Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Dělají vše pro to aby artyn bylo ještě víc, dokonce i mapy upravují tak, aby se nedalo dobře schovat. Prý je upravená ulice, která navazuje na uličku smrti v Himmelsdorfu a dá se tak prý od kostela do uličky pálit s artynou uplně volně. Mají smůlu pánové z WG, doběhne mi PÚ a už mě nikdo neuvidí výš, jak na tieru 8 a to ještě jenom s Lowem a T-34. Celé hraní přenesu na Mikromause a bude klid. Celkově WoT omezím a občasné hraní protože na tuhle jejich hru nehodlám přistoupit. Tak dlouho mě ještě nikdo na hlavu nesral, to se musí nechat, že to se jim podařilo :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc pořád sere to jejich buffování a nerfování...A hlavně když to dělaj i u prémiáků..No a prioritou pro letošní rok budou artny, taky skvělý...nedivil bych se, kdybych tu hru už na konci roku nehrál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn pani z WG. Experiment s goldovkama jim nevadi... Ale aby zkusili dat limit 3 spg, toho se boji. ja panum vzkazuju, ze fronty by se urcite zmensovali, protoze by hodne lidi hralo 9 + 10 tier, ktery ted nehrajou kvuli poctu artyn.

Ja som to nečítal to ich vyjadrenie, ale údajne by boli nevyvážené aj tanky, veľa skautov, veľa MT na jednej strane a na druhej zase veľa HT a pod. A tak isto by sa na hru s SPG pravdepodobne nikto nedočkal, kvôli dlhému čakaniu. Aspoň tak jeden to popisoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máme to tady. Masové povstání. Co dojebáno nebylo, bude již brzy, Co v plánu dojebat nebylo, bylo vymyšleno. No podle mého názoru tam ta arogance je hodně znát. Navíc sem asi trošku nepochopil to s typem 59? To že z něj udělali špatnej přémiák musí být známo i novorozeněti, ale nemají doufám v plánu udělat z něj normální tank na tieru 8, že ne. Jestli ano, beru i šeky za jeho původní goldovou cenu. Díky :Smile_bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělají vše pro to aby artyn bylo ještě víc, dokonce i mapy upravují tak, aby se nedalo dobře schovat.

Až na to, že v hre je SPG teraz menej, takže si napísal absolútny nezmysel. Uvidíme ako sa to vydarí s tými novými SPG, či sa to nejako dá ešte viac k lepšiemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ještě nepřišli na to, že hra se dostala do stádia, kdy už příliv nových hráčů nevyváží odchody, omezování hraní a nebo hraní jenom s něčím, kterým se brání proti tomu bordelu staří mazáci. Stále si myslí, že oni jsou ti chytří, kteří vědí nejlépe, jak to dělat aby si udrželi hráče ale ono to tak už není a běhen tohoto roku asi dojde k ještě zoufalejším změnám, které budou mít minimální efekt pro WG ale velký efekt pro nasranost komunity. Můžeme se jenom modlit aby jim to došloco nejdříve, že by měli naslouchat komunitě a ne svým ekonomickým rádcům. Například Wasilek to trefil uplně přesně. Nic nedonutí zvýšit počet hráčů na tierech 10 než snížení počtu artyn a co dělá WG? Přesný opak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nedonutí zvýšit počet hráčů na tierech 10 než snížení počtu artyn a co dělá WG? Přesný opak!

Znížila to na 5, lepšie ako 8, nie? To je pravda, ale ja si nechcem nikoho zastávať, ale ak predsa by písali pravdu a malo by to za následok nevyváženosti týmov a nekonečnej fronte, tak je lepšie to nechať tak ako je. Vznikol by ďalší a ešte horší bordel ako je. Otázkou je, že či si to aspoň oni sami skúsili v praxi, alebo je to len ich teoretická odpoveď - odhad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to, že v hre je SPG teraz menej, takže si napísal absolútny nezmysel. Uvidíme ako sa to vydarí s tými novými SPG, či sa to nejako dá ešte viac k lepšiemu.

Kubo, tys nějak nezaznamenal, že je MM nastavený tak, aby bylo maximálně 5 artyn na jeden tým?! Takže jich není méně ale pouze jsou rovnoměrněji rozložené jejich počty. Nevím, jak ty ale mě je uplně fuk, zda je tam těch hyen 5 a nebo jenom 3. Když se hraje tier 10, tak je tam v každé bitvě 4 - 5 artyn a to je vzhledem k tomu, že mapy očesali o známé skrýše, srovnali povrch o vyšší skály, narovnali ulice naprosto opačný výsledek, než bychom chtěli. Teda "my" normální hráči, kterým do bitvy stačí artyny 2 a 3 už bereme jen jako výjímku. Celý efekt této akce od WG je takový, že se hraje ještě hůř, než před tím. Osobně jsem byl radši, když se mi 1 - 2 x z 10-ti bitev objevilo 6 a nebo 7 artyn, když ten zbytek bitev byl jenom se dvěmi, maxmálně třemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znížila to na 5, lepšie ako 8, nie? To je pravda, ale ja si nechcem nikoho zastávať, ale ak predsa by písali pravdu a malo by to za následok nevyváženosti týmov a nekonečnej fronte, tak je lepšie to nechať tak ako je. Vznikol by ďalší a ešte horší bordel ako je. Otázkou je, že či si to aspoň oni sami skúsili v praxi, alebo je to len ich teoretická odpoveď - odhad.

Nic nezkusili, to by šlo udělat během hodiny a nemusel by na to být ani žádný pač. Čekací fronty lze lehce odstranit jednoduchým nastavením možnosti volby artyny + nějakého tanku a když bude čekání delší jak 60s, tak to do hry hodí tank a je to! Vlk artynář se nažere a koza tankystická zůstane celá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak sem psal .... kdyby si nejaka vetsi gamingova spolecnost rekla ,,tak a udelame tanky,, tak WG zkonci.... nesmyslny zmeny, hra je draha pro premium uzivatele, narocnost na HW pri nejvyzsich detailech je taky silena kdyz si vemu jakou grafiku ma treba BF2:BC a ze mi slape uplne krasne....

 

sem pocitacovej antitalent a vubec tomu nerozumim ale proc jiny hry maji 100x lepsi grafiku a nejsou tak narocny ?? (engine?? nevim nevyznam se)

 

jednoduchej navod: Jina spolecnost (lidi kteri rozumi sve praci), lepsi engine (pokud to teda ovlivni narocnost/grafika), nedomrsenej balanc tanku a vymejsleni blbosti = konec WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pattone, také mě udivuje, že už to někdo nedělá. Jak jsem blbej, tak bych asi uměl sestavit jenoduchá pravidla, jak by takový nový WoT měl vypadat a kdyby to dalo dohromady pár lidí tady z fóra, tak by to byl naprostý skvost! O tom nepochybuju. Jen, jaxi chybí peníze a programátoři....teoreticky to máme zmáknuté.... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je sumafuk co sa bude nerfovat-e-100 je viac ako podpriemerny(bez goldov) a rozhodujem s nim bitky tzn mne sadol

Kv5 ma podpriemerny gun-zarabam s tym velmi dobre

Proste podpriemerny tank+podpriemerny hrac=podpriemerny vysledok len vdaka podpriemernemu tymu

Tym chcem povedat ze JA sa dokazem prisposobit

Jedine co ma sere je ze daju X arty

Arty-jedina vec co ma vytaca

(zasobniky uz ani tak ne a hufnic neni tal vela)

Nech si nerfnu bok e100-z boku nedingne ani tigra(odskusane) ako do veze tak aj do spodku a ten spaced nepomaha

Takze... Nejako bude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nezkusili, to by šlo udělat během hodiny a nemusel by na to být ani žádný pač. Čekací fronty lze lehce odstranit jednoduchým nastavením možnosti volby artyny + nějakého tanku a když bude čekání delší jak 60s, tak to do hry hodí tank a je to! Vlk artynář se nažere a koza tankystická zůstane celá.

Ako vieš, že neskúsili? Nevieme, že či skúsili a neskúsili a ty vieš, že neskúsili? Zase nie je všetko tak jednoduché, ako to vyzerá a ako ty popisuješ. Každopádne by to chcelo lepšie info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo mi porovnat např. úroveň grafiky, stability, FPS atd. u Tanků a u War Thunder. Jsem zíral, jak mám vlastně dobrou kartu, připojení, procesor. WG by se mělo především zamyslet nad technickou stránkou hry a ne stále vymýšlet nějaké pičov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...