Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

tohle je ovsem pekelna story ! zavedli, udajne zrusili ?!? potichu zavedli znova a priznali to.. beha z toho az mraz po zadech

Teď tě, přiznám se, nechápu. Byla tady dlouho diskutovaná teorie o lepším losu pro nově vyexpené tanky. V oblasti domněnek, a vět typu zdá se mi, podle mého, atd. Něteří to samozřejmě pokládáli za utopii.Nedávno to ale z WG potvrdili, že to tak doopravdy je. Jestli je to z tvého pohledu pekelná story, tak tě lituju.

Jen abych ujasnil - já hraju pro potěšení a konspiračky nebo vůbec dohady o čemkoliv tady na foru jsou mi buřt. Ale čtu to, sleduju. Tak jsem ti odpověděl - nic víc a nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc - s Kanárem ve spoustě věcí nesouhlasím, a občas se vyjadřuje jako sebestředný všeználek, ale v jednom mi mluví z duše - WG možnost manipulace má, a ve spoustě věcí ji také využívá a přiznává (nerf, buff, nové tanky,...), pak je na místě otázka, kde se zastaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď tě, přiznám se, nechápu. Byla tady dlouho diskutovaná teorie o lepším losu pro nově vyexpené tanky. V oblasti domněnek, a vět typu zdá se mi, podle mého, atd. Něteří to samozřejmě pokládáli za utopii.Nedávno to ale z WG potvrdili, že to tak doopravdy je. Jestli je to z tvého pohledu pekelná story, tak tě lituju.

Jen abych ujasnil - já hraju pro potěšení a konspiračky nebo vůbec dohady o čemkoliv tady na foru jsou mi buřt. Ale čtu to, sleduju. Tak jsem ti odpověděl - nic víc a nic míň.

mysleno takhle: Ze zacatku to nebyla teorie ale oznamena novinka: tanky budou mit prvnich par her lepsi MM.. nejakou dobu to bezelo, pak to zrusili (mozna udajne) pak to zavedli, bez ohlaseni a po nejaky dobe to zase verejne priznali ze je to opet nasazeno.

ale o co mi jde.. Sry ale o co jako jde ? tohle je tak marginalni, kosmeticka zalezitost, ze me je to vlastne uplne burt jestli to prvni zavedli a pak oznamili, nebo opacne. a nevidim duvod se v tom piplat. Jako konspiracni toerie mi to prijde skoro ubohe rpotoze to ma naprosto minimalni vliv na hru jako takovou.

 

Ad upravy hry za behu, nerfy, buffy atp.. Me vadi ten vas pohled: svine jedny furt neco stelujou, kde se zastavi.. Ja doufam ze nikde. Ten prvotni duvod uprav je snaha mit tu hru vybalancovanou a zabavnou, mit spokojene hrace. spokojeni hraci = vic hracu, vice penez. Ja poste nechapu proc tohle porad vnimate tak desne negativne. se podivejte jak hra vypadala ve verzi 6.xxx a kde je ted.. budme radi za na tom furt neco delaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já osobně bych raději hrál tu verzi, která tu byla před rokem a půl. Nějaké efekty a krásná krajina mě neberou, to mám beztak vypnuté a né proto, že mi to PC neutáhne ale proto, že se to pak nedá pořádně hrát. A tvrdit, že se snaží o vyváženou hru, tak to je hodně alibistické protože dát do testu něco super OP a pak to hned ve hře pořádně nerfnout, tak tomu já říkám MANIPULACE pro zisk a nikoliv snaha o vyváženou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mysleno takhle: Ze zacatku to nebyla teorie ale oznamena novinka: tanky budou mit prvnich par her lepsi MM.. nejakou dobu to bezelo, pak to zrusili (mozna udajne) pak to zavedli, bez ohlaseni a po nejaky dobe to zase verejne priznali ze je to opet nasazeno.

ale o co mi jde.. Sry ale o co jako jde ? tohle je tak marginalni, kosmeticka zalezitost, ze me je to vlastne uplne burt jestli to prvni zavedli a pak oznamili, nebo opacne. a nevidim duvod se v tom piplat. Jako konspiracni toerie mi to prijde skoro ubohe rpotoze to ma naprosto minimalni vliv na hru jako takovou.

 

Ad upravy hry za behu, nerfy, buffy atp.. Me vadi ten vas pohled: svine jedny furt neco stelujou, kde se zastavi.. Ja doufam ze nikde. Ten prvotni duvod uprav je snaha mit tu hru vybalancovanou a zabavnou, mit spokojene hrace. spokojeni hraci = vic hracu, vice penez. Ja poste nechapu proc tohle porad vnimate tak desne negativne. se podivejte jak hra vypadala ve verzi 6.xxx a kde je ted.. budme radi za na tom furt neco delaj

Mě do toho nepleť, já jsem v rámci svých výkonů spokojený :-D Mám názor, že ať s tím udělají cokoliv, tak dost hráčů bude pořád. Včetně mě ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lol. Ty tu nadavas ze ti strely litaju do zeme a pritom sa wg vyjadrilo ze ked mas najnizsie detaily tak sa zle vykresluje krajinka, teda kopceky su mensie nie su tak zvlnene a pod.

 

Základní textury jsou pořád stejné. Taktéž zobrazení tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že tady vyrukuješ s touhou po penězích.. blbější argument si vymyslet fakt nemůžeš.

 

Tady se musím "Kanara" zastat... WG je normální firma, jejímž HLAVNÍM "posláním" je ZISK. Ty tanky neudělali proto, aby se zavděčili "tankomilům", děckám atd. atd., ale protože chtějí VYDĚLAT. A cesty k výdělku jsou různorodé, že ano :-) obecně vzato, chceš mít co největší počet platících hráčů. A kteří to asi budou? Snad skilleři, kterých je vzhledem k noobíkům jako šafránu? Nebo to budou spíše právě ti NOOBÍCI, kteří přinesou firmě největší zisky? :-) A lze předpokládat, že firma udělá skoro vše pro to, aby ta nejpočetnější skupina hráčů byla spokojená = jakžtakž se bavila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se musím "Kanara" zastat... WG je normální firma, jejímž HLAVNÍM "posláním" je ZISK. Ty tanky neudělali proto, aby se zavděčili "tankomilům", děckám atd. atd., ale protože chtějí VYDĚLAT. A cesty k výdělku jsou různorodé, že ano :-) obecně vzato, chceš mít co největší počet platících hráčů. A kteří to asi budou? Snad skilleři, kterých je vzhledem k noobíkům jako šafránu? Nebo to budou spíše právě ti NOOBÍCI, kteří přinesou firmě největší zisky? :-) A lze předpokládat, že firma udělá skoro vše pro to, aby ta nejpočetnější skupina hráčů byla spokojená = jakžtakž se bavila?

asi tak jak pises

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se musím "Kanara" zastat... WG je normální firma, jejímž HLAVNÍM "posláním" je ZISK. Ty tanky neudělali proto, aby se zavděčili "tankomilům", děckám atd. atd., ale protože chtějí VYDĚLAT. A cesty k výdělku jsou různorodé, že ano :-) obecně vzato, chceš mít co největší počet platících hráčů. A kteří to asi budou? Snad skilleři, kterých je vzhledem k noobíkům jako šafránu? Nebo to budou spíše právě ti NOOBÍCI, kteří přinesou firmě největší zisky? :-) A lze předpokládat, že firma udělá skoro vše pro to, aby ta nejpočetnější skupina hráčů byla spokojená = jakžtakž se bavila?

tad jde dost o uhel pohledu... Myslis ze prvotni impuls byl: chceme vic penez, co tahle udelat 10 tieru arty ? kolik nam to prinese ?

Anebo: twe furt si vsude stezujou na arty pojdme s tim neco delat nebo nam zdrhnou nebo prinejmensim nebudou delat pozitivni reklamu

nevim proc sem tahas nooby a skillery.. jasne ze je zajima kvantita a ne kvalita.. ale prave z i tohodle pohledu je pocet artyn tak okrajova zalezistost ze pochybuju ta myslenka byla vice artyn vice penez.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasně že zisk chtějí, kdo by nechtěl, ale ono to tak jednoduché zase není, v každé hře je samozřejmě nejvíce průměrných hráčů a pak jsou tzv. skilly. Hráči kteří jsou esa a ty WG samozřejmě potřebuje, protože ti průměrní se těm skillám snaží přiblížit , nebo vyrovnat a tady pak přichází zisk firmy. Na tom je postaven tento model. Bez skill není zisk. Každý hráč má prostě nějakou úroveň , které dosáhne a pak stojí. Pokud chce tuto úroveň překonat musí začít investovat .Kupodivu Wot je asi jediná hra, kde skilla dále nemusí do hry investovat, je schopen si v pohodě vydělat za měsíc cca 4000 goldů, což mu v pohodě pokryje náklady na provoz hry.

 

Takže nidky neuvěřím tomu, že WG chce dobré hráče vystrnadit, bylo by to proti jejím zájmům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si nerozumíme ale já netvrdím, že WG chce zvýšit počet artyn aby na tom vydělalo. Tvrdím, že dělá vše pro to, aby se jim počet artyn (ten celkový) nesnížil, popřípadě raději zvýšil, přičemž aby jich v bitvách bylo méně. A to je podle mě neřešitelný problém. Původní maximální tier pro arty byl 6 a jejich počty byly nezajímavé. WG proto chtělo zvednout zájem a zavedlo tier 7 a 8 a tím se spustil ten tanec, který jim zvednul zisky a zároveň nadělal problémy. Zní to nelogicky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak teda zní tvá verze? To by mě velmi zajímalo. Napsat totiž, že je něco blbost, to umí každý trouba, to uznáš, že? A hlavně nevím, která část je blbost protože jestli komplet, tak potom jsi vedle protože WG samo psalo, že se úpravami snaží docílit toho aby se počty artyn v bitvách automaticky rozložily a nedocházelo k jejich přemnožovaní a že pak nebude třeba jejich omezování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si nerozumíme ale já netvrdím, že WG chce zvýšit počet artyn aby na tom vydělalo. Tvrdím, že dělá vše pro to, aby se jim počet artyn (ten celkový) nesnížil, popřípadě raději zvýšil, přičemž aby jich v bitvách bylo méně. A to je podle mě neřešitelný problém. Původní maximální tier pro arty byl 6 a jejich počty byly nezajímavé. WG proto chtělo zvednout zájem a zavedlo tier 7 a 8 a tím se spustil ten tanec, který jim zvednul zisky a zároveň nadělal problémy. Zní to nelogicky?

 

Nějak nerozumím tomu, proč zrovna arty je skupina, která zvedla zisky.

Nebo co je myšleno tím "tancem, který jim zvedl zisky"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nerozumím tomu, proč zrovna arty je skupina, která zvedla zisky.

Nebo co je myšleno tím "tancem, který jim zvedl zisky"?

DOkud byla artyna pouze do tieru 6, tak jich bylo tak akorát a nikoho jejich počet a ani jejich vliv na bitvy nezajímal. Bylo to naprosto OK, vyvážené a bez problému. Artyna byla spíše zastavovací a odstrašující a vyšťourávací element a artynář to musel setsakra umět aby něco tomu týmu přinesl. Když jsi jich potkal víc, jak 2 v týmu, tak to byl svátek. Proč WG přidalo dva tiery, tak to opravdu nevím ale logické vysvětlení se nabízí pouze jedno. Sledují totiž, jak se který stroj ve hře používá a určitě se jim nelíbilo, že ty artyny jsou málo v kurzu. Jak nalákat hráče aby něco hráli je v této hře snad už dávno jasné každému a tak prostě přidali 2 tiery a vytvořili parádní hračku pro všechny, kteří si chtějí fláknout téměř beztrestně tank na jednu ránu. O této chvíle počet artyn narůstal a dospěl do takových počtů, kdy muselo WG udělat opatření a omezit jejich počet na 5 pro tým. Ten počet je odhadem asi 20% z celkového počtu hráčů a jak je mi vyčítáno, tak je to opravdu jenom hrubý odhad, ke kterému jsem dospěl pouze tím, že sleduju čekací frontu před bitvou, což si může dělat každý a pro představu si myslím, že to uplně stačí. Někdy je mi z těch čísel uplně blbě a čekání raději přeruším. Ne, že by to nějak pomohlo ale aspoň mám pocit, že jsem se vyhnul přeartylerování. No, a 20% (klidně i 10%, ať nežeru) z celkového počtu hráčů je docela silná skupina, která musí kupovat prémka a goldy aby si vyexpila svou osmičkovou a brzo i desítkovou artynu, takže se to na zisku muselo projevit. Nelze si myslet, že by tato skupina hráčů vznikla pouze tím, že občas vytáhnou artynu aby měli nějakou změnu. Jsou to hráči, kteří v artyně našli svou oblíbenou hru a tanky hrají jenom okrajově a kdyby artyny neměli, tak do tanků tolik peněz nevrazí protože je to s nimi z různých důvodů nebaví tak, jako s artynami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych teda nedal. Expit artynu, to je fakt za trest. Já si dělal GWtE ještě v dobách, kdy žádná artypárty neexistovala a i tak to bylo strašně moc bitev. Pak jsem si blbec myslel, že s Batartynou budu lovit artyny a tak jsem to přetrpěl a vyexpil ji, a teď jenom čekám co ten nerf přinese protože už teď je to nepoužitelná artyna, takže ji asi pak prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak teda zní tvá verze? To by mě velmi zajímalo. Napsat totiž, že je něco blbost, to umí každý trouba, to uznáš, že? A hlavně nevím, která část je blbost protože jestli komplet, tak potom jsi vedle protože WG samo psalo, že se úpravami snaží docílit toho aby se počty artyn v bitvách automaticky rozložily a nedocházelo k jejich přemnožovaní a že pak nebude třeba jejich omezování.

 hele Kanárku, přečti si po sobě co píšeš, v jednom topicu napíšeš:

Asi neumíš číst ale poněkud divně si to pochopil. Artyn bude asi CELKOVĚ víc protože přidáním tierů se bude muset déle expit, což je asi logický zývěr, ne? NAvíc WG by rádo aby jich bylo víc protože je to slušný kšeft.

první nesmysl, protože expů na 8 tier arty je potřeba cca stejně jako na 10 tier ostatních strojů, takže počet bitev bude stejný, jen se zvedne cena za stroje.

 

druhé tvrzení:

Asi si nerozumíme ale já netvrdím, že WG chce zvýšit počet artyn aby na tom vydělalo.

takže asi tak.

 

co já vím tak 7 tier arty už byl otevřené betě a přidal se jen 8.

 

Můj názor na arty máš o pár topiců výše a podle mě WG je posune problém na tiery 5 a 6, kde to bude podstatně horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba teorie o lepším nasazování nově pořízených tanků. A potvrzena.

Vtipné na tom ovšem je, že když si prohledáš historii zdejších příspěvku, tak zrovna tuhle "teorii" skoro nikdo nevyvracel. Byla totiž o tom zmíňka i na wiki, jenomže problém je, jak říka Bobby, že WG kolikrát tohle potvrdilo a popřelo, takže nikdo doopravdy neví jak to teď je. Dle mého žádnou další potvrzenou konspiračku nenajdeš, protože to co se tu častokrát vyplodilo by nevymyslel ani sám Lukašenko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...