Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Guest Bonebreakers

- šestý smysl je v pořádku, pokud dostanete ránu a nezasvítil, je to s největší pravděpodobností rána naslepo

 

Hmm to jsem chtěl slyšet, ve hře vše funguje dobře, ale nemůžeme vyloučit další náhodný foktor ve hře, žádný invisible scout, spoting od Ufounů, ale obyčejný náhodný výstřel. :facepalmic:

 

- pokud jste už zaregistrovali ten kouzelný "ModPack", tak SerB ujistil že budou lítat bany

 

Ještě, že jsem nic nezaregistroval možná už bych mohl mít BAN, kdybych něco jen zaregistroval, sice nevím co, ale "Pořadek musi byt!", to je jasné :Smile-hiding:

 

P.S. Jen by mně tedy zajímalo, kde je někde na ofiko WG stránkách napsáno, co že to nesmím ani zaregistrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá sa, že toto bude riadny zabijak pre SPG! Nič však nie je oficiálne!

 

6.5. 2013

0.8.6 - změny u artyn
Tohle info je prý z jiného zdroje ze ST, takže jeho pravost není jistá, navíc na ST se vše mění hodně často, nicméně:
- plošný RLD nerf pro arty 15-40 procent: např. GW Panther v topu nabíjí  31 seconds
- nerf přesnosti a doby zaměřování: např. - ruské B-4 dělo má na supertestu 8 sec aimi a 0.8 rozptyl,  GW Panther 0.7 rozptyl
- "rozměřování" za jízdy a pohybu děla zvednuto o 100%
- Hodně artyn dostane nové stockové moduly
- SU-26 ztratí 122mm děo a dostane 76mm
- Slabý nerf většiny artyn co se dohledu a rychlosti týče
- S-51 horizontální náměr děla 6° -> 4°  (na obě strany)
- Velká škatulata s artynami v rámci tierů (viz níže), pravděpodobně se to bude dále měnit protože s tím pořád experimentují

 

USA:
M7 Priest -> Tier III.
M37 -> Tier IV.
M40/43 -> Tier VIII.
M12 -> Tier VII.
T92 -> Tier X.

 

Francie:
AMX 105AM -> Tier V.
AMX 13F3 -> Tier VI
Lorraine 155 50 -> Tier VII
Lorraine 155 51 -> Tier VIII
BatChat 155 - Tier X.

 

Německo:
Hummel -> Tier VI.
Bison -> Tier III
Sturmpanzer II - Tier IV
Grille - Tier VG
W Panther -> Tier VII
GW Tiger -> Tier IX
GW Typ E -> Tier X

 

Sověti:
S-51 -> Tier VII.
SU-14 -> Tier VIII.
SU-8 -> Tier VI.
Obj. 212 -> Tier IX.
Obj. 261 -> Tier X.

Dále se pravděpodobně plánují změny (nerfy) APCR a HEAT - HEAT by mohl dostat snížení DMG

Osobně si myslím, že tento způsob regulace arty je špatný. Třeba jim ale zase zvednou DMG a splash ... (hahaha už to vidím )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zasáhlo zrovna ve chvíli, kdy jsem po devíti měsících znovu rozjel artyny, doexpil M12 a začal shromažďovat peňauze na M40/43. No, radši s koupí ještě počkám.  :Smile_Default:

 

Důležitější otázkou je, jak se artynám změní MM. Jestli budou mít po změně "normální" MM (tedy arty tier VI rozsah her VI až VIII), tak nikdo žádný nerf asi nepozná - tanky budou hrát s artynami, které dříve na tom tieru rozhodně nepotkali, ale ty zato budou slabší. Jsem na to tedy zvědav.

 

EDIT: A pokud by se náhodou stalo, že se takové postižené artyny dostávaly stále do stejných her? Taky bych se nezlobil, alespoň jich ubyde  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- šestý smysl je v pořádku, pokud dostanete ránu a nezasvítil, je to s největší pravděpodobností rána naslepo

 

Hmm to jsem chtěl slyšet, ve hře vše funguje dobře, ale nemůžeme vyloučit další náhodný foktor ve hře, žádný invisible scout, spoting od Ufounů, ale obyčejný náhodný výstřel. :facepalmic:

To nic nvyvrací. S rychlopalnýmí děly s levnou municí (< 122mm), často pálím do míst kde je často vždy ukryt nějaký kemper a oni si pak stěžují a ještě se jich Bonebreakers zastává  :facepalmic:  . Namátkou:

blind_shots.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se ke Kanárovi...je mi tak nějak krásně :-)

No jo no...ono těch pár kousků co hraje na 10 tire už WG hold donutilo se zamyslet....páč na nižších tierech, kdy jsou hry bez artyn, žádný problém nenastal....po artynách neštěknul ani pes. Kéž by je WG doj...tak, že budou nehratelné a já budu moci hrát celý den třeba znovukoupenou E100....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jisté, že jsem vděčný za to, když mám v týmu dobrou artynu, která dobře dělá svou práci ale to si raději tuto výhodu odpustím, když to musí být za cenu tak vysokou, že jich mám v každé bitvě 3 a víc. Když k tomu připočítám fakt, že artyny hrát já sám nemusím vůbec, tak je to jasné. Než mít v bitvě 3 a víc, tak raději nic!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jako s nimi jiného dělat? Batartyna je už dávno nepoužitelná, tak se k tomu přidají další. WG nemůže omezit jejich počty protože je zde stále asi 20% hráčů, kteří si hraním artyn léčí své komplexy a ti by podle jejich uvažování moc řvali. 3 a více artyn hru totálně pokazí a to je také jasné, takže se s tím něco dělat musí. Tier 8 až 10 už profící skoro nehrají a to jistě WG nemohlo uniknout. Jim je jasné kolik tierů se průměrně hraje a snížení hráčů na top tierech jim jistě ne jenom neuniklo ale hlavně jim to snížilo zisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takýto nerf, to je čisto proti hráčom. To je asi to zavďačenie za ten čas, ktorý tam tí hráči u SPG strávili, a ktorý do toho aj niečo vrazili. Uberať im na DMG, splashi či presnosti je už trocha moc. Napríklad taká T92, čo to bude za SPG po Big Nerf SPG in 8.6? Teraz hu ako tak zachraňuje iba ten splash a dmg, ktorý btw je niekedy nič moc. Není to skratka fér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a co je Kubo fér na tom, že já si 2 roky expil desítkové mašiny a teď je mám v garáži na parádu?! Kdo je na tom hůř?! Každý trotl, který jenom mastí artyny má maximálně v garáži pár artyn a top artyny nemá možná ani 3 protože mezi nimi až zas takové rozdíly nejsou. Ale každý pořádný hráč má i víc než 10 tierů 10 a to je trochu víc práce a i peněz, nemyslíš? Aspoň teď vidíš, že když jsem tvrdil, že artyny tu nikdy něměli být, tak jsem měl pravdu protože je to fenomén, který naprosto vybočuje z hraní tanků a tím pádem na sebe láká minimálně 20% hráčů, kteří nechtějí hrát a zlepšovat se ale chtějí jenom co nejvíce škodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehovoriac o tom, ze artyny ta nasieraju z 70% hier. nic ine ta nedava len arty ktora ti kazi zazitok, ak mas konecne tym ktory nepozostava iba z polskej komunity - komunity kde je vela ludi, a hlavne kde ze pravdepodobnost ze z tych vela ludi natrafis castejsie na zlych hracov. a potom artyny ktore dokaze hrat kazdy mantak, a len sedi v kricku a supe 1 ranu za druhou do tankov. a ked zomrie pretoze spominany kvalitny tym pusti skauta az k artynam, zmoze sa len na nadavanie do noobov. ide o princip, ja ked skapem tak z 90% vdaka artyne, a zo zvysnych 10% z 90% kvoli ruskym OP tankom typu KV-1, KV-3 a IS-4. To je ina tema, ale s Tigrom P plne zamerane KV-1 5x po sebe dingnut je trochu silna kava. mier na weakspoty... asi tazko ked kruh je vacsi jak tank lol... dingaci party s 203 mm pene do 75 mm panciera... to musi prestrelit aj keby co!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a co je Kubo fér na tom, že já si 2 roky expil desítkové mašiny a teď je mám v garáži na parádu?! Kdo je na tom hůř?! Každý trotl, který jenom mastí artyny má maximálně v garáži pár artyn a top artyny nemá možná ani 3 protože mezi nimi až zas takové rozdíly nejsou. Ale každý pořádný hráč má i víc než 10 tierů 10 a to je trochu víc práce a i peněz, nemyslíš? Aspoň teď vidíš, že když jsem tvrdil, že artyny tu nikdy něměli být, tak jsem měl pravdu protože je to fenomén, který naprosto vybočuje z hraní tanků a tím pádem na sebe láká minimálně 20% hráčů, kteří nechtějí hrát a zlepšovat se ale chtějí jenom co nejvíce škodit.

Ja mám tak isto desiatkové vozidlá a nie som na tom zle (tá tvoja fóbia z SPG). To ako na tom niekto je z SPG je jeho vlastný problém. Ja za to nemôžem, že WG sa to lano vyšmyklo z rúk, hlavne potom u hráčov nastúpila fóbia antiSPG. Ja za to nemôžem, tak isto za to nemôže ani jeden delostrelec a ani jeden hráč WoT. Za to si môže samo WG, že skôr neurobila nejaké kroky, aby zabránila hrám s vysokým podielom SPG na hru. SPG sú na to aby škodili, to máš pravdu, ale nesúhlasím s tvojím večným názorom, že SPG tu nemali byť. Majú tu byť, ale treba ich poriadne zredukovať a vybalancovať. Nikto nemá rád veľa SPG v hre, hlavne hry typu 8 SPG na hru a teraz 5 SPG na hru spôsobilo to hystériu proti SPG a následne ich hráčom. Ja len využívam stroje, ktoré v hre sú a používam ich na to, na čo sú určené. A na vine sú tak isto aj hráči v tankoch, ktorý si pokojne stoja na bojovom poli a ani sa nesnaží ukryť, aj keď vie, že ho tam môže trafiť. A keď dostane ranu, tak sa sťažuje, že SPG je OP, že to není fér, a že delostrelci nevedia hrať normálne. Takže není to podľa mňa nefér, práve naopak je nefér to, že ja a ostatný hráči tomu investovali čas a peniaze, aby si nejaké SPG vyskúmali a oni ich tak znerfujú, že to je až nehrateľné. Áno toto nie je fér, tak isto to platí aj u tankoch.

 

A ozaj Deadliest: Artyparty ti zrejme nevadia, keď hráš za KV-5, že? :lol: Hlavne, že aký dobrý tank to je podľa teba, ale to že ti vadia SPG, to si nespomenul :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

To nic nvyvrací. S rychlopalnýmí děly s levnou municí (< 122mm), často pálím do míst kde je často vždy ukryt nějaký kemper a oni si pak stěžují a ještě se jich Bonebreakers zastává  :facepalmic:  . Namátkou:

 

 

 

 

 

 

Hele Pekelníku, se nebavím a střelbě do profláknutých míst, ale o občas nefunkčním spotingu + šestém smyslu, ale to při těch tvých osmi tisícovkách bitev asi určitě víš. A nikde jsem v příspěvku neměl, že bych se zastával někoho co je pořád zašitej za bukem :Smile-tongue: . Jen jsem smutně poznamenal, že má WG další důvod se vymlouvat na Není bug nepozorujeme a přidají k tomu Náhodný výstřel, není bug nepozorujeme.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám artyhumus se přesunul sem :-). Nechte artyny artynami, stejně si tím nepomůžete. To bychom pak mohli nadávat na neprůstřelná TDčka, která dávají 800 dmg a nebo na medium taky, které mají větší penetraci, než těžké tanky atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a co je Kubo fér na tom, ..........

 

Toto čítanie zbožňujem , a najlepší  sú  čo nenávidia  ARTY  a pritom samy ich majú v garáži a dokonca ako 3 najhranejšiu. :facepalmic:  Nechcem sa nikoho dotknúť , ja ich tiež nemám rad ale občas ich prevetrám  :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...