Přejít na obsah

Na "jedno" v Plzni


waisik

Recommended Posts

Jelikož se nám scházej tankáni a tankánky v Praze a v Brně, tak co zkusit nezůstat pozadu.

 

 

7. srpna od 19:00 Řemeslnická beseda, stůl pro 6 lidí na jméno Wais

 

http://www.mapy.cz/zakladni?x=13.3773184&y=49.7415567&z=16&source=firm&id=2688485
 

Upraveno uživatelem waisik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já do centra na pivku moc nechodím. Býval jsem leta na Locháči a teď jsem už 3 roky Doubravečák, takže vymetám knajpy v těchle dvou lokalitách :Smile_teethhappy:

Ale jak píše Petr_von_Eger, je mi to oupklně jedno kam, hlavně dobrý pivko, usměvavá obsluha a o zábavu se už postaráme sami :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro 7.12. a je mi též jedno kde, také jsem jako tady už pár lidí ze severního předměstí, takže se klidně rád přizpůsobim. Ale kdyby jste chtěli opravdu pivní skvost, nefiltrovanou dvandu, tak třeba Parkán. Akorát je to trochu dražší. Ale je to jen nápad, do té doby je dost času něco vymyslet.

 

Jinak Waisíku, jestli tě tento nápad nenapadl, když jsi z nějakého pivka přišel... Soudě dle času vložení :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro 7.12. a je mi též jedno kde, také jsem jako tady už pár lidí ze severního předměstí, takže se klidně rád přizpůsobim. Ale kdyby jste chtěli opravdu pivní skvost, nefiltrovanou dvandu, tak třeba Parkán. Akorát je to trochu dražší. Ale je to jen nápad, do té doby je dost času něco vymyslet.

 

Jinak Waisíku, jestli tě tento nápad nenapadl, když jsi z nějakého pivka přišel... Soudě dle času vložení :Smile_Default:

 

Správně, byly jsme s Argem na jednom a nějak to tam padlo mezi řečí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...