Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

ESO hraju na střídačku furt s kámošem :)

Elite jsem nehrál od Horizonts což je asi víc jak půl roku... Včera vyšel patch jsou tam ti mimozemšťani konečně tak se mrkni. Ale to je tak strašně časově náročná hra až hrůza :D A ten grind je taky mazec ať už inženýři nebo postup ve frakci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

StarCraft II: Wings of Liberty bude od 14. listopadu pro všechny hráče zcela zdarma. A aby nepřišli zkrátka ani ti, kdo už úvodní příběhovou kampaň vlastní, můžou si až do 8. prosince vyzvednout zdarma tu druhou jménem Heart of the Swarm.

 

https://games.tiscali.cz/oznameni/starcraft-ii-wings-of-liberty-bude-brzy-free-to-play-305057

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Aaron Goldstein said:

StarCraft II: Wings of Liberty bude od 14. listopadu pro všechny hráče zcela zdarma. A aby nepřišli zkrátka ani ti, kdo už úvodní příběhovou kampaň vlastní, můžou si až do 8. prosince vyzvednout zdarma tu druhou jménem Heart of the Swarm.

 

https://games.tiscali.cz/oznameni/starcraft-ii-wings-of-liberty-bude-brzy-free-to-play-305057

OK,OK, ale kde si to mám vyzdvihnúť? Battlenet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Aaron Goldstein said:

Předpokládám, že ano... Ale asi až od toho 14. ... Zatím tam mám pořád "Starter edition"... 

Ja Battlenet vôbec nemám, resp. nie som tam registrovaný. Trochu sa v tých systémoch začínam strácať. Mám Uplay s pár hrami, Origin access poctivo platím, GoG galaxy mi beží v pozadí tiež, Gamesessions kvôli dvom free hrám no a samozrejme Steam.... tak sa teda idem zaregistrovať aj na ten Battlenet. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, RoboZilina napsal:

Ja Battlenet vôbec nemám, resp. nie som tam registrovaný. Trochu sa v tých systémoch začínam strácať. Mám Uplay s pár hrami, Origin access poctivo platím, GoG galaxy mi beží v pozadí tiež, Gamesessions kvôli dvom free hrám no a samozrejme Steam.... tak sa teda idem zaregistrovať aj na ten Battlenet. :D

Já Battle net mám protože mám Diablo III... A SC II mám ve starter edici, která byla jednu chvíli zdarma (omezení kampaně pouze do 5. mise, ale skirmisch proti kompu šel hrát bez omezení)... Možná je pořád zadarmo... Nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, Aaron Goldstein said:

Já Battle net mám protože mám Diablo III... A SC II mám ve starter edici, která byla jednu chvíli zdarma (omezení kampaně pouze do 5. mise, ale skirmisch proti kompu šel hrát bez omezení)... 

ty dobre  že vravíš... Diablo iii som prešiel aj ja, ale na xboxe. Ale myslím, že tam bola tiež nejaká registrácia, kvôli nejakému darčeku, alebo čo.

 

Tak a teraz som to skontroloval a registrovaný som. Dík, paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Aaron Goldstein napsal:

StarCraft II: Wings of Liberty bude od 14. listopadu pro všechny hráče zcela zdarma. A aby nepřišli zkrátka ani ti, kdo už úvodní příběhovou kampaň vlastní, můžou si až do 8. prosince vyzvednout zdarma tu druhou jménem Heart of the Swarm.

 

https://games.tiscali.cz/oznameni/starcraft-ii-wings-of-liberty-bude-brzy-free-to-play-305057

 

A my jelita, co to máme koupený až po Legacy of the Void, si máme vyzvednout co? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
On ‎8‎. ‎11‎. ‎2017 at 1:38 PM, Aaron Goldstein said:

Já Battle net mám protože mám Diablo III... A SC II mám ve starter edici, která byla jednu chvíli zdarma (omezení kampaně pouze do 5. mise, ale skirmisch proti kompu šel hrát bez omezení)... Možná je pořád zadarmo... Nevím....

Ako to vyzerá s tým starcraft-om? Mne tam svieti Starter edition. To je zadarmo to čo som už mal? Asi som to zas nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž takto. Pustím klienta vidím toto:

 

Starcraftklik.thumb.png.06f2506a3c775f40a94ad6c1be35ffb3.png

 

Potom kliknem "Now free to play" a presmeruje ma na stránku:

 

starcraftpage.thumb.png.635e4d4ef7b0f2f12cbf48db50a9db2f.png

 

Kliknem "Play now" a presmeruje ma na stránku pre opätovné prihlásenie:

 

starcraftacc.thumb.png.2dcb603c81d7ff73d694b9b976cdc44f.png

 

Prihlásim sa a otvorí sa mi môj účet a tam práve vidím "starter edition" : 

 

starcraftset.thumb.png.9cb1ba54453b2aea695a39b2c7c5edeb.png

Nuž tak teda otvorím Starcraft II a už aj môžem opäť sťahovať klienta:

 

starcraftclient.thumb.png.ba8a74bd3fe4b4683f8afb38355a770e.png

 

Tak teda stiahnem a spúšťam:

 

starcraftupdate.thumb.png.aa01ba8a7781297ceddb768c3d038dac.png

 

Na tak stále dokola:

 

starcraftzas.thumb.png.032d1fb91b5e75c72c38d2da932e9deb.png

 

 

Niekde robím chybu. Keď dosťahujem Bioshock Infinite na Steame, tak ešte reštartnem PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...