Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Ako nie všetkých. Terajšie VIII. tiery idú na X. nie?

SerB říkal že jen některé a že kolem toho budou ještě boje a nadávání :-), zatímse neví který 8. tier budou na 10 tier a který budou mít pokračovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je snad jasné. Ty nejpoužívanější artyny budou do tieru 10 a ty plečky, jako třeba Batartyna zůstanou na tieru 8. Beztak, až si na to hráči zvyknou, tak to dají na všechny. Jsou to další zisky, když se bude expit o 2 tiery víc a na artynách exipt poslední dva, to je pro masochisty a nebo uplné vyhulence, kterým je všechno fuk :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

Je to magorina jako vsechno od WG, a styl Zeptejte se na co chcete my vam odpovime taky na co chceme. A kdyz se slusne zeptate na vec co zajima 99% hracu tak BAN. Opravdu vstricny pristup. Pripada mi to jako cim vetsi chaos tim lepe a my nemusime opravovat zjevne chyby ve hre protoze mame jine starosti o kterych se hracum ani nezda nebo do kterych jim je prdlajs. Ach jo ceho se jeste asi dockame ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu dlouhou frontu na bitvu s artynou vidím reálně. V tomto případě nemám důvod WG nevěřit.

Nechápu proč tu zmiňujete verzi klienta, když všechny fronty jsou řízeny serverem a WG si tak může nastavit na každý den jiné parametry hry.

Nebo se snad všichni připojujeme na Kanárův počítač ? :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu dlouhou frontu na bitvu s artynou vidím reálně. V tomto případě nemám důvod WG nevěřit.

Nechápu proč tu zmiňujete verzi klienta, když všechny fronty jsou řízeny serverem a WG si tak může nastavit na každý den jiné parametry hry.

Nebo se snad všichni připojujeme na Kanárův počítač ? :Smile_Default:

Asi jsi to nepochopil ale šlo o změnu ve hře a nikoliv o změnu, kterou lze udělat na serveru. Nastavit volby různých čekacích časů a nebo volbu artyny + náhradního tanku neuděláš bez načítání dalších dat do tvého PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mne zajímalo odkud tu informaci máš ? Vždyť ty data se načítají při každém přihlášení na server, stejně tak jako máš třeba pětinásobky a slevy na tanky, ty určitě nemají pevně dané v nějakém patchi. Při vstupu do bitvy přece čekáš na odezvu serveru než sestaví MM, na klientu se nic nepočítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mne zajímalo odkud tu informaci máš ? Vždyť ty data se načítají při každém přihlášení na server, stejně tak jako máš třeba pětinásobky a slevy na tanky, ty určitě nemají pevně dané v nějakém patchi. Při vstupu do bitvy přece čekáš na odezvu serveru než sestaví MM, na klientu se nic nepočítá.

Nemám žádné informace jenom uvažuju, že změna herního rozhraní nejde bez tohoto udělat. Nastavit něco jinak ve hře, to jde. Například nastavit, že má MM přidělovat jenom po 2 artynách na bitvu, to udělají hned a my ani nemusíme nic vědět ale změnit to co máš doma v PC, tak na to je třeba launcher asi a budeš o tom vědět, že se něco změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Podle SerBa stačí jen asi 2500 bitev na první tier X tank pokud nepoužíváte premium účet. SerB je s tím spokojen. Cože? To se nějak změnilo expení a výdělky u posledních tři tierů nebo co?

 

- žádná speciální mapa vhodná pro scouty nebude Ještě, že tak. Fakt by mě zajímalo, co bych si pod tim měl představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 500 je blbost ja hram bez premka mi to trvalo nejakych 4 500 a mozno viac hier

 

Tohle nebude zas taková blbost, trvalo ti to tak dlouho, protože jsi určitě nejel jen tu jednu jedinou větev, aby jsi se dostal na ten tier X. Já mám přes 6k bitev bez premka a tier X nemám ani jeden, vlastně nemám koupený ani žádný tier IX, ikdyž jich mám několik vyzkoumáno. Nehrnu se tam už kvůli tomu, co tu čtu za arty orgie. Ale poslední dobou, na mě z klanu vyvýjí nátlak, páč sem na CW nepoužitelnej, tak teď asi začnu zas expit vyšší level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nebude zas taková blbost, trvalo ti to tak dlouho, protože jsi určitě nejel jen tu jednu jedinou větev, aby jsi se dostal na ten tier X. Já mám přes 6k bitev bez premka a tier X nemám ani jeden, vlastně nemám koupený ani žádný tier IX, ikdyž jich mám několik vyzkoumáno. Nehrnu se tam už kvůli tomu, co tu čtu za arty orgie. Ale poslední dobou, na mě z klanu vyvýjí nátlak, páč sem na CW nepoužitelnej, tak teď asi začnu zas expit vyšší level.

 

Já jsem rozhodnut, že skončím na tieru VIII. Prémko nemám a nehodlám mít. Tak pokud někdy budu přijat do nějakého klanu, omezení mám jasné předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení názorů od WG co nás čeká v roce 2013 jsem mírně řečeno "rozladěn". Z guláše uděláme ještě větší megaguláš, aby se v tom nikdo nevyznal, tedy mimo nás z WG a Vy "ubozí hráči" nám do receptu nekrafejte a pěkně solte za porci co Vám naservírujem. To že nám to přestává chutnat je jaksi nezajímá. Premium mně končí dnes, takže sem si to přečetl právě včas abych další nekupoval. :Smile_blinky:

Začínám hrát více WarThunder, protože mi poskytuje momentálně více zábavy než WOT a o to hráči jaksi jde především. :Smile_great: Snad ve WT letos přibudou lodě či taky tanky a pak nadobro sbohem WOT. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobné pocity. Je z nich cítit jistá arogance a to není dobré. Samozřejmě jde jen o přepis jenom části rozhovorů, ale stejně z toho cítím nechutenctví. PÚ si prodlužovat rovněž nebudu. Chtěl jsem dosáhnout na X tier, ale už s IX se velmi těžko hraje. Neskutečně mě deprimují artyny, kterých je až příliš. Proto hraju jen s VIII, kde je to celkem vyvážené a hratelné.

WarThunder je normálně hratelný, nebo se jedná o test?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- experiment se zlatou municí za kredity skončí v některém z následujících patchů, možnost kpovat zlatou munici zřejmě zůstane, ale dojde k změnám v cenách některých typů munice (jestli SilentStalker dobře porozuměl)

- možnost nakupovat zlatou munici za kredity neovlivnila výdělečnost hry a tak zůstane i nadále

 

 

tak z toho jsem jelen...nejdříve mě potěší že prémiová za kredity nebude aby mi to hned popřeli....levá neví co dělá pravá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad ve WT letos přibudou lodě či taky tanky a pak nadobro sbohem WOT. :facepalmic:

to by byla 1. konkurence WoT a zajimalo by me jak z WG na to zareagujou ... ale pokud to bude stejne hratelny jako letadla tak maji problem (a ne malej)

 

levá neví co dělá pravá ?

je to trochu jinak leva nevi co dela sama, ale vi co dela prava celej den ..... vice jak tri oklepani je uz samohana !! :Smile_trollface-3:

 

jinak by me zajimalo kdyby se hraci dohodli na nejakym vetsim bojkotu a nikdo by si treba 2 mesice nekoupil zlataky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WarThunder je už stejně hratelný jako WoT. Zaregneš se, stáhneš, instaluješ a hraješ. Akorát se nediv, že se klidně i 2 x do týdne stahuje další pač. Makají na tom jak šroubci.... :Smile_blinky:

Musia, oni dobre vedia, že im na krk číha WG, i keď podľa názorov hráčov, WoWP je somarina, ale nejaká konkurencia je, ktorú však Gajin ľahko porazí, podľa môjho názoru. Som zvedavý ako dopadnú lode a tanky, ale hlavne tie lode. Vyšli prvé screeny z WoWS od WG a vyzerá to veľmi dobre, takže uvidíme ako si poradia aj u lodí a tankov, keď že u lietadiel už takmer vyhrali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně stačí, když ty tanky budou mít trošku složitější ovládání než WoT. Například nastavování dálky při střelbě a solidní balistiku střely. Žádné hraní na schovávanou a blbé spoty.Co uvidíš, to uvidíš a ne, že nevidíš Mause za trsem kukuřice.... :Smile_trollface-3: A možnost mít v tanku dva hráče, to by byla pecka jakoprase !!!! :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A možnost mít v tanku dva hráče, to by byla pecka jakoprase !!!! :Smile-playing:

 

No, možnost být ve víc lidech v jednom stroji by bezesporu byla zpestřením, ale nevím, jestli je to obecně aplikovatelné... to by asi muselo být řešeno nějakým samostatným herním modem... Protože si neumím moc představit, jak by to fungovalo dohromady s lidma, co chtěj hrát čistě solo... Buď by to bylo nějak arkádovité, tj. bez problémů ovladatelné i v jednom člověku (a pak by lidi jezdící po dvojicích pištěli jakoprase, že by přece měla být výhoda jezdit ve dvou - paralela knipl vs. myš ve WT se přímo nabízí), nebo by si lidi, co hrajou povětšinou solo, a těch je imho docela hodně, moc neškrtli... Takže nápad dobrej, ale mixovat to všechno do kupy, to by IMHO byla cesta do záhuby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WarThunder je už stejně hratelný jako WoT. Zaregneš se, stáhneš, instaluješ a hraješ. Akorát se nediv, že se klidně i 2 x do týdne stahuje další pač. Makají na tom jak šroubci.... :Smile_blinky:

Pak je to v pohodě. Už stahuju! díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...