5 za vykradenÍ klanové pokladny a odlÁkÁnÍ několika hrÁču z naŠeho klanu na faleŠné informace !!!

 

Takže Rasty5 moc ti děkujeme a přejeme ti mnoho ŠtěstÍ ve tvém novém působiŠti !!! Zbylý tým CSTP

 

OstatnÍm hrÁčum přejeme aby se jim nestalo že narazÍ na takového člověka ve WoT ani v životě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale to, že Rasty5 je parchant víme od doby co jsme byli v Africe. Co potom začal svojemu klanu a všem okolo (TNT, atp..) tvrdit přesný opak toho co říkal na TS.... Bylo mi jasný, že to jednou nějak takhle dopadne. "A v podstatě jste si nic jinýho nezasloužily" když nevěříte 10 klanům co říkají pravdu a vy jim nevěříte i přes všechny důkazy. Jinak je mi líto, že jsou hráči co jsou toho schopní. Hodně štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s tím asi WG udělá?

 

Přetažení hráčů pokud vím není proti pravidlům.

K nakládání s pokladnou mu dal asi někdo pravomoc a on jí využil.

 

Podobné jako u jiných her. Občas se najde hráč co využije příležitost.

Sice to není běžné, ale zároveň nic neobvyklého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale to, že Rasty5 je parchant víme od doby co jsme byli v Africe. Co potom začal svojemu klanu a všem okolo (TNT, atp..) tvrdit přesný opak toho co říkal na TS.... Bylo mi jasný, že to jednou nějak takhle dopadne. "A v podstatě jste si nic jinýho nezasloužily" když nevěříte 10 klanům co říkají pravdu a vy jim nevěříte i přes všechny důkazy. Jinak je mi líto, že jsou hráči co jsou toho schopní. Hodně štěstí...

 

Kalichu, souhlasím s citovaným. Taky jsem byl v Africe v alianci a na poradách přes TS jsem poznal výše uvedené individum a jeho následné zachování se jako podrazáka.

V reálném životě na pěst...

Holt chybami se člověk učí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nepatřím mezi ty aktivní hráče, protože mám relativně méně času a jsem rád když můžu něco expit, ale když bylo potřeba a byl sem ve hře, tak sem do CW taky zaskočil. Je fakt že Rasty coby velitel kolem sebe shromáždil aktivnější hráče, kteří hráli denně a na získané goldy by měli i nárok v případě normálního rozchodu, ale to že je prakticky ukradl z klanové pokladny, tímto způsobem opravdu u mne hodně klesl. Neznám zákulisní jednání mezi veliteli spřátelených klanů, ale občas sem nechápal o co se Rasty pokouší a obecně mně velmi mrzí, že početná československá komunita není schopná více spolupracovat. Spíš se to hemží podrazy, špehováním a podobnými nechutnostmi, což je bohužel odraz reality v Čechách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chtel bych se take vyjadrit k rastymu... Rasty je č***k vsech č****ů!!! jsem bohuzel jeden z tech ktere rasty zlakal do sveho noveho klanu na falesne info. Hned jak jsem se dozvedel o tom co provedl byl jsem uz zabanovany na TS a blikaly mi v garazi zpravy typu kryso, za valky by te zastrelili apod. Pokud ho nekdy potkam v bitve zabiju ho bez ohledu jestli bude v mem tymu... Chtel bych jeste jednou podekovat Kalichovi1982 a ostatnim clenum kteri se me zastali a vzali me zpet do CSTP:) rasty je krysa... Deratizace prave zacala ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud mám mluvit za mě... je to jen takový menší focus jak czsk scéna funguje...

když jsem se rozhodoval tenkrát jestli SV nebo CSTP tak jenom to že byl v CSTP Rusty a ještě ke všemu na postu deputy... mě donutilo jít do SV...

Nicméně důvěra v něj byla plně zneužita a také příkladně potrestána :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně důvěra v něj byla plně zneužita a také příkladně potrestána :Smile_smile:

 

To myslíš vážně ? Důvěra má být příkladně potrestána ? Důvěra je podle mne dobrá lidská vlastnost a není rozhodně třeba trestat.

Samozřejmě že se člověk může občas spálit. Přijde mi, že máš z toho co se stalo vlastně radost. A škodolibost podle mě není dobrá lidská vlastnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš vážně ? Důvěra má být příkladně potrestána ? Důvěra je podle mne dobrá lidská vlastnost a není rozhodně třeba trestat.

Samozřejmě že se člověk může občas spálit. Přijde mi, že máš z toho co se stalo vlastně radost. A škodolibost podle mě není dobrá lidská vlastnost.

jenže ten rusty měl špatnou reputaci ještě dříve, kolovali divné zvěsti na foru. Z dané situace nemám žádnou radost, jenom komentuji jako mírně nezainteresovaný divák, na to mám právo jako všici tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Konečne aj zarytí spojenci rustyho pochopili aký je to on klamár a ako pekne vedel vybabrať s každým. Žiaľ či sa to niekomu páči, alebo nie ja som rád, že tento čin vykonal. Aspoň sa ostatním konečne otvorili oči a vidia čo všetko bola pravda. Mňa stále proste mrzí jak jeden rusty5 dokázal otočiť pár cz/sk klanov proti ďalším cz/sk klanom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

když o tom tak přemýšlím tak já jsem vlastně nikdy žádnej žold nedostával :/ možná proto že jsem byl jen v klanech co se nikam nedostaly :DD

 

jinak mě se tohle vlákno líbí, žádnejch 50 zbytečnejch pravidel jak ostatní klany, prostě napište mi a uvidí se, to je dobrý. já si vás dám do záložek a pak někdy napíšu. já sice tanky teď moc nehraju ale určitě zase začnu právě kvůli CW, ty mi trochu chybí. to bylo jediný co mělo v tankách trochu úroveň. jdete bojovat do Evropy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...