Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Po přečtení změn v 0.8.6. se mi začíná vracet víra ve WG.

 Ježírmarná proč? Ubude tím snad ignorantů ve hře? 

 

Ať tohle WG řeší, nestojím o další mapu, protože stejně za den odjezdím 5-6 stále dokola stejných mapách. (Včera jsem byl doma, odjel 51 her na 8 mapách, jsem si to spočítal.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Zlobny neví, zda bude arty cap odstraněn zároveň s 0.8.6 a nebo až později (SerB potvdil, že později), ale nerf artyn je přípravou pro jeho odstranění (Schorai: Nerf? Nepsali všude, jak to bude stejné, jen předchází příliš OP stavu?)

 

Tak jak tomu mám rozumnět? Jako že odstraní arty cap na 5 a tím pádem bude zase možná obludnost typu 8 na každý straně???? Nebo že arty cap bude snížen, dejme tomu, na 3 na každý straně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plán je takový, že po tom nerfnutí artyn a po přidání artyn tieru 9 a 10 se jejich počty sníží a jejich výskyt rozprostře a tím pádem nebude jejich omezování třeba. Což je asi největší nesmysl, jaký jsem kdy zažil. Asi tomu sami nevěří a tak zatím omezení na 5 atyn nechávají. Podle mého soudu jsou počty artyn dané těmi 20% hráčů, kteří nemají zájem hrát nějaké tanky a to je jedno z jakého důvodu. Není jich málo, kteří mastí artyny jenom proto, protože mají nízký FPS a o těch dalších nemá cenu ani psát. 90% artyn je rudých jak Kladno. No, a těchto cca 20% to bude hrát dál i kdyby se WG na hlavu stavělo a žádné posuny, vylepšení a nerfnutí na to nebudou mít vliv. Jediné řešení je omezit artyny na 2 kusy na tým a udělat pro ně speciální čekací frontu s možností zvolit si jako náhradu tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ked su vsetky arty cervene tak co riesis??? Potom by ta nemali ani trafit. Ale inak suhlasim ze tym posunom sa nic nezmeni lebo budu mat len ine cislo tieru.

Arty trefit nemusí a když je tam 5 artyn, tak ona se nějaká nakonec trefí i když nechce, že? A tím posunem jich bude jistě víc, než jich je teď. Už jenom proto, že bude velká spousta hráčů, kteří arty tier 10 nemají a budou hrát tisíce bitev s tierem 8 a 9, než té poslední dosáhnou. Rozložení artyn podle tierů v bitvách se díky tomu množství asi nijak neprojeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, že Kanár vždycky napíše, co si myslí, že si WG myslí, když si něco usmyslí, a že on, Kanár, si o tom osobně myslí, že je to ten největší nesmysl. Já osobně si ale myslím, že si pánové v Minsku myslí něco úplně jiného, než si myslí Kanár, že si myslí. Kdyby si totiž mysleli to, co si Kanár myslí, že si myslí, jezdili bychom všichni v prototypech Abramsů z druhé světové, a to rychlostí, která by byla na začátku bitvy určena jako 60+-62,5%x1,2/(1+-25%) km/h a bitvy by byly rozhodnuty po odečtu, protože WG ovládá v každém týmu 14 najatých Poláků na každé straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posunem se změní hodně , jen nevím jestli k dobrému. Na X tieru bylo přeartynováno z jednoho prostého důvodu a to že tam díky MM skončili arty od 6 tieru výše. Díky rozprostření by měly mít arty stejný MM jako tanky +- 2, což by mělo pomoct hře na 9 10 tieru. Ale mám velké obavy, co to udělá na 5 a 6 tieru, když by tam mohly být arty od 3 do 8. Tak vidím průšvih, protože jestli jsou nějaké arty OP , tak to jsou ty malé ludry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, že Kanár vždycky napíše, co si myslí, že si WG myslí, když si něco usmyslí, a že on, Kanár, si o tom osobně myslí, že je to ten největší nesmysl. Já osobně si ale myslím, že si pánové v Minsku myslí něco úplně jiného, než si myslí Kanár, že si myslí. Kdyby si totiž mysleli to, co si Kanár myslí, že si myslí, jezdili bychom všichni v prototypech Abramsů z druhé světové, a to rychlostí, která by byla na začátku bitvy určena jako 60+-62,5%x1,2/(1+-25%) km/h a bitvy by byly rozhodnuty po odečtu, protože WG ovládá v každém týmu 14 najatých Poláků na každé straně.

 jsem si právě vylil kafe do klávesnice :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mně se líbí, že Kanár vždycky napíše, co si myslí, že si WG myslí, když si něco usmyslí, a že on, Kanár, si o tom osobně myslí, že je to ten největší nesmysl. Já osobně si ale myslím, že si pánové v Minsku myslí něco úplně jiného, než si myslí Kanár, že si myslí. Kdyby si totiž mysleli to, co si Kanár myslí, že si myslí, jezdili bychom všichni v prototypech Abramsů z druhé světové, a to rychlostí, která by byla na začátku bitvy určena jako 60+-62,5%x1,2/(1+-25%) km/h a bitvy by byly rozhodnuty po odečtu, protože WG ovládá v každém týmu 14 najatých Poláků na každé straně.

:Smile-playing:  ty ses vrah 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arty trefit nemusí a když je tam 5 artyn, tak ona se nějaká nakonec trefí i když nechce, že? A tím posunem jich bude jistě víc, než jich je teď. Už jenom proto, že bude velká spousta hráčů, kteří arty tier 10 nemají a budou hrát tisíce bitev s tierem 8 a 9, než té poslední dosáhnou. Rozložení artyn podle tierů v bitvách se díky tomu množství asi nijak neprojeví.

twe v jedné větě řekneš "bude jich víc" a v druhé na "množství se neprojeví"...ty prostě musíš především něco kafrat viď ? :)

 

Dyť je to celé demagogie.Skoro 90% VŠECH  hráčů je červených...zas nedělej z artynářů ultra trotly - protože ryzích artynářů je imho jako šafránu. .Já bych si troufl říct že drtivá hráčů artyn je nejede primárně ale prostě si sem tam nějakou artynu vytáhne a aspoň jednu větev si expí. Už jen pro to aby si vyzkoušeli kde se krýt atp. Po pár zběsilých hrách se scoutem nebo medkem je arty poměrně příjemná změna....aspoň pro mě.

A buďme rádi že s artynama jezdí protože dostanou větší přehled, pomůže jim to znát mapy a jinak se ani proti nim hrát nenaučí.

 

Pokud jsou červení s artynou a na jiných strojích ne, tak často právě proto že jejich tým jim nedá spot a se stoupjícm počtem skautů přibývá situací kdy zařvou hned v prvních minutách hry a to jim na EFR moc nepřidá. Viz můj GWE kde se nad 50% nemůžu dostat ani omylem.... a S51 která měla donedávna skoro 70% win..njn, X tiery  aneb kapitola sama o sobě že ? Pokud jsou červení jak na arty tak na zbytku.. mno buď je to tupec nebo se učí.. public, co dodat. Byl bys radši kdyby ten červenáček radši seděl v TOP heavyně ?

Co se týče W/L ratio a EFR, bych řekl že jsou na tom artyny dost podboně jako scouti...holt tým jak svůj tak enemy si nevybereš a tyhle stroje jsou na tom co ostatní hráči předváděj megazávislí+ bulhar a štěstí... neznám jinej stroj, kde někdy dokážu x-krát za sebou zaměřovat cíl a pokaždé mi zmizne, nebo se náš spoter rozhodne zdekovat nebo schovat  zrovna kdy to nejvíc potřebuju 

 

Co se týče změn, řekl bych že obvzlášť nyní se kolem artyn toho teď děje docela dost a sami WG čekaj kam a jestli a kam se to posune. Počkat jaký to celý bude mít vliv mi přijde jako naprosto logické.

Ad tvoje jediné řešení.. ja bych byl osobně pro max 3 arty na tým... njn WG ma svou hlavu a nezbývá jen doufat že se jim to balancování povede. ale aspoň se zase něco děje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, že Kanár vždycky napíše, co si myslí, že si WG myslí, když si něco usmyslí, a že on, Kanár, si o tom osobně myslí, že je to ten největší nesmysl. Já osobně si ale myslím, že si pánové v Minsku myslí něco úplně jiného, než si myslí Kanár, že si myslí. Kdyby si totiž mysleli to, co si Kanár myslí, že si myslí, jezdili bychom všichni v prototypech Abramsů z druhé světové, a to rychlostí, která by byla na začátku bitvy určena jako 60+-62,5%x1,2/(1+-25%) km/h a bitvy by byly rozhodnuty po odečtu, protože WG ovládá v každém týmu 14 najatých Poláků na každé straně.

A mě se zas líbí, jak někdo, kdo nemá dvouleté zlušenosti s touto hrou a kdo nemá ani páru o tom, co jsem tu psal před rokem a nebo i dvěma, dokáže ohodnotit, že je to všechno blbost. Vždyť ty ani nevíš, kolik už se vyplnilo mých "konspiračních" teoriíí .....!!!! Podotýkám, že bohužel, protože já bych se bez toho obešel. Nebudu ti to tu všechno opakovat, je to tvůj problém, že nečteš a nevíš ale jenom jedno napíšu. Myslíš si, že WG nechce omezit počty artyn z jakého důvodu? A myslíš si, že WG dělá nějaké kroky k omezení jejich celkového počtu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě se zas líbí, jak někdo, kdo nemá dvouleté zlušenosti s touto hrou a kdo nemá ani páru o tom, co jsem tu psal před rokem a nebo i dvěma, dokáže ohodnotit, že je to všechno blbost. Vždyť ty ani nevíš, kolik už se vyplnilo mých "konspiračních" teoriíí .....!!!! Podotýkám, že bohužel, protože já bych se bez toho obešel. Nebudu ti to tu všechno opakovat, je to tvůj problém, že nečteš a nevíš ale jenom jedno napíšu. Myslíš si, že WG nechce omezit počty artyn z jakého důvodu? A myslíš si, že WG dělá nějaké kroky k omezení jejich celkového počtu?

prosím tě řekni mi které z tých konspiračních teorií se potvrdili a předlož mi důkaz.. Idálně formou seznamu.. a odkazy na důkazy.. tohle by mě fakt megazajímalo.  Domýšlet si co si někdo myslí je samo o sobě největší zhovadilost kterou můžeš vymyslet. A proč nechtěj omezit počet artyn ? Předpokládám že tady vyrukuješ s touhou po penězích.. blbější argument si vymyslet fakt nemůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe v jedné větě řekneš "bude jich víc" a v druhé na "množství se neprojeví"...ty prostě musíš především něco kafrat viď ? :)

 

Dyť je to celé demagogie.Skoro 90% VŠECH  hráčů je červených...zas nedělej z artynářů ultra trotly - protože ryzích artynářů je imho jako šafránu. .Já bych si troufl říct že drtivá hráčů artyn je nejede primárně ale prostě si sem tam nějakou artynu vytáhne a aspoň jednu větev si expí. Už jen pro to aby si vyzkoušeli kde se krýt atp. Po pár zběsilých hrách se scoutem nebo medkem je arty poměrně příjemná změna....aspoň pro mě.

A buďme rádi že s artynama jezdí protože dostanou větší přehled, pomůže jim to znát mapy a jinak se ani proti nim hrát nenaučí.

 

Pokud jsou červení s artynou a na jiných strojích ne, tak často právě proto že jejich tým jim nedá spot a se stoupjícm počtem skautů přibývá situací kdy zařvou hned v prvních minutách hry a to jim na EFR moc nepřidá. Viz můj GWE kde se nad 50% nemůžu dostat ani omylem.... a S51 která měla donedávna skoro 70% win..njn, X tiery  aneb kapitola sama o sobě že ? Pokud jsou červení jak na arty tak na zbytku.. mno buď je to tupec nebo se učí.. public, co dodat. Byl bys radši kdyby ten červenáček radši seděl v TOP heavyně ?

Co se týče W/L ratio a EFR, bych řekl že jsou na tom artyny dost podboně jako scouti...holt tým jak svůj tak enemy si nevybereš a tyhle stroje jsou na tom co ostatní hráči předváděj megazávislí+ bulhar a štěstí... neznám jinej stroj, kde někdy dokážu x-krát za sebou zaměřovat cíl a pokaždé mi zmizne, nebo se náš spoter rozhodne zdekovat nebo schovat  zrovna kdy to nejvíc potřebuju 

 

Co se týče změn, řekl bych že obvzlášť nyní se kolem artyn toho teď děje docela dost a sami WG čekaj kam a jestli se to posune. Počkat jaký to celý bude mít vliv mi přijde jako naprosto logické.

Ad tvoje jediné řešení.. ja bych byl osobně pro max 3 arty na tým... njn WG ma svou hlavu a nezbývá jen doufat že se jim to balancování povede. ale aspoň se zase něco děje

Asi neumíš číst ale poněkud divně si to pochopil. Artyn bude asi CELKOVĚ víc protože přidáním tierů se bude muset déle expit, což je asi logický zývěr, ne? NAvíc WG by rádo aby jich bylo víc protože je to slušný kšeft. Proto není z jejich strany snaha o jejich omezování ale spíše naopak a nebo podle hesla o nažraném vlku a koze. To druhé se týká jejich počtu nikoliv celkového ale v bitvách. WG psalo, že přidáním tierů se počty rovnoměrně rozloží a to dokonce tak, že nebude potřeba omezení na 5, které máme dnes.

 Pochopil? Divím se, že ne hned. Ale to už je tvůj způsob myšlení. HA! Kanár něco napsal, hned na to musím vlítnout a rozcupovat ty nesmysly, že? :biggrin:

Ostatní věci co píšeš neberu protože to všechno vzniklo pouze jako důsledek těch velkých počtů artyn ke kterým nemělo nikdy dojít. To, že hrát za arty je totální opruz je sice pravda ale asi jenom pro ty "rozumější a zkušenější" hráče. Pro děcka je to ideální zábava, to nelze popřít.

Ty změny samozřejmě vítám ale vyjadřuju obavu z toho, že to nebude stačit. Vycházím z toho, že WG nechce přijít o těch cca 20% artynářů a proto také nepřistoupí na tu nejjednodušší a zároveň nejefektivnější věc - na jejich omezení. Ty znáš způsob, jak snížit počet mravenců ve spíži aniž bys je pozabíjel? Já teda nee.... :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě řekni mi které z tých konspiračních teorií se potvrdili a předlož mi důkaz.. Idálně formou seznamu.. a odkazy na důkazy.. tohle by mě fakt megazajímalo.  Domýšlet si co si někdo myslí je samo o sobě největší zhovadilost kterou můžeš vymyslet. A proč nechtěj omezit počet artyn ? Předpokládám že tady vyrukuješ s touhou po penězích.. blbější argument si vymyslet fakt nemůžeš.

 

Hele, tobě to vypisovat nebudu už vůbec!!! Koukni se do konspiraček a najdi si to tam. Tos mě teda fakt překvapil velice nemile. BuĎ provokuješ a nebo to tu vůbec nesleduješ. A jestli je touha po penězích blbý argument, tak potom nevím podle jakých principů se točí tento svět :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tobě to vypisovat nebudu už vůbec!!! Koukni se do konspiraček a najdi si to tam. Tos mě teda fakt překvapil velice nemile. BuĎ provokuješ a nebo to tu vůbec nesleduješ. A jestli je touha po penězích blbý argument, tak potom nevím podle jakých principů se točí tento svět :biggrin:

ja to fakt dohledávat nebudu. jít dobrovolně plavat do stoky mě fakt nedonutíš.. , kdes zase  vytáhl těch svých 20% co tady pořád dokola omíláš...dyť sis to vycucal bůhví odkud.

 

Co sleduju je kafrání.. nějakou potvrzenou konspirační teorii natož několik sem tad ještě neviděl.. máš ji ? nahoď link na stručný popis a důkaz

Spojení touha po penězích a počet artyn ve hře mi přijde fakt totálně mimo. A můžeš si kolem toho nakecat miliardu věcí o tom jak funguje svět. Silně pochybuju že ty lidi co řeší konkrétně  počet artyn ve hře mají nejmenší páru o tom jaký to bude mít vliv na příliv peněz pro WG a imho je jim to úplně šumák. A  docela i pochybuju že přimo s tímhle někdo kalkuluje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro takové zjednodušení, aby z toho ostaní neměli zbytečný guláš. Můj názor je ten, že jestliže někdo má možnost na něčem vydělávat, tak se snaží tyto zisky udržet a pokud možno zvýšit. Jestliže má možnost někdo s něčím manipulovat a těmito manipulacemi ovlivnit své zisky, tak to dělat bude protože jinak by to byl idiot. Bobby má názor jiný a tvrdí, že WG takové věci nedělá. Za ty dva roky už se v této hře hýbalo s tolika věcmi, že já nevidím žádný důvod věřit čemukoliv co se v této hře děje, že je to Status Quo a že se s tím nemanipuluje, pořípadě, že se s tím manipulovat nebude. Patent od WG, který si podalo na tvoření MM je z mého pohledu dostatečným důkazem a jeho znění potvrzuje několik mých podezření, které jsem měl "pouze" odpozorované a samozřejmě těžko prokazatelné. Bobby naopak tvrdí, že ten patent není žádný důkaz protože WG nepotvrdilo, že se podle toho hra řídí. Tím bych tohle ukončil protože to nemá smysl. Bobby je věřící WGista a já jsem naopak nevěřící pes. Tak zásadní rozdíly nemohou o ničem diskutovat, to je jisté. Takže si každý udělejte obrázek sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...