Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

no já Darth mod jednou zkoušel a byl jsem z něj nadšenej, ale pak mi hra začla padat, ale myslím že to byl tenkrát nějak problém s updatama. určitě to zkusím ještě jednou, dík za připomenutí :) a to si přečtu ;)

 

EDIT: to mi nedělej :-D jen jak jsem přečetl pár řádků už mám chuť zase spustit novou kampaň a hrát to a hrát ..

:-D :-D No, ono to povzbudí vždy, od toho to predsa je, nie? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kubo! tak jsem nainstaloval poslední verzi darthmodu a absolutně super, ta hra je teď fakt po všech stránkách lepší. efekty, zvuky, větší jednotky, všechno. akorát teda mi to smazalo tu rozehranou kampaň za piráty :-D tak jsem začal znova, ale to mi vůbec nevadí. dík chlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniper GW 2 je dobrej, ale na me kratkej. Na Black Ops 2 jsem se strasne tesil, ale nejak me proste nebavili taze jsem je ani nedohral. Dishonored doporucuju, ikdyz grafika neni zas tak uchvatna a potom samozdrejme AC 3 (uz se tesim na ctyrku, ktera by pry mela byt). Ted. ale hraju BF BC 2, Guild Wars 2 a opet jsem zacal hrat WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež to práve hrám - za Maratha konferenciu v Indii, zrovna dnes som zlikvidoval jeden malý štátik, ale stále na celom subkontinente dominuje Mugalské impérium, s ktorým som samozrejme vo vojne :)

dobře ty, za Maratha jsem nikdy nehrál.. zrovna hraju za Spojené provincie (Holandsko), mám tam jedno území pod Indií a zrovna Maratha nevypadají že by mě tam vítali, tak to bude asi jeden z dalších nepřátel :-D

 

jo a Darthmod je docela náročnej na HW, kor když začne nějakej větší masaker, tak se mi to začne trochu kousat, no ale aspoň je vidět že z toho ten mod vyždímal co se dalo, těch postav j etam fakt hafo a do toho ty efekty, zvuky, fakt paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře ty, za Maratha jsem nikdy nehrál.. zrovna hraju za Spojené provincie (Holandsko), mám tam jedno území pod Indií a zrovna Maratha nevypadají že by mě tam vítali, tak to bude asi jeden z dalších nepřátel :-D

 

 

Áno, ten ostrov, tiež po nom pokukávam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě to, proč si nerad nechávám ovlivňovat úsudek recenzema, článkama, blábolama v diskusích a podobně. docela se divím že ty jo..

většina recenzentů píše akorát spoilery, hraje to na konzoli a na závěr nasadí nějaký hrozně všeříkající číslo, nejběžnější je 70 a 80% :D

podle mě je tenhle Tomb Raider nejlepší za hodně dlouhou dobu (hrál jsem je všechny:)

 

Tak na recenze moc nedávám, ale uznej, že hrát hru co vyfásla 10% a v diskuzi ji každej zdrbne a ještě od lidí, které znáš... to bys asi hrát nechtěl :-)

Jinak každej musí uznat, že se hry poslední dobou podobají jako vejce vejci. Recenzenti se bojí dát byť jen průměrné hodnocení, kdyby dali tak by to byla stopka k preview a exkluzivním informacím, o zaslání krabicovky měsíc před vydáním zapomeň :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, ten ostrov, tiež po nom pokukávam :D

Cejlon obsaď hned co to jde ;) je tam čaj na vývoz (už vím proč jsou Briti mý spojenci :-D), jedno průměrně bohatý město, a ještě snad lom a farmy.. na to že jde o tak malej ostrov tak jsou z toho docela slušný prachy

 

jinak dneska jsem zkoušel Darthmod spustit a vždycky při načítání kampaňe crash. a znovu a znovu. ale pak jsem nainstalovat update 8.0.1 auž to zas šlape jak hodinky, už jsem skoro myslel že si to nezahraju :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vzhledem k tomu, že se tady pohybují lidi hrající nejen WT a WoT, rád bych tady položil otázku - můžu si teď jako kompenzaci za problémy při startu SimCity vybrat hru od EA zdarma, mám na výběr z následujících:

 

Battlefield 3

Mass Effect 3

Dead Space 3

NFS: Most Wanted

Bejeweled 3

MoH: Warfighter

Plants vs. Zombies

SimCity 4 Deluxe Edition

 

Proškrtané buď mám, nebo určitě nechci... U Mass Effectu 3 se trochu bojím toho, že když jsem nehrál předchozí díly, tak mi tam spousta věcí z příběhu "uteče"... Nejvíc se asi kloním k NFS:Most Wanted... Sice nejsem žádnej "virutální řidič/závodník", nemám pod stolem volant, ale třeba NFS:Underground (1 i 2) mě bavilo hodně... MoH Warfighter je mi jasný, že to bude multiplayer střílečka... Rád bych možná něco, co se dá hrát i na singla, nějakou oddechovku...

 

Co byste mi pls z výše uvedeného výběru poradili? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dead Space 3 muzes hrat i bez predchozich dilu, nic podstatneho Ti neutece, nicmene je lepsi je znat, alespon si precist o co tam bezi. Momentalne jeste hraju, me osobne dost otravuji soubije s megabosy, pripadaji mi prehnane.

MoH: Warfighter je klasicka strilecka se vsim vsudy, neuchvati ani neurazi. Mam ji odehranou v eng a chystam se na ni znovu s cz titulky. Da se hrat zcela samostatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RE 5 jsem zkoušel hrát ale nějak mi nesedla, přestože filmy mám rád. Hlavním důvodem je, že "konzolové" pojetí (pohled přes rameno) mi dost vadí, jsem ochoten jej zkousnout jen u Assassina a Dead Space. Takže za mne DS lepší... (ale není to zcela objektivní, protože RE5 jsem nedohrál).

Jinak v DS 3 mi chybí takové ty "lekací" pasáže, kdy se plížíš spoře osvětlenou chodbou lodi nebo základny. čekáš napjatě, odkud na Tebe vyskočí mutant, a najednou si málem ustříkneš, když těsně vedle Tebe zahučí pára z protržené trubky :-D (ideálně večer ve tmě se sluchátky, mladej takhle jednou odskočil od PC :Smile_teethhappy: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mass Effect 3 je perfektní hra, ale jde o příběh, takže být bez dvou třetin příběhu je blbost. (ale výrazně bych doporučil zahrát celou sérii, je to dokonalá hra - trojku jsem navíc koupil v Tescu pro PL trh za tři kilča :Smile_smile: )

Dead space - mám za sebou jedničku, tenhle žánr nemusím, dohráno na nejjednoduší obtížnost, ale chystám se na dvojku, něco to do sebe má.

Most Wanted - asi ty nový, ty jsem nejel.

Plants vs Zombies - trochu škoda si kvůli tomuhle nechat ujít něco mnohem lepšího. Ač hra samotná je dobrá, ale brzy omrzí.

MoH - na to nemám mašinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RE 5 jsem zkoušel hrát ale nějak mi nesedla, přestože filmy mám rád. Hlavním důvodem je, že "konzolové" pojetí (pohled přes rameno) mi dost vadí, jsem ochoten jej zkousnout jen u Assassina a Dead Space. Takže za mne DS lepší... (ale není to zcela objektivní, protože RE5 jsem nedohrál).

Jinak v DS 3 mi chybí takové ty "lekací" pasáže, kdy se plížíš spoře osvětlenou chodbou lodi nebo základny. čekáš napjatě, odkud na Tebe vyskočí mutant, a najednou si málem ustříkneš, když těsně vedle Tebe zahučí pára z protržené trubky :-D (ideálně večer ve tmě se sluchátky, mladej takhle jednou odskočil od PC :Smile_teethhappy: )

 

Filmy se od hry sakra lišej... Teda pokud jich nenatočili víc... RE 5 je největší sranda, když si tam odemkneš nekonečno nábojů do AKáčka a RPG. Hra už je pak celkem o ničem ale ta dominance nad před tim horko těžko udělatelnejma bossama je neskutečná xD V případě, že ti vadí pohled přes rameno, tak si stáhni RE 1. To se asi zblázníš. To se pravdpodobně hrálo ještě na automatech a je to znát. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Zoltar: Empire: TW je pre mňa nehrateľný bez módov, je to skratka také blbé AI, efekty, jednotky, taká blbosť, ale DMUC mení všetko a hlavne dáva hrateľnosť hre, čo vanille chýba. A najlepšia je ta AI a efekty, jednotky, eventy a iné. Ináč, mne sa vyše páčia tieto zvuky diel ;-), ak by si chcel ;-) Je tam aj kompabilita na ETW, tam si to nájdi :-D

 

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?426134-Diggy-s-Arty-Sounds-VIDEO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...