Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

On ‎18‎. ‎11‎. ‎2017 at 11:48 AM, strakapoud said:

Co je tohle za akci? To si to přes battlenet nainstaluju a mám to, nebo to dvacátýho budu muset doplatit?

To si mi teda dal :rain: 

Sme si so synom ten Overwatch vyskúšali a vyzerá to tak, že ho budem musieť kúpiť. Je to parádna zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak to je teda pekne trápne, že sa nad tým vôbec niekto pozastavuje. Myslím tých kritikov. 

 

Mám ale ku černochom na Slovensku jednu historku. Ja som prvý krát videl černocha, keď som bol na dovolenke v Bratislave a mal som asi 7-8 rokov. To bolo ešte za komunistov. Videli sme ich v električke a som bol úplne v šoku. Hanbil som sa na nich pozrieť a nakoniec som sa opýtal pamätnú smutno-smiešnu vetu. ..... "Mami to sú tí čo majú AIDS?" .... Taká rarita boli černosi ešte v roku 1987.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zakoupen balíček z HB a v něm pár her, co mám. Bral jsem to hlavně kvůli L.A. Noir. Přes PMko pošlu kód na Steam. Tak nabízím k volnému odběru následující:

 

Manhunt

Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Max Payne 3

 

Ještě je tam Bolestivý Max jednička a dvojka, ale ty bych si nostalgie asi nechal.    Ale co už. Z minulosti se nedá žít. Pokud někdo bude chtít, tak poskytnu i ty. 

 

Pište si o to přes PM, postupně budu škrtat, co se již daruje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 1. 2018 at 13:06, Aaron Goldstein napsal:

Tak ona je ta kravina s černochama ve středověku ještě nepustila... Ba tlak naopak sílí...

 

https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html

Ta genderová vyváženost nás zabije.

Je jasné že v období a místě kdy se ta hra odehrává tu asi žádný černoch nebo asiat ve větším počtu nebyl a pokud ano tak jen namátkově. Ale prostě to musí být tak jako v každé reklamě filmu klipu atd... Naše historie naše zem nic neznamená. Bělochem být je dnes na škodu. Aby se jeden už cítil i blbě. Osobně s toho mam strašnej strach protože až budou děcka ve škole nevím nevím abych někoho nezabil pokud jim tohle budou tlačit do hlavy.

Jinak na tu hru se strašně těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jste fanoušci RPG her a zajímá vás jejich historie? Pak by vám neměl uniknoutnout fanouškovský CRPG Book Project.

Nekomerční projekt se zrodil v roce 2014, podíleli se na něm fanoušci, vývojáři, novináři, moddeři a lidé pohybující se v herním průmyslu. Na více než 500 stranách naleznete 400 recenzí her z let 1975 do 2015, včetně modů a návodů, jak je spustit na moderních systémech. 

Knihu si můžete zcela zdarma stáhnout zde. Pozor, kniha je pouze v angličtině!

 

Zdroj: 

CRPG Book

http://www.diablofans.cz/d3/encyklopedie-pocitacovych-rpg-her/#more-14417

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

Hraje tu někdo SWTOR? Po dvouleté pauze jsem tomu opět totálně podlehl :)

 

Před nedávnem jsem to po dlouhé době zase zapnul, ale už mě to znova nějak pořádně nechytlo... Není na to pořádně čas a upřímně, když ho chvíli mám, tak se v klidu natáhnu na gauč, vezmu do pracek tablet a zahraju si WoWS Blitz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...