Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Hraje, trpí, zkouší tu někdo cokoliv v Space Engineers?

 

Spustil jsem to, absolutně nepochopil ovládání a protože se mi to navíc na mém dědečkovi sekalo jako blázen, tak jsem to zase vypnul a už jsem to víckrát nezkoušel.... Ještě, že jsem ho dostal v nějakém balíčku s něčím jiným na Humble (myslím, že právě s Rustem...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pokud se ti to sekalo předtim, tak teď to asi lepší nebude.
Mě to teď celkem chytlo, počítám, že mě to zase přejde, ale jinak fajn. Jen to budování lodí neni žádná sranda. Teď sem začal čvtrtej pokus a ten už se konečně někam dostává.

Jen furt nevim, co si počít s některejma věcma, což je dost na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Máte nějakej tip na pořádný RPG ? 

Divinity: Original Sin - druhej díl bude vycházet snad letos - zatím je v early access. 

Starý Might and Magic VI - The Mandate of Heaven a novější pokud si nehrál. 

Z novějších pak Legend of Grimrock 1 a 2. 

A jak psal argo Pillars of Eternity.

Hodně se mi v těch hrách líbí hádanky a puzzle.... 

Pak můžeš zkusit třeba taky Sacred, Fallout 1, 2 a i jejich mody. 

Těžko říct, takhle z textu jaký RPG se ti líbí a co ti bude vyhovovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera nainstaloval Darksouls III, 30x chcípl u prvního Bosse a zase hru smazal. Máte nějakej tip na pořádný RPG ? Skyrim, Witcher 3 sem dohrál.. a podruhý mě to neba...

Co tak MMO RPG ? U mna jednicka The Elder Scrol Online.... je to sice o moc lepsie hrat s platenym uctom ale da sa aj bez... oddelene pve a pvp ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak MMO RPG ? U mna jednicka The Elder Scrol Online.... je to sice o moc lepsie hrat s platenym uctom ale da sa aj bez... oddelene pve a pvp ...

No, Zoltar na to dost nadával, dokud tu měl ještě prostor. Ne že bych se mu divil, ve srovnání se Skyrimem to bylo slabý. Fakt je že tenkrát to ještě byla closed beta.

A ty ceny...

 

Jinak pokud by si stál o recyklaci:

Taky můžeš zkusit Enderal.

V podstatě mod pro Skyrim, ale s původní hrou toho nemá moc společnýho.

A pro FNV taky existuje nebo bude existovat něco co se jmenuje The Frontier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera nainstaloval Darksouls III, 30x chcípl u prvního Bosse a zase hru smazal. Máte nějakej tip na pořádný RPG ? Skyrim, Witcher 3 sem dohrál.. a podruhý mě to neba...

 

U Dark Souls je chyba začínat od trojky, to se nedivím že tě to odradilo :) Tím nechci říct, že to bude lehký, když začneš od jedničky, ale v jedničce se přece jen třeba ti bossové chovali trochu jinak, měli jednodušší pohyby a tak. Ve trojce jsou imho těžší, a to asi proto, aby to pro starý zkušený hráče byla pořád výzva. Já teď taky dohrál Zaklínače a přišlo mi to tak dobrý, že ostatní hry mi proti tomu připadají hrozně slabý a nic se mi nechce hrát.

 

Ale abych odpověděl na tvou otázku: rozhodně bych doporučil Dragon's Dogma: Dark Arisen. 

 

Jinak čekám na Skywind, ale to vyjde, bůhví kdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Zoltar na to dost nadával, dokud tu měl ještě prostor. Ne že bych se mu divil, ve srovnání se Skyrimem to bylo slabý. Fakt je že tenkrát to ještě byla closed beta.

A ty ceny...

 

Jinak pokud by si stál o recyklaci:

Taky můžeš zkusit Enderal.

V podstatě mod pro Skyrim, ale s původní hrou toho nemá moc společnýho.

A pro FNV taky existuje nebo bude existovat něco co se jmenuje The Frontier

 

Mno v porovnani so Skyrimom je urcite ESO v nevyhode co sa tyka grafiky ale v hratelnosti to dobieha MMO a co sa tyka cien, tak mas pravdu, lacne to nie je  .... ale na druhej strane su to tri krabicky cigariet za mesiac, co stoji ESO+. To niekto vyhuli za vikend a ak k tomu pripocitac par piv, tak to vyjde aj na polovicu ...

 

Skyrim som prerusil niekde v polke a Zaklinaca niekde v Srdci z kamena. Proste uzasne dobre ale mne tam chyba spolocnost ...

Dik za recyklaciu .... urcite aspon pozriem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vespolek. Dnes se cítím rozhazovačně a tak nabízím 8 steam klíčů k hrám který mě celkem nezajímaj, ale už sem je koupil k Zaklínačovi a dvě z deseti jsou furt dobrej zásah.

Kdo má zájem pište. Nic za ně nechci, bo by stejně jinak propadly.

 

Midsummer Night

Cubium Dreams

Where are my Internets?

Earth 2150-The Moon Project

Princess.Loot.Pixel.Again:

The Cat Porfirios Adventure

BloodBath Kavkaz

Stigmat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...